Įkraunama...
Įkraunama...

Santuoka kalėjime

QUOTE(Viktorija969 @ 2011 05 15, 20:21)
Is dalies tikrai pritariu jusu nuomonei wink.gif taciau juk ir santuokoje galima pazinti zmogu ir santuoka taip pat didelis isbandymas... Kartais buna kad atrodo pazisti zmogu jau 10 metu taciau vis tiek jis nuvilia... o cia santuoka nieko nekeicia, tik gal pades mums istverti tuos metus kiek jau bus ju skirta... beabejo jauni ir vis del to zaizdzia tas jaunatviskas maksimalizmas ir tie roziniai akiniai daug daro... bet jei klystu, juk galesiu issikirti... suprantu ir ta kad santuoka ne zaidimas, rimtas zingsnis...


"Bet jei klystu.."
Nei viena mūsų nėra garantuota, kad elgiasi gerai, kad tam tikri sprendimai neturės liūdnų pasekmių ateityje, bet... jei galite neskubėti, neskubėkite.
21 metai - pats grožis, studijos, draugai... o jūs norite užrakinti savo širdį, o raktą palikti toli toli smile.gif
Taip, santuoka nieko nekeičia, tačiau tuoktis po pusmečio - yra labai drąsu. Išties jaunatviška smile.gif gal nieko ir nekeiskite?
Ir kaip bus po to, kai jūs lauksitės, gimdysite vaikus? Kur bus jūsų mylimas sunkiausią akimirką, nenubėgsi ir nepaskambinsi. Et, jei jau taip traukia, ką jau čia. Daug drugelių lekia į liepsną... Gaila.
Atsakyti
QUOTE(Viktorija969 @ 2011 05 15, 16:20)
Sveikos, net nežinau nuo ko pradėti. Istorija tokia, puse metu buvome kartu su mano busimu vyru. Iš tu pusės metų, kartu gyvenome apie 4 mėnesius, ir nesenai taip gavosi kad jis pateko už grotų. Šioje įstaigoje jam teks praleisti nuo 2 iki 8 metų. Dar teismas neįvyko, todėl neaišku kiek gaus. Aš ji myliu, mane jis taip pat. Nusprendėme tuoktis, vedybos jau užregistruotos ir įvyks birželio 2d. tai yra jau už 18 dienų. Pokalbis apie vedybas buvo dar kai buvo laisvėje, bet niekaip nedrįsome. Mama stojasi prieš visomis keturiomis, uošvienė už ir palaiko mus. Man 19m., jam 21m. Rasau su tikslu išgirsti šališkas nuomones šiai situacijai. Ačiū smile.gif

o kodėl nesuprantu taip skubat tekėt? esat nėščia?
juk esat jauna mergina, jums mokslų siekti, save realizuoti, pasaulį pažinti, pakeliauti... jei meilė tikra grįš ir susituoksit, o dabar kam...
Atsakyti
mama sako lygiai ta pati... gal ir teisi ji ir jus... bet noriu to...man buvo gera su tuo zmogumi, ir jei santykiai atlaikys santuokoje sy atstuma, tai atlaikytu ir ne santuokoje..tiesiog gal taip bus lengviau..bus isipareigojimas vienas kitam.. zinau kad sprendimo nekeisiu, tiesiog idomu isgirsti saliskas nuomones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija969 @ 2011 05 15, 22:21)
mama sako lygiai ta pati... gal ir teisi ji ir jus... bet noriu to...man buvo gera su tuo zmogumi, ir jei santykiai atlaikys santuokoje sy atstuma, tai atlaikytu ir ne santuokoje..tiesiog gal taip bus lengviau..bus isipareigojimas vienas kitam.. zinau kad sprendimo nekeisiu, tiesiog idomu isgirsti saliskas nuomones smile.gif


