Įkraunama...
Įkraunama...

Susikurkime darbą pačios

QUOTE(Mililė @ 2010 08 27, 17:12)
3) Man atrodo, kad dar yra žmonių, kurie tiesiog negali nekurti ir daro tai labai gražiai. SM yra labai daug mamyčių, kurios daro nuostabius darbelius. Ne kiekvienas menininkas yra vadybininkas, tiesa pasakius, tai yra kartais nesuderinama, dėl to daugelis darbelių ir lieka dulkėti neradę savo pirkėjo.


na taip, suprantu, tačiau jei negaliu nekurti, tai kuriu ir dovanoju. Bet jei kuriu pardavimui, ir niekas neperka, tai gal to niekam nereikia? tik paciam kurejui?
Gal tokiu kureju yra labai daug ir rinka yra perpildyta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 27 rugpjūčio 2010 - 17:16
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2010 08 27, 16:29)
Dar apie rankdarbius: man atrodo, kad ju neperka ne todel, kad zmones gaili pinigu, ar kad tie dirbiniai yra nevyke, ar pan.
Galvoju, kad:
1) yra tokiu zmoniu, kam jie nepatinka. Jie labiau vertina kiniskus sudelius, ir jokiu budu nepirks rankdarbio, nors ir leis kisene.... Cia tiesiog skonio reikalas...
2) yra tokiu zmoniu, kam labai patinka, taciau jie neperka del to, kad rankdarbi mieliausia paciam pasidaryti, o ne nusipirkti jau padaryta kito zmogaus... Nes rankdarbio esme ir yra "pasidaryk pats", dziaugsmas yra kuryboje, o reikiama daikta galima nusipirkti ir pramonini.

1. Oponuosiu. Deja, dauguma rankdarbių yra supanašėję ir ne itin, ne itin schmoll.gif Tikrai nedaug rankdarbių (dažniausiai daro papuošalus) verti dėmėsio ir pinigo rolleyes.gif Nedaug autorių yra unikalių, kruopščių, profesionalių. jei iš jų taip pat neperka, tuomet - pinigų trūkumas pas žmones, ne kitaip g.gif
2. O aš kitų kaip tik labiau nešioju nei savo mastau.gif Vat sutinku, kad padaryti labai mėgstu, man tai procesas malonus, bet nešioti kažką retai nešioju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 27 rugpjūčio 2010 - 19:00
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2010 08 27, 15:13)
Dovanu pakavimas uzsienyje: nezinau kaip Danijoje, bet kitose ES salyse tai daznai ipakuoja jau pati parduotuve, kurioje perki daikta-dovana. Tokiu budu dar ir pasireklamuoja- ideda i firmine tos parduotuves dezute, ar kitokia pakuote, uzlipina sertifikata ar pan., kad daiktas igytu didesnes vertes ir t.t. Uztenka tik paprasyti, ir tokia pakuote padaro pardaveja be jokio papildomo mokescio.
As manau, kad dovanu pakavimas yra daugiau aktualus LT, kur vis dar gali rasti parduotuviu, kuriose uz daikto tinkama ipakavima tenka moketi papidomai blink.gif  Patikekit, pirkau MENO SALONE gana brangu duztanti ranku darbo daikta, tai papildomai nuplese pinigu uz celofana su burbuliukais (PANAUDOTA, nE NAUJA), kurio paprasiau, nes reikejo keliauti gana toli, ir bijojau, kad tas daiktas, supakuotas LAIKRASTYJE nesuduztu

taip taip, ir pas mus taip, bet kai parduotuve pakuoja tikrai sudinai ir visiems vienodai, taip, kad gaudamas dovana jau zinai, kas ten gali but viduj, tai jokio idomumo, originalumo, iskirtinumo ir dziaugsmo kitiems. Daug kas taip skundziasi, bet sutinka, kad supakuotu vietoj, nes patys tingi tuom rupintis ar neturi laiko. Cia tik lietuvio bruozas - vajeeetau kiek nuplese smile.gif Cia zmones dirba, uzdirba ir pinigu negaili, o ypac kas ranku darbo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2010 08 27, 20:53)
t Cia tik lietuvio bruozas - vajeeetau kiek nuplese smile.gif


jei turejot omeny mano pasisakyma, tai is manes dailes salonas nuplese ne uz dovanini ipakavima, bet aplamai UZ IPAKAVIMA. Jiems svarbu kad nuperki daikta, o po to gali kad ir rankoj nestis, ne ju bedos...
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2010 08 27, 20:31)
jei turejot omeny mano pasisakyma, tai is manes dailes salonas nuplese ne uz dovanini ipakavima, bet aplamai UZ IPAKAVIMA. Jiems svarbu kad nuperki daikta, o po to gali kad ir rankoj nestis, ne ju bedos...

ne justurejau omeny, o apskritai. Spratau, kad ne uz dovanu pakavima paeme. Lietuvoj stengiasi is visko uzdirbt ur uz dyka mazai ka duoda biggrin.gif
Atsakyti
Kaip faina, kai zmones turi ne tik polinki, bet ir kantrybes i rankdarbius, mena. Bet kai vienintelis tavo sugebejimas - malti liezuviu... ka tada daryti? Gal kaip toj broliu reklamoj - buti gidu? Kalbi pasakoji, pokstauji ir uz tai dar moka!?smile.gif
Atsakyti
O, tai tikrai didelis menas malti liežuviu- kažkaip turėtum išnaudoti tikrai. O ką daryti, kai nei malti moki, nei menu užsiimu, o noriu kažką daryti??? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Himeko: 27 rugpjūčio 2010 - 23:34
Na, kartais tik atrodo, kad malti liežuviu mokam. Bet darbas labai sunkus aš dirbu liežuviu, sekasi, galima sakyti, puikiai, bet neretai ir puikiausių duomenų nepaveža žmonės, dūsta, arba kalba netaisyklingai, daro klaidų, susimaišo.
Nebent turima omeny, kad malimas liežuviu yra užkalbėjimas, mokėjimas įtikinti? bigsmile.gif Tada liuks, gali būti puikus pardavėjas, vadybininkas ax.gif
Ir gidas čia į tą pačią temą. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 28 rugpjūčio 2010 - 09:16
QUOTE(Lauruzhe @ 2010 08 27, 22:43)
Kaip faina, kai zmones turi ne tik polinki, bet ir kantrybes i rankdarbius, mena. Bet kai vienintelis tavo sugebejimas - malti liezuviu... ka tada daryti? Gal kaip toj broliu reklamoj - buti gidu? Kalbi pasakoji, pokstauji ir uz tai dar moka!?smile.gif


Gidas turi laaabai daug žinoti, neužtenka vien liežuviu malti schmoll.gif
Atsakyti
buti gidu nepakanka tik liezuviu malt ir ishkalbos turet schmoll.gif sunkus darbas ne tik, kad visa istorija prisimint, sudomint turistus, bet, dar ir prisitaikyt prie oro salygu ir t.,t. dirbau, buvo nelengva, idomu, bet daugiau tokio darbo nenoreciau schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2010 08 28, 16:05)
Gidas turi laaabai daug žinoti, neužtenka vien liežuviu malti  schmoll.gif

Viskas yra išmokstama ax.gif Jei esi malonus, empatiškas, patinki žmonėms, kodėl to nesiekti? smile.gif
O manęs, pavyzdžiui, tokie dalykai visiškai nedomina. Man - renginiai, pranešimai, radijas. Bet čia jau ne į temą, rašome ką dirbam ar norim dirbti, o ne apie verslus biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif vajei kokios mamytes saunuoles. As vis galvoju ka cia padarius, is ko pinigelius butu galima uzdirbti. Tik deja verysad.gif pedagogai kaip sakoma daugiau nieko nemoka biggrin.gif
Atsakyti