Įkraunama...
Įkraunama...

Santuoka kalėjime

QUOTE(Viktorija969 @ 2011 05 16, 22:48)
As rasiau kad sprendimu neabejoju, esu tuo tikra. Man tik idomi kitu nuomone, idomi ne todel kad kankina abejones ar kazkas panasaus. o paprasciausiai todel kad norejau isgirsti saliskas nuomones kuriom nera jokios itakos smile.gif


nemanau..arba jūs čia norit pasipuikuoti santuoka su kaliniu,kas būtų labai vaikiška,arba nori,bet pati bijot šito žingsnio unsure.gif ir labai gaila tavęs,tavo mamos verysad.gif jaunuolio mamą irgi suprantu,ji tikisi kad sūnelis vedęs nebeužsiims tokia veikla,už kurią dabar atostogauja.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija969 @ 2011 05 16, 22:48)
As rasiau kad sprendimu neabejoju, esu tuo tikra. Man tik idomi kitu nuomone, idomi ne todel kad kankina abejones ar kazkas panasaus. o paprasciausiai todel kad norejau isgirsti saliskas nuomones kuriom nera jokios itakos smile.gif


Na, jeigu mąstai, kad santuoka ne visam gyvenimui.... tai aišku, koks skirtumas - išteki-skyriesi, smagus gyvenimas, po to tik vaikus atsirenki, kas kieno, ir džiugu, faina...

19 metų nebent jau vaikeliui einant į pasaulį vertėtų tuoktis, dėl vaiko teisinės apsaugos. O šiaip ne tie metai tavo, kad tekėti skubiai.

O dėl abejonių neturėjimo netikiu - man net tiesiog brangiajam darbo netekus, buvo labai sunku, ir baimę tiktai jaučiau, ir svarsčiau vestuvių planus - vėl, iš naujo, kaip po piršlybų. Tebenorėjau tekėti, bet abejojau, ar bereikia šventės. Taip, nusprendžiau tekėti ir šventę kelti, bet nemeluočiau, kad čia mano meilė į viską iš aukštybių tik spjauna, ir visai nesvarbu, kad vyras kartais gali užtikrinti šeimos finansinį pagrindą, o kartais ir ne. O tu nori tekėti už vyro, kuris nei tau, nei tavo vaikams kol kas nieko negali suteikti, kurio ateitis visiškai neaiški, o gal ir liūdna. Meilė? OK, bet kam į tai veli savo artimuosius ir būsimus vaikus? Mylėkite dviese, o kurdami šeimą jūs įtraukiate ir kitus asmenis...
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2011 05 15, 22:48)
Viktorija, tikrai, cia visai ne tas klausimas-uz kalinio teket ar ne, o 'ar galima leist paaugliam tuoktis?'. Kam ta santuoka tokiam amziuj? Vaiku gimdyt-o ka jiem pasiulysit be issilavinimo? Ar siaip, pries kokias ten drauges pasipuikuot? O gal baime, kad mylimajam neberupesit po keliu metu ir liksit sudauzyta sirdim? Santuoka to neisspres... Nesuprantu, ka norit savo mamai irodyt, jos neklausydama. Jei nors karta gyvenime norit is dusios paklausyt mamos net jai ir nepritariant, padarykit tai dabar  4u.gif Jei jau lemta, jei esat vieno obuolio dvi puseles, tikrai susituoksit, kai abu uzaugsit  4u.gif moterys dar kazkaip kitaip, bet vyro 21 metu kitaip nei paaugliu liezuvis nesivercia vadint. Nuo kokiu 23-25 jie dazniausiai pradeda visai kitaip i daugeli dalyku ziuret (kitiems ir 30-35 tenka sulaukt).

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif labai teisingai pasakyta, nesuprantu kaip tokiam amziuj skubama tuoktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija969 @ 2011 05 16, 22:48)
As rasiau kad sprendimu neabejoju, esu tuo tikra. Man tik idomi kitu nuomone, idomi ne todel kad kankina abejones ar kazkas panasaus. o paprasciausiai todel kad norejau isgirsti saliskas nuomones kuriom nera jokios itakos smile.gif

Tik koks tikslas vat šiaip sužinot nuomones, o į jas visiškai neatsižvelgt g.gif
Tekėkit, meilės ir sėkmės Jums, gal visos čia klysta 4u.gif
Tik aš laaabai pritariu mergaičių mintims - jau net esmė ne ta, ar kalinys - galų gale juk nei viena nežinom, už ką sėdo. Abu laabai jauni. Susituoksit, o kelis metus gyvensit atskirai. Jo gyvenimas bus nuolatinis nerimas, ar žmona ištikima. Jūsų kelyje pasitaikys daugybė jaunų, gražių, linksmų vaikinų, kurie tuo metu bus šalia, o ne kažkur už tvoros nežinia kada besugrįšiantys.
Linkiu dar vieno - šalia gražių jausmų įsijunkit protą ir spręskit remdamasi juo smile.gif pasimąstykit, už ką jis sėdo, objektyviai, o ne "ai taip aplinkybės susiklostė", įvertinkit, kokias jo savybes parodo tas nusikaltimas. Žinau, kad kaip ir anksčiau rašiusi mergaitė vis tik tekėsit, todėl dar kartelį nepritardama Jūsų žingsniui ir liepdama klausyt savo mamos linkiu, kad viskas Jums sektųsi gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vylabusle @ 2011 05 17, 13:59)
Na, jeigu mąstai, kad santuoka ne visam gyvenimui.... tai aišku, koks skirtumas - išteki-skyriesi, smagus gyvenimas, po to tik vaikus atsirenki, kas kieno, ir džiugu, faina...

Neturėdama pacios viktorijos969 omenyje, šiaip bendrai, oi kaip pritariu šitoms mintims.... drinks_cheers.gif bet pasižiūri aplink ir pamatai - kad taip, va būtent tokios visuomenės vertybės šiuo metu jau ir yra beveik susiformavusios...
Atsakyti
Perskaiciau ir as sia temute... Ajajai... neduok die mamoms tokiu dukru... As irgi esu jauna, irgi esu be protiskai isimylejusi, bet kazkaip blaivu prota islaikau... Tai, kad paneles tevai priesinasi - naturalu ir butina, nors as mamos vietoje daryciau kitaip... Pasiulyciau sanderi - kol jis bus kalejime, tai dziaugtis meile, susirasyneti, romantiskai svajoti. Jam iseju, leisciau susidejus metus isgyventi kartu. KAdangi tuokiasi jauni, greiciausiai niekur nestudijuoja, tai tegul abu susiranda noramlius darbus, gaudami minimuma isgyvena. Jei po metu bendro gyvenimo jie isliks kartu ir visdar nores dalintis savo gyvenimu ir buitimi - pati iskelciau didesnes ar mazesnes vestuves ( nes per tiek laiko galima sutaupyti pinigu, o vestuvems neivykus butu kur juos investuoti smile.gif ). Nes draugyste kelis menesius, net gyvenimas kelis menesius tikrai nera toks kaip gyvenimas ilgus metus kartu..
O tai, kad jaunikio tevai jus palaiko ir sveikina - normalu. As irgi noreciau, kad mano sunus paklydelis turetu mergele, jo laukiancia prie langelio ir kojines skalbiancia, arba bent su viltimi, joh ji ji pakeis. Nors tai faktiskai neimanoma...
Siulyciau maziau serialu ziuret ir pasiulyt svao tevams toki sanderi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Brigita_ @ 2010 07 13, 22:39)
Prieš jį uždarant bendravome neilgai,pora mėnesių. Atrodo viskas buvo super- dėmesys,dovanos,švelnumas... Noriu pridurti,kad sėdi jau antrą kartą. Vis šnekejom apie ateitį,sakė pasiryžęs keisti gyvenimo būdą ir t.t.


Oi, ir naivių moteriškių esama... Jei jau buvo 2 kartai, tai bus ie 3. Pakeisti gyvenimo būdą - ne kojines (o ir to ne visi sugeba). Kol narvely - visi gražiai suokia. Kai laisvėn išskris ir pagyvensit kokius metelius - tada galėsit spręst, ar tas paukštelis tikrai toks, kaip suokia. O už grotų visi jie toookie geručiai, ypač laiškuose. Nes juos dažnai gabesni kitiems rašo už cigaretes (ar dar kai ką).
Atsakyti
Nežinau kokiu įstatymu remiantis, o gal tai nerašyta taisyklė, kad susituokusius ir jei dar turi mažų vaikų, tai yra tikimybė, kad anksčiau paleis iš kalėjimo, sušvelnins bausmę. Tai esu visiškai įsitikinus,kad ten sėdintiems vestuvės tik dėl to. Nelabai kas iš jų išėję į laisvę ieškosi moters ir svajoja su ja greičiau susituokti ar susilaukt vaikų. O atsisėdus tai pagrindinis gyvenimo tikslas
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2011 06 03, 19:31)
O atsisėdus tai pagrindinis gyvenimo tikslas


Be to, susituokusiems leidžiami ilgesni kokie tai pasimatymai, kurių metu galima smileysex.gif
Argi tai ne visų kalinių svajonė?
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 06 04, 13:58)
Be to, susituokusiems leidžiami ilgesni kokie tai pasimatymai, kurių metu galima  smileysex.gif
Argi tai ne visų kalinių svajonė?



oi kad prajuokino, bet tai tikra tiesa lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif jie apie tai ir svajoja, ir dar eiles kuria.
Atsakyti
o as pazystu viena moteri kuri istekejo uz kalinio... baisiai laiminga buvo, padebesiais lakste, jam dovanas pati nese, i pasimatymus leke smile.gif ir ka gi- dabar pati sedi kalejime- vyrelis pakiso narkotiku... gavo berods 5 metelius smile.gif

Na patarciau neskubet tuoktis, jis tures marias laiko irodyt kad yra tikrai taves vertas. Juk vestuves ne pramogai, o visam gyvenimui...
Atsakyti
QUOTE(NEIMA @ 2011 06 07, 23:09)
o as pazystu viena moteri kuri istekejo uz kalinio... baisiai laiminga buvo, padebesiais lakste, jam dovanas pati nese, i pasimatymus leke smile.gif ir ka gi- dabar pati sedi kalejime- vyrelis pakiso  narkotiku... gavo berods 5 metelius smile.gif


O čia tai meilė... Ir varge, ir varge... blink.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif

Norejau paklausti tu, kurioms teko dalyvauti vestuvese kalejime 4u.gif uz menesio ir mums su vyru teks tokiose vestuvese sudalyvauti. tai iskilo siokiu tokiu klausimu 4u.gif Atvykti reikia iki 8val ryto atsizymeti, nors pacios vestuves tebus 11val. tai ar mes galesim ten kokiam kambariuke su jaunaisiais pabut ar gausim iki tos 11val masinoj prasedet? g.gif o dar tokio dalyko kaip sampano galima ar ne? g.gif
Atsakyti