Ar su laisvu, ar su pasodintu, 19-os metų tuoktis nepatarčiau... Dar gyvenimas vos prasideda, neskubėkite. Žinokit, 19-os metų, manau, reiktų iš viso uždrausti tuoktis, na rimtai... Dar jūsų vizijos apie šeimą, apie gyvenimą 1000 kartų pasikeis! Aš irgi 19-os buvau psiryžusi tą patį žmogų visą gyvenimą mylėt. Spėkite, ar tebėra jis mano gyvenime. O 26-erių sutikau savo tikrą ir tikiuosi, amžiną meilę.
Atsakyti
QUOTE(Viktorija969 @ 2011 05 15, 22:21)
mama sako lygiai ta pati... gal ir teisi ji ir jus... bet noriu to...man buvo gera su tuo zmogumi, ir jei santykiai atlaikys santuokoje sy atstuma, tai atlaikytu ir ne santuokoje..tiesiog gal taip bus lengviau..bus isipareigojimas vienas kitam.. zinau kad sprendimo nekeisiu, tiesiog idomu isgirsti saliskas nuomones smile.gif

Aš tai manau, kad be santuokos jūsų santykiai tik dar labiau išsigrynins. Jei vienas kitam skirti - ir taip "išlauksit". Kam papildomai psichologiškai įsipareigoti? Santuoka - tai gyvenimas šeimoje. Manau, kad jūs abu nelabai įsivaizduojat, kas yra šeima. Gal tiesiog palaukit?
Atsakyti
Viktorija, tikrai, cia visai ne tas klausimas-uz kalinio teket ar ne, o 'ar galima leist paaugliam tuoktis?'. Kam ta santuoka tokiam amziuj? Vaiku gimdyt-o ka jiem pasiulysit be issilavinimo? Ar siaip, pries kokias ten drauges pasipuikuot? O gal baime, kad mylimajam neberupesit po keliu metu ir liksit sudauzyta sirdim? Santuoka to neisspres... Nesuprantu, ka norit savo mamai irodyt, jos neklausydama. Jei nors karta gyvenime norit is dusios paklausyt mamos net jai ir nepritariant, padarykit tai dabar 4u.gif Jei jau lemta, jei esat vieno obuolio dvi puseles, tikrai susituoksit, kai abu uzaugsit 4u.gif moterys dar kazkaip kitaip, bet vyro 21 metu kitaip nei paaugliu liezuvis nesivercia vadint. Nuo kokiu 23-25 jie dazniausiai pradeda visai kitaip i daugeli dalyku ziuret (kitiems ir 30-35 tenka sulaukt).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biti atskrend: 15 gegužės 2011 - 22:51
QUOTE(Viktorija969 @ 2011 05 15, 21:21)
mama sako lygiai ta pati... gal ir teisi ji ir jus... bet noriu to...man buvo gera su tuo zmogumi, ir jei santykiai atlaikys santuokoje sy atstuma, tai atlaikytu ir ne santuokoje..tiesiog gal taip bus lengviau..bus isipareigojimas vienas kitam.. zinau kad sprendimo nekeisiu, tiesiog idomu isgirsti saliskas nuomones smile.gif

na jei realiai tai įsipareigojat šitoj situacijoj jūs viena... gaila, kad bijot savo meilę išbandyt... bet gyvenimas jau toks... išbandys pats 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 16 gegužės 2011 - 07:02
ir dar... rašot, kad prieš draugui patenkant į kalėjimą pakalbėdavot apie santuoką, bet kažkas sulaikydavo, o dabar gyvenimas pats sukūrė natūralią kliūtį atskirdamas jus... man tai būtų ženklas sustot ir pagalvot 4u.gif
Atsakyti
O kodel taip iskarto po pusmecio skubat tuoktis, juolab kad esat atskirti vienas nuo kito g.gif draugaukit dar metus ar dvejus, daugiau pazinkit vienas kita ir jei po to laiko galvosit taip kaip dabar galvojat ir jausmai bus tokie patys, tada jau bandykit tuoktis ax.gif Na, nezinau, bet as tavo vietoje tikrai nepulciau taip aklai... Puse metu tikrai per mazas laiko tarpas pazinti zmogu... Ar nebijai, kad po metu, kitu tas uzsdegimas praeis??? ax.gif Juk pradzioje visi mes buname apakinti iki tam tikro laiko kol nukrenta roziniai akiniai ir pasauli pradedame matyti kitomis akimis... O dabar tie puse metu tas laikas kai tie roziniai akiniai tikrai nenukrite ax.gif Na,bet cia tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija969 @ 2011 05 15, 22:21)
mama sako lygiai ta pati... gal ir teisi ji ir jus... bet noriu to...man buvo gera su tuo zmogumi, ir jei santykiai atlaikys santuokoje sy atstuma, tai atlaikytu ir ne santuokoje..tiesiog gal taip bus lengviau..bus isipareigojimas vienas kitam.. zinau kad sprendimo nekeisiu, tiesiog idomu isgirsti saliskas nuomones smile.gif


Dar viena mintis - jei neabejotumėte savo sprendimu, čia neklaustumėte patarimo. Nes kai žmogus jaučiasi teisus savo sprendimu, neina kitų klausti, ar tikrai gerai elgiasi.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija969 @ 2011 05 15, 20:21)
Is dalies tikrai pritariu jusu nuomonei wink.gif taciau juk ir santuokoje galima pazinti zmogu ir santuoka taip pat didelis isbandymas... Kartais buna kad atrodo pazisti zmogu jau 10 metu taciau vis tiek jis nuvilia... o cia santuoka nieko nekeicia, tik gal pades mums istverti tuos metus kiek jau bus ju skirta... beabejo jauni ir vis del to zaizdzia tas jaunatviskas maksimalizmas ir tie roziniai akiniai daug daro... bet jei klystu, juk galesiu issikirti... suprantu ir ta kad santuoka ne zaidimas, rimtas zingsnis...


Būtent, ne žaidimas. Ir išsiskirti, jeigu Dievo akiaizdoje tuokitės, jūs negalėsite. O jeigu tuokiatės su mintimi, kad galite išsiskirti - tuomet, be abejo, santuoka yra tik žaidimas, tik vartai į seksą su kaliniu, nieko daugiau. Ar jums tikrai reikalinga šitaip nuvertinti santuoką savo gyvenime? Iki sandėrio, kurio galima išsižadėti...
Papildyta:
QUOTE(būsimoji @ 2011 05 16, 20:46)
Dar viena mintis - jei neabejotumėte savo sprendimu, čia neklaustumėte patarimo. Nes kai žmogus jaučiasi teisus savo sprendimu, neina kitų klausti, ar tikrai gerai elgiasi.
Sėkmės  4u.gif


Visiškai pritariu smile.gif Pilnas forumas nuotakų, ir joms nekyla mintis klausinėti dėl išrinktojo smile.gif Klausia viena kitos dėl suknelių, makiažo, gėlių, automobilių, bet neklausia dėl vyrų - juos jau tvirtai išsirinkusios. smile.gif

Ir dar labai pritariu, kad pusmetis draugystės - tikrai nepakankamas laikas įvertinti tarpusavio dermę. Žinoma, būna vienetiniai atvejai, kai abu žmonės yra labai brandūs, tiksliai žino savo norus ir sugeba susigaudyti žmonėse. Tačiau čia, berods, ne tas atvejis. Aš irgi balsuoju už dar netekėjimą. smile.gif
Atsakyti
As rasiau kad sprendimu neabejoju, esu tuo tikra. Man tik idomi kitu nuomone, idomi ne todel kad kankina abejones ar kazkas panasaus. o paprasciausiai todel kad norejau isgirsti saliskas nuomones kuriom nera jokios itakos smile.gif
Atsakyti