Įkraunama...
Įkraunama...

Susikurkime darbą pačios

Va, zinot kur dar rinka turscia- mokytis sokti striptiza biggrin.gif
Bet nepagalvokit is kart kazko blogai, nebutinai to slykstaus striptizo, o aplamai judesio, viliones, viliotinio. tarkim kad savo vyriskiui susokt, na ir siaip kiek zinau striptizas yra (be nusirenginejimo, pats tas ant stulpo ir su kedem ir pan.) manksta nebloga, sustangrinti kuna, ir pan, galetu tos moterys kurios gyvena ramu gyvenima, ismokti sokti nustebintu savo vaikina, vyra. na nezinau, as jau visai jauciu su savo idejom nusisneku, bet tarkim padarius tai kaip normal;iuoj aplinkoj, ne klube kokiam, o tiesiog sporto klube, butu atskira pataplpa, zinoma be nusirenginejimu, tik pats metodas sokio, keli stulpai...dar butu galima mokyti tarkim beonses judesiiu is klipu, na kad moketume judet, o tai buna nueini i kluba, ir trepsi vietoj, arba matai kaip darkosi o ne soka...
nu nezinau, bet man dabar ideja po idejos, zinau kad uzsienyje yra tokia profesija ideju generatorius, pinigus uz tai gauna...ech...kodel gimiau lt biggrin.gif

Gerai pasvajojau, ir begom i darbo birza biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metaliste: 11 rugpjūčio 2010 - 11:58
va, kol dar nepabegau, galima gi dar kursus moterim, ismokyti pasidarzyti, sukuosena pasidaryti, nezinau kiek pasitvirtintu, ir ar nera tokio jau, bet kursai ne kad kitus dazyti, ne profui ta prasme, o megejiskai, na kad nereiktu vaiksciot pas visaziste, o paciai pasidazyt. as baigus esu kosmetikes spec., tai artima man, daznai gatvej tiesiog kliuna, kad moterys nemoka dazytis, derinti spalvu, arba vaiksto visiskai baltos, arba kaip issidazo tai sakes , gerai jau jauciu ikyrejau su savo idejom, leksiu jau.

bet viena ideja, nepykit jos nerasysiu, nes vis del to manau kada nors galesiu as ja isukti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(metaliste @ 2010 08 11, 13:52)
Va, zinot kur dar rinka turscia- mokytis sokti striptiza biggrin.gif
Bet nepagalvokit is kart kazko blogai, nebutinai to slykstaus striptizo, o aplamai judesio, viliones, viliotinio. tarkim kad savo vyriskiui susokt, na ir siaip kiek zinau striptizas yra (be nusirenginejimo, pats tas ant stulpo ir su kedem ir pan.) manksta nebloga, sustangrinti kuna, ir pan, galetu tos moterys kurios gyvena ramu gyvenima, ismokti sokti nustebintu savo vaikina, vyra. na nezinau, as jau visai jauciu su savo idejom nusisneku, bet tarkim padarius tai kaip normal;iuoj aplinkoj, ne klube kokiam, o tiesiog sporto klube, butu atskira pataplpa, zinoma be nusirenginejimu, tik pats metodas sokio, keli stulpai...dar butu galima mokyti tarkim beonses judesiiu is klipu, na kad moketume judet, o tai buna nueini i kluba, ir trepsi vietoj, arba matai kaip darkosi o ne soka...
nu nezinau, bet man dabar ideja po idejos, zinau kad uzsienyje yra