Įkraunama...
Įkraunama...

Susikurkime darbą pačios

QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2010 08 26, 13:44)
Danai ant originalumo, o ypac ranku darbo, pinigu negaili, kiek pastebejau  ax.gif


Aš manau, kad ten ir rankdarbius gerai pirktų, jei jie vertina rankų darbą smile.gif
Atsakyti
Jei rankdarbius vertina, tai iš Lietuvos juos galima vežimu vežti. Pažįstu daug tokių kas skundžiasi, kad mezgu, siuvu, veliu, o realizuoti nėra kur:)
Atsakyti
Aš viena iš jų doh.gif , o jei ir perka tai mažai moka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2010 08 26, 13:13)
Aš manau, kad ten ir rankdarbius gerai pirktų, jei jie vertina rankų darbą  smile.gif



QUOTE(Lupita 77 @ 2010 08 26, 14:53)
Aš viena iš jų doh.gif , o jei ir perka tai  mažai moka drinks_cheers.gif



Tai gal mergaites reiktu kooperuotis, kokiom trim-keturiom, atsidaryti siuvyklele,kur zmogus galetu atsinesti pataisyti drabuzeli arba paprastam drabuzeliui galima butu suteikti gyvumo, pritaikyti kazkokia ideja, kad atrodytu originaliai. Salia ranku darbo originaliu papuosalu, ivairiu aksesuaru krautuvele 4u.gif Ir dar jei prisidetu mergaite gyvenanti uzsienyje, kur vertinamas ranku darbas, rinka neperpildyta, zodziu yra paklausa, butu nauda ir mums ir jei ax.gif
As pati be galo svajoju tureti idomybiu krautuvele, kur butu nestandartiniai papuosalai, kaklo aksesuarai, ir t.t. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vejopagauta @ 2010 08 26, 21:24)
Tai gal mergaites reiktu kooperuotis, kokiom trim-keturiom, atsidaryti siuvyklele,kur zmogus galetu atsinesti pataisyti drabuzeli arba paprastam drabuzeliui galima butu suteikti gyvumo, pritaikyti kazkokia ideja, kad atrodytu originaliai. Salia  ranku darbo originaliu papuosalu, ivairiu aksesuaru krautuvele  4u.gif  Ir dar jei prisidetu mergaite gyvenanti uzsienyje, kur vertinamas ranku darbas, rinka neperpildyta, zodziu yra paklausa, butu nauda ir mums ir jei  ax.gif
As pati be galo svajoju tureti idomybiu krautuvele, kur butu nestandartiniai papuosalai, kaklo aksesuarai, ir t.t.  cool.gif

gerai pamastyta! Bet as turbut be kitu emtu tai niekaip, reik pataupyt, vaika paaugint, pradet dirbti, o tada salia darbo uzsiimti ir sava veikla.
Gal is jusu kas nors daro ranku darbo dovanu popieriu?
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2010 08 26, 22:06)
gerai pamastyta! Bet as turbut be kitu emtu tai niekaip, reik pataupyt, vaika paaugint, pradet dirbti, o tada salia darbo uzsiimti ir sava veikla.
Gal is jusu kas nors daro ranku darbo dovanu popieriu?


Na tokia veikla as irgi uzsiimciau salia mano pagrindinio darbo. Tokia veikla butu tikra sielos atgaiva smile.gif O jei is to dar siek tiek pinigeliu uzdirbti papildomai gautusi, tai butu visai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vejopagauta @ 2010 08 26, 22:24)
Tai gal mergaites reiktu kooperuotis


Gal ir taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2010 08 26, 13:50)
Jei rankdarbius vertina, tai iš Lietuvos juos galima vežimu vežti. Pažįstu daug tokių kas skundžiasi, kad mezgu, siuvu, veliu, o realizuoti nėra kur:)

4u.gif gal reklamos nepakankamai? Jeigu gera reklama padaryti, gal ir eitusi viskas?
Atsakyti
Dovanu pakavimas uzsienyje: nezinau kaip Danijoje, bet kitose ES salyse tai daznai ipakuoja jau pati parduotuve, kurioje perki daikta-dovana. Tokiu budu dar ir pasireklamuoja- ideda i firmine tos parduotuves dezute, ar kitokia pakuote, uzlipina sertifikata ar pan., kad daiktas igytu didesnes vertes ir t.t. Uztenka tik paprasyti, ir tokia pakuote padaro pardaveja be jokio papildomo mokescio.
As manau, kad dovanu pakavimas yra daugiau aktualus LT, kur vis dar gali rasti parduotuviu, kuriose uz daikto tinkama ipakavima tenka moketi papidomai blink.gif Patikekit, pirkau MENO SALONE gana brangu duztanti ranku darbo daikta, tai papildomai nuplese pinigu uz celofana su burbuliukais (PANAUDOTA, nE NAUJA), kurio paprasiau, nes reikejo keliauti gana toli, ir bijojau, kad tas daiktas, supakuotas LAIKRASTYJE nesuduztu
Atsakyti
Dar apie rankdarbius: man atrodo, kad ju neperka ne todel, kad zmones gaili pinigu, ar kad tie dirbiniai yra nevyke, ar pan.
Galvoju, kad:
1) yra tokiu zmoniu, kam jie nepatinka. Jie labiau vertina kiniskus sudelius, ir jokiu budu nepirks rankdarbio, nors ir leis kisene.... Cia tiesiog skonio reikalas...
2) yra tokiu zmoniu, kam labai patinka, taciau jie neperka del to, kad rankdarbi mieliausia paciam pasidaryti, o ne nusipirkti jau padaryta kito zmogaus... Nes rankdarbio esme ir yra "pasidaryk pats", dziaugsmas yra kuryboje, o reikiama daikta galima nusipirkti ir pramonini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 27 rugpjūčio 2010 - 15:30
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2010 08 26, 23:06)
gerai pamastyta! Bet as turbut be kitu emtu tai niekaip, reik pataupyt, vaika paaugint, pradet dirbti, o tada salia darbo uzsiimti ir sava veikla.
Gal is jusu kas nors daro ranku darbo dovanu popieriu?


Dėl dovanų popieriaus nežinau kas daro, bet viena mamytė daro dovanų dėžutes, gal pravers jums ši nuoroda
http://www.supermama...?...598927&st=0
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2010 08 27, 17:29)
Dar apie rankdarbius: man atrodo, kad ju neperka ne todel, kad zmones gaili pinigu, ar kad tie dirbiniai yra nevyke, ar pan.
Galvoju, kad:
1) yra tokiu zmoniu, kam jie nepatinka. Jie labiau vertina kiniskus sudelius, ir jokiu budu nepirks rankdarbio, nors ir leis kisene.... Cia tiesiog skonio reikalas...
2) yra tokiu zmoniu, kam labai patinka, taciau jie neperka del to, kad rankdarbi mieliausia paciam pasidaryti, o ne nusipirkti jau padaryta kito zmogaus... Nes rankdarbio esme ir yra "pasidaryk pats", dziaugsmas yra kuryboje, o reikiama daikta galima nusipirkti ir pramonini.


3) Man atrodo, kad dar yra žmonių, kurie tiesiog negali nekurti ir daro tai labai gražiai. SM yra labai daug mamyčių, kurios daro nuostabius darbelius. Ne kiekvienas menininkas yra vadybininkas, tiesa pasakius, tai yra kartais nesuderinama, dėl to daugelis darbelių ir lieka dulkėti neradę savo pirkėjo.
Atsakyti