Įkraunama...
Įkraunama...

Susikurkime darbą pačios

labuka visoms, gal yra turincios versla devetais rubais? domiuosi nes galeciau buti tiekeja, info i az dekoju smile.gif
Atsakyti
sveikos,
ka manote apie kapiniu zvakiu pardavinejima ? sezoninis darbas, bet kolkas tik tokia ideja yra smile.gif gal kas bande ? Idomu kokios einamiausios, ar tos maziausios-pigiausios, didesnes-brangesnes, su ornamentais ar be...
Kokios jusu nuomones ? ar pirktumet zvakutes veliniu sventei per interneta ?biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(canbera @ 2011 09 05, 16:19)
sveikos,
ka manote apie kapiniu zvakiu pardavinejima ? sezoninis darbas, bet kolkas tik tokia ideja yra smile.gif gal kas bande ? Idomu kokios einamiausios, ar tos maziausios-pigiausios, didesnes-brangesnes, su ornamentais ar be...
Kokios jusu nuomones ? ar pirktumet zvakutes veliniu sventei per interneta ?biggrin.gif

Tik kažin ar gausi tokiom kainom kaip prekybos centrai? Manau kad ne. Todėl negalėsi pasiūlyti geresnių kainų.
Atsakyti
QUOTE(canbera @ 2011 09 05, 16:19)
sveikos,
ka manote apie kapiniu zvakiu pardavinejima ? sezoninis darbas, bet kolkas tik tokia ideja yra smile.gif gal kas bande ? Idomu kokios einamiausios, ar tos maziausios-pigiausios, didesnes-brangesnes, su ornamentais ar be...
Kokios jusu nuomones ? ar pirktumet zvakutes veliniu sventei per interneta ?biggrin.gif

Konkuruoti su gamintojais vis tiek negalesite, bet buti sezoniniu pardaveju-mintis puiki drinks_cheers.gif As to emiausi pernai, bet ne internetu prekiavau, o isveziojama prekyba dariau po kaimo parduotuves(kur kapines butu).
Kreipkites cia:
http://geralda.lt/in...n...9&Itemid=24
gausite tooookias kainas, kad su visomis Maximomis galesite konkuruoti drasiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(canbera @ 2011 09 05, 16:19)
sveikos,
ka manote apie kapiniu zvakiu pardavinejima ? sezoninis darbas, bet kolkas tik tokia ideja yra smile.gif gal kas bande ? Idomu kokios einamiausios, ar tos maziausios-pigiausios, didesnes-brangesnes, su ornamentais ar be...
Kokios jusu nuomones ? ar pirktumet zvakutes veliniu sventei per interneta ?biggrin.gif

Bijau, kad nelabai, šiaip aš nepikčiau. Pati prekiauju prie kapinių(dabar savaitgaliais ar rečiau, ne turiu darbą) ir žmonės dažniausia bent jau šventėm atvažiuoja su žvakutėm, nes prekybos centruose pigiau arba perka vietoje su gėlėm. Pagalvok apie pristatymą, juk neapsimokės vežti dviejų ar keturių žvakučių, važiuoti, patys irgi nevažiuos, patogiau į krautuvę užsukti. Kas turi daug kapų ir perka didelį kiekį, dažniausia perka pačias pigiausias.
Jeigu turi iš kur gauti pigių žvakių, parašyk į až gal išeis pabendradarbiauti smile.gif Šventiem perku daug žvakių, dar ir kolegėm pasiūlysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 09 05, 17:46)
Konkuruoti su gamintojais vis tiek negalesite, bet buti sezoniniu pardaveju-mintis puiki drinks_cheers.gif As to emiausi pernai, bet ne internetu prekiavau, o isveziojama prekyba dariau po kaimo parduotuves(kur kapines butu).
Kreipkites cia:
http://geralda.lt/in...n...9&Itemid=24
gausite tooookias kainas, kad su visomis Maximomis galesite konkuruoti drasiai mirksiukas.gif

Bent jau prieš tris metus teiravausi tenai kainų, nes man reikėjo parduotuvėms. Tai kai pasakė kainą, sakau tai man su akcija prekybcentryje pigiau išeis nusipirkti. Tai atsakymą gavau tokį- imk kiek prekybcentris ir mes duosime gera kaina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minutėlė: 05 rugsėjo 2011 - 20:33
QUOTE(Minutėlė @ 2011 09 05, 21:32)
Bent jau prieš tris metus teiravausi tenai kainų, nes man reikėjo parduotuvėms. Tai kai pasakė kainą, sakau tai man su akcija prekybcentryje pigiau išeis nusipirkti. Tai atsakymą gavau tokį- imk kiek prekybcentris ir mes duosime gera kaina doh.gif

Tas tai taip drinks_cheers.gif As tikrai emiau kaip koks prekybcentris kelias paletes, tas mano pardavinejamos zvakes jau su antkainiu buvo mazesnes nei maximines.
Pirkti is interneto kelias zvakeles-tikrai neapsimoka drinks_cheers.gif Paprasciau nuvaziuoti i prekybcentri ir nusipirkti. Bet va buti didmenininku(tureti, sakykim, kioska), is kurio pirktu tie, kas prie kapu prekiauja ir kuriems neapsimoka dideliais kiekiais pirkti-labai geras verslas, nors ir sezoninis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 09 06, 07:26)
Tas tai taip drinks_cheers.gif As tikrai emiau kaip koks prekybcentris kelias paletes, tas mano pardavinejamos zvakes jau su antkainiu buvo mazesnes nei maximines.
Pirkti is interneto kelias zvakeles-tikrai neapsimoka drinks_cheers.gif Paprasciau nuvaziuoti i prekybcentri ir nusipirkti. Bet va buti didmenininku(tureti, sakykim, kioska), is kurio pirktu tie, kas prie kapu prekiauja ir kuriems neapsimoka dideliais kiekiais pirkti-labai geras verslas, nors ir sezoninis drinks_cheers.gif

Gal pameni kainas kokiom pirkai tokias žvakes, bent ant kiek pigiau nei internete pas juos http://geralda.lt/in...d...t&Itemid=27 http://geralda.lt/in...d...t&Itemid=27
Atsakyti
QUOTE(Ginta. @ 2011 09 06, 20:40)
Gal pameni kainas kokiom pirkai tokias žvakes, bent ant kiek pigiau nei internete pas juos http://geralda.lt/in...d...t&Itemid=27 http://geralda.lt/in...d...t&Itemid=27

Visko tikrai neprisimenu, reiktu ziureti i saskaita-faktura, bet ta apatine SU-21 lyg po 0,99lt buvo. O siaip taikydavo po 0,60 didesnems ir po 0,25-0,30 mazesnems zvakems nuolaidas, kai imdavau didelius kiekius.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 09 07, 07:15)
Visko tikrai neprisimenu, reiktu ziureti i saskaita-faktura, bet ta apatine SU-21 lyg po 0,99lt buvo. O siaip taikydavo po 0,60 didesnems ir po 0,25-0,30 mazesnems zvakems nuolaidas, kai imdavau didelius kiekius.

Tada neapsimoka, aš gaunu SU-21 po 1.03 ir galiu imti kiek noriu, aišku ne po 1vnt, bet dėžutėm gal po 20vnt supakuotos yra.
Atsakyti
Labas 4u.gif Man galvoje vis dažniau sukasi mintis dėl vaikų darbužių parduotuvės. Bet norėtųsi tokių prekių kaip pvz. Anglijoje, Airijoje "Pennys" parduotuvėje. Ir KAina vilioja, ir kokybė ne vienkartinė. Ir kita įvairovė, nes pas mus miestelyje tik turginės prekės, visiem įgrisę... Gal kas žino kaip rasti tiekėjų (vaikiškų prekių)? Norėčiau turėti parduotuvę kaip papildomą veiklą, samdyčiau darbuotojus, patalpą turiu. Problema: patogus prekių užsakymas didmeninėmis kainomis. Jeigu ką žinote, būčiua dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal kas pasidalintu patirtimi, mintimis ir zinoma, naudinga informacija, apie darzelio. steigima. Nuo iki... Nes daug minciu, bet kazkaip labai jau jos nesusistemintos doh.gif
Gal kazkur galima rasti paprastai isdestytus reikalavimus? dekoju uz bet kokia info 4u.gif
Atsakyti