Įkraunama...
Įkraunama...

Susikurkime darbą pačios

QUOTE(Transcendens @ 2011 01 07, 21:43)
Ne, nežinau išbandytų, reikia ieškoti, pabandykit - photo, buy ir pan., išmes, nes užsienyje tai labai populiarus verslas (su nuotraukomis). Pati esu savo nuotrauką pardavusi knygai. Tik ne per tarpininkus smile.gif


www.matton.lt ir kiti fotobankai 4u.gif
Atsakyti
Laba moterytes 4u.gif noriu i Jusu kompanija smile.gif Ka jus galvojat kaimo zmogeliui (turinciam siek tiek zemiu) auginti zilvicius (berods) biokurui? Dar naujas toks dalykas - miskantas (irgi berods). Taip cia tik ore plaukioja mintys... Kazin ar yra tuo uzsiimanciu pas mumi, kur paskui priduoda uzauginta ta geri ir pan? Gal kuri ka zinote?
Atsakyti
QUOTE(Sidabrija @ 2011 08 04, 01:48)
Laba moterytes  4u.gif  noriu i Jusu kompanija  smile.gif  Ka jus galvojat kaimo zmogeliui (turinciam siek tiek zemiu) auginti zilvicius (berods) biokurui? Dar naujas toks dalykas - miskantas (irgi berods). Taip cia tik ore plaukioja mintys... Kazin ar yra tuo uzsiimanciu pas mumi, kur paskui priduoda uzauginta ta geri ir pan? Gal kuri ka zinote?

tokios konkrecios informacijos, kuri ir kokias prekes realizuoti abejoju ar jums kas pasakys - dirbkit pati - internetas siais laikais visagalis, ieskokit pirkeju uzsienio rinkose ne tik LT.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrija @ 2011 08 03, 23:48)
Laba moterytes  4u.gif  noriu i Jusu kompanija  smile.gif  Ka jus galvojat kaimo zmogeliui (turinciam siek tiek zemiu) auginti zilvicius (berods) biokurui? Dar naujas toks dalykas - miskantas (irgi berods). Taip cia tik ore plaukioja mintys... Kazin ar yra tuo uzsiimanciu pas mumi, kur paskui priduoda uzauginta ta geri ir pan? Gal kuri ka zinote?

Mano klientas iš vokiečių labai stipriai ieškojo augintojų (ne supirkėjų) mėlynėms, šilauogėms, gervuogėms, bruknėms ir pan. Perka dideliais kiekiais. Viskas eina ledų, desertų, uogienių gamybai. Užsimušdama ieškojau augintojų Lietuvoje.
Atsakyti

QUOTE(Sidabrija @ 2011 08 04, 23:55)
Zalias miskas man cia, tik taip tokia mintis atejo i galva, uztai sugalvojau parasyti...  rolleyes.gif

tai jei kilo tokia mintis - domekites toliau, ieskokit informacijos, kur gauti sodinuku, kaip juos prziureti, per kiek laiko uzaugs, kur parduotu, skaiciuokit savikaina, pardavimo kaina, pelna, is kur imsit lesu investicijoms, kiek laiko uztruks kol atsipirks, kas pirks is jusu ir kokiais kiekiais ir tas miskas nebebus zalias mirksiukas.gif viskam reikia daug daug darbo - taip nebus, kad SM paklausit ir jums viska nuo AikiZ surasys kas nors... o pabandyti visada verta 4u.gif man paciai netiketai kilo mintis apie viena visiskai nauja produkta LT rinkoje - ji isbandzius supratau, kad tikrai super daiktas, taigi isnagrinejau visa LT rinka - analogu nera, tai nagrinejau pakaitinius produktus, kainas, asortmenta, ju geasiais ir blogasiais savybes, tada lyginau kainos skitumus - kiek mano produktas bus brangesnis, kokia jo max kaina gali buti LT, kur ir kaip ji parduoti. Tada nagrinejau viso pasaulio rinka to produkto, kadangi siandien ineterntine prekyba vis labiau populiareja tai reikejo issiaiskinti uz kokia maziausia kaina lietuvaites ji gali atsisiusti is kitu saliu. tada prasidejo skaiciavimas kiek reikia pradinio kapitalo - prekiu isigyjimui, reklamai, mokesciams ir t.t. skaiciavau koki minimalu kiek i galeciau parduoti per sav, menesi, metus ir ar apsimoka. tada seke verslo plano rasymas ir jo siuntimas gamintojui, su pasiulymu platinti ju produkcija LT, derejimasisi del didmenines kainos, kiekiu ir t.t... taigi sukurti gera, o ne nuostolinga versliuka reikia ideti nemazai darbo ir laiko, viska apgalvoti, isnagrineti optimistinius ir pesimistinius variantus, kas bus jei nepavyks? kiek galiu lesiti sau prarasti? nes imtis kazka daryti visko smulkiai neisnagrinejus, nensusistacius ribu yra gana kvaila, nes net ir viska smulkiai apgalvojus, buna, kad nepavyksta 4u.gif
taigi sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamospilnos verslo ideju mirksiukas.gif bandysiu ir as savo versla (parduotuvele) atidaryti,na tik vis brangoka nuoma,didele kvadratura,o jei yra ir mazesnes kvadraturos tai vieta ne kokia doh.gif
kaip jus manote ar gyvuotu mano varslas siai dienai,tiesiog noreciau prekiauti,bizuterija,dovaninemis prekemis,zvakems -zvakidems ir pan,manau supratote mano ideja.Tiesiog karta paciai reikejo ruostis vaikiuko krikstynoms,perlekiau per miesta ir nieko vienoj vietoj neradau arba jokio pasirinkimo nera,tad galvoju reikia kazka daryti,reikia paciai dirbti ir uzsidirbti g.gif
butu idomu suzinoti jusu nuomone 4u.gif
Atsakyti
nepabandysi,nezinosi kaip seksis.Bet kokiu atveju sveikintinas dalykas,kad nori kazkatais pradeti,pradzioje visada sunku,manau pirmais menesiais jau bus matyt kaip tau seksis versliukas, gera reklama aisku ir duotu rezultatu.
Atsakyti
QUOTE(ezerele @ 2011 08 10, 17:21)
Tiesiog karta paciai reikejo ruostis vaikiuko krikstynoms,perlekiau per miesta ir nieko vienoj vietoj neradau arba jokio pasirinkimo nera,tad galvoju reikia kazka daryti,reikia paciai dirbti ir uzsidirbti g.gif
butu idomu suzinoti jusu nuomone 4u.gif

Mano nuomone, tai bus nesekmingas verslas: visame mieste pasiulos nera del to, kad nera paklausos. Paskaiciuokit, kiek mieste suaugusiu zmoniu, turinciu pasigimdziusiu vaiku? Vadinasi, tiek tegali buti potencialus pirkeju. Ir tik viena karta.
Krikstynu atributika(isskyrus rubus), ivairios zvakes, suvenyrai buna prie Baznyciu irengtuose ritualiniu prekiu kioskeliuose.

O siaip geriau pamastykit, kad gal vertetu dirbti su platesne auditorija, ne vien su krikstynu. Stai laidotuviu buna kur kas dazniau nei krikstynu. Vadinasi, gal vertetu tureti atskiras lentynas: krikstynoms, vestuvems, laidotuvems, zodziu, imtis nevien siauros specifikos, bet placios. Sakykim, reikejo man jubiliejui 85meciui juostos, risamos zmogui per peti(arba pirsliui, sakykim)-uzsimusiau, belakstydama po miesta, radau geliu turgelyje salia...vainiku. doh.gif O butu kokia specializuota parduotuve tokiems dalykams-valio, zmogus bet kokia proga-liudna ar linksma-zinotu jau kur eiti ir ieskoti.

Cia siaip pamastymui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 08 11, 12:17)
Mano nuomone, tai bus nesekmingas verslas: visame mieste pasiulos nera del to, kad nera paklausos. Paskaiciuokit, kiek mieste suaugusiu zmoniu, turinciu pasigimdziusiu vaiku? Vadinasi, tiek tegali buti potencialus pirkeju. Ir tik viena karta.
Krikstynu atributika(isskyrus rubus), ivairios zvakes, suvenyrai buna prie Baznyciu irengtuose ritualiniu prekiu kioskeliuose.

O siaip geriau pamastykit, kad gal vertetu dirbti su platesne auditorija, ne vien su krikstynu. Stai laidotuviu buna kur kas dazniau nei krikstynu. Vadinasi, gal vertetu tureti atskiras lentynas: krikstynoms, vestuvems, laidotuvems, zodziu, imtis nevien siauros specifikos, bet placios. Sakykim, reikejo man jubiliejui 85meciui juostos, risamos zmogui per peti(arba pirsliui, sakykim)-uzsimusiau, belakstydama po miesta, radau geliu turgelyje salia...vainiku. doh.gif O butu kokia specializuota parduotuve tokiems dalykams-valio, zmogus bet kokia proga-liudna ar linksma-zinotu jau kur eiti ir ieskoti.

Cia siaip pamastymui 4u.gif


aciu jums uz issakyta savo nuomone mirksiukas.gif
kaip supratau tiesiog blogai isdesciau savo mintis,pagal jusu parasyta laiska doh.gif

parduotuveje kuria ketinu atidaryti,nebutu tikrai vien krikstynoms skirta prekems,butent is jusu paminetu,butu dalis vestuvems,gimtadieniams ir tikrai daug kitu prekiu kur zmogus atejes apsipirkti rastu kiekvienai progai skirta dovana.As paminejau krikstynas nes sventei ieskojau paprasciausiai stalo papuosimui paprasciausiu boruzeliu,angeleliu kuriu buvo sunku rasti mieste doh.gif beje boruzeles taip ir teko pirkti kauno bazese doh.gif ,na stai as kaip toki pavyzdy parasiau,nes patikekite patalpose kuriu kvadratura siekia ~ 90 kv,manau bus ka issirinkti atejusiams is mano pasiulos ir tikrai nepakaktu vien krikstynu atributikos mirksiukas.gif stai tokia mano vizija siai dienai g.gif
Atsakyti
Gal žinot, kaip, turint individualią veiklą su pažyma, reikia apiforminti reklamos išlaidas? Na, tarkim Facebooke padarau konkursą, kuriame noriu pralošti kažką iš savo prekių. Konkurso tikslas - išreklamuoti savo el. parduotuvę, tad jo prizas turėtų būti fiksuojamas kaip reklamos išlaidos, ar ne? Tad į pajamų ir išlaidų lapą turiu įrašyti, kad sunaudojau xx prekių reklamos tikslais? Ar reikia dar kažkokį oficialų lapą išsirašyti, kuriame būtų visa info surašyta? Ir kokią sumą turiu rašyti? Prekės savikainą? Ar sumą, kurią gaučiau ją pardavusi kitam žmogui?
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 08 12, 14:42)
Ir kokią sumą turiu rašyti? Prekės savikainą? Ar sumą, kurią gaučiau ją pardavusi kitam žmogui?

Nežinau, kokiu būdu jums tas prekes reikėtų nurašyti, bet suma turėtų būti nurodyta savikaina.
Atsakyti
QUOTE(Lalaila* @ 2011 04 04, 07:56)
Laba diena,

Norėčiau užsiimti prekyba daržovėmis, vaisiais ir riešutais. Pirkčiau naują, didesnį kioską su įėjimu į vidų, statyčiau prie gatvės, šalia jau yra mėsos kioskas. Sakykite, gal žinote kur kreiptis dėl kiosko pastatymo vietos, ir šiaip kokie reikalavimai tokiai prekybai?  Ar užtektų man verslo liudijimo, ar dabar kioskuose irgi bus privalomas kasos aparatas?
Ačiū  4u.gif

sveika, kiek prisimenu pries kelis metus del kiosko pastatymo i seniunija ejome,mokejom uz zemes nuoma po kuria jis stovi, buvo ir aparatas, ir siaip visokiu reikalavimu nemazai is san epidemines, bet po to musu mieste visus juos naikino, tipo - jie miesto ivaizdziui kenkia, tai teko parduoti kad nusikeltu.
Atsakyti