Įkraunama...
Įkraunama...

Smagi akimirka su MAXIMA!

QUOTE(DAISY @ 2006 03 01, 19:01)
na va iš tikro nemalonu, bet maximos puslapy tiesiogiai sukeltos visos konkurso foto, bet tai manęs nepykdo, labiau siutina, kad iš ten paspaudus ant visos galima tiesiogiai nueiti į kitas mano (ar kitų narių) pateiktas foto kituose konkursuose
http://www.maxima.lt.../konkursai/751/
schmoll.gif
ar ką galima pakeist, man negaila, kad foto ten įkelta, bet kam tuos nuorodos schmoll.gif box.gif



Pritariu, kad per daug ten pridėta doh.gif galėjo tik nuotraukytes dalyvavusias, kam visa kita verysad.gif
Atsakyti
Primenu apie pranešimą, kurį paskelbėme po konkurso 2006 02 03:

QUOTE(Aurėja @ 2006 02 03, 09:11)
user posted image Konkursas baigiasi, tačiau smagios akimirkos su Maxima tęsiasi -  prizais bus apdovanoti ne tik 3 foto konkurso nugalėtojai, surinkę daugiausiai balsų, Maxima dovanėlių gaus ir visi kiti konkurso dalyviai!

O savo smagiomis nuotraukomis kviečiame pasididžiuoti ne tik supermama.lt/foto puslapyje, yra puiki galimybė pademonstruoti jas ir  www.maxima.lt/pramogos/konkursai/  puslapyje! Jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių nenorite, jog jūsų konkursinė nuotrauka būtų patalpinta ir ten, parašykite asmeninę žinutę ir įspėkite apie tai (rašykite moderatorei Aurėjai). Ačiū!


Tačiau negavome nei vieno laiško, kuriame būtų prašoma nuotraukų nepublikuoti. Ir labai smagu - nes pasididžiuoti turime kuo thumbup.gif
Atsakyti
Man tai nekliūna nuotrauka, tik nesmagu tos nuorodos ir tiek wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kovas @ 2006 03 01, 21:49)
Pritariu, kad per daug ten pridėta  doh.gif  galėjo tik nuotraukytes dalyvavusias, kam visa kita  verysad.gif

viskas, nuorodos jau panaikintos smile.gif

http://www.maxima.lt.../Konkursai/751/

Atsakyti
QUOTE(silversoul @ 2006 03 02, 11:43)

valio, nes dirbu pas konkurentus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(silversoul @ 2006 03 02, 11:43)

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jau maxima atsiunte laiskeli tongue.gif O idomu, kur kreiptis? Gal i info ax.gif
Atsakyti
tai manyčiau į info wink.gif aš ten kažkada turėjau nestle laimėtą prizą pasiimt, bet pamiršau, o kai atsiminiau jau buvo atsiėmimo terminas pasibaigęs wink.gif taip, kad ir čia jis nurodyta, tad pasiimkit iki jo, nes liksit be prizų.
Atsakyti
Mes jau atsiėmėm bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 03 10, 08:55)
Mes jau atsiėmėm  bigsmile.gif

ką jus gavote?
aš vis neturėjau laiko nueiti atsiimti paguodos prizo-siūrprizo, bet baisiai įdomu ką duos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vijelius @ 2006 03 10, 09:29)
ką jus gavote?
aš vis neturėjau laiko nueiti atsiimti paguodos prizo-siūrprizo, bet baisiai įdomu ką duos  rolleyes.gif

Ir mes atsieėmėm smile.gif
Sakyčiau labai maloniai nustebino, tiek daug nesitikėjau thumbup.gif
Kepuraitė, saldainiai ir 2 tušinukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linapet @ 2006 03 10, 10:36)
Ir mes atsieėmėm smile.gif
Sakyčiau labai maloniai nustebino, tiek daug nesitikėjau thumbup.gif
Kepuraitė, saldainiai ir 2 tušinukai smile.gif

Smagu girdėti thumbup.gif Reikia ir mums prisiruošti nuvažiuoti ir atsiimti ax.gif
Atsakyti