Įkraunama...
Įkraunama...

Smagi akimirka su MAXIMA!

Apgailetinai turejo jaustis ta moteriskaite. O mes tai be komentaru ,atejau,pasakiau,tai ir imkit...
Atsakyti
Ir aš apie remėjus galiu pasisakyti blogai arba nieko. Kadangi blogai atsiliepti pagal taisykles negaliu tai parašysiu tik tiek, kad pasijaučiau kaip išmaldos atėjus. Sako: jokių sauskelnių mes dar neturim ateikit po poros dienų gal bus, bet prižadėti negaliu. Ir tokia mina maždaug: ką jūs dar dėl ko nors nepatenkinta? Gavau tris mažas pakuotes, sunaudosim, dėkinga... bet požiūris į žmones mane nustebino...
Atsakyti
Jei atvirai, tai aš savo dovanėlės nepasiėmiau ir turbūt nepasiimsiu. Bijau pasijausti kaip jūs, kaip prašydama išmaldos. Jei toks požiūris į pagrindinių prizų laimėtojus, tai pasidarė net nesmagu eiti atsiimti saldainių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2006 03 21, 20:40)
Jei atvirai, tai aš savo dovanėlės nepasiėmiau ir turbūt nepasiimsiu. Bijau pasijausti kaip jūs, kaip prašydama išmaldos. Jei toks požiūris į pagrindinių prizų laimėtojus, tai pasidarė net nesmagu eiti atsiimti saldainių  doh.gif


Sveiki,

Esu Matas Pocius, UAB „VP MARKET“ rinkodaros sk. vadybininkas. Kuravau www.supermama.lt vykusį konkursą "Smagi akimirka su MAXIMA".

Perskaičiau jūsų visų aukščiau esančius komentarus ir noriu atsiprašyti už nekorektišką kai kurių mūsų prekybos centrų darbuotojų elgesį. Tiesiog, atėjus nurodymui įteikti prizą, dirbo viena pamaina, o jums atėjus atsiimti prizo, dirbo kita pamaina, kuriai nebuvo pranešta apie minėtą nurodymą...

Bet kuriuo atveju, jei kyla nesklandumų, siūlau kreiptis į prekybos centro direktorę ar kitą pavaduojantį asmenį, kuris tikrai žino situaciją. Tuomet, atsiimdamos prizus, išvengsite nepatogių situacijų.

Geros dienos linkintis
Matas
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2006 03 21, 20:40)
Jei atvirai, tai aš savo dovanėlės nepasiėmiau ir turbūt nepasiimsiu. Bijau pasijausti kaip jūs, kaip prašydama išmaldos. Jei toks požiūris į pagrindinių prizų laimėtojus, tai pasidarė net nesmagu eiti atsiimti saldainių  doh.gif


Jei dar yra laiko pasiimk, nors saldainių pavalgysit bigsmile.gif

Bent jau Kaune, HyperMaxima jokių problemų nebuvo. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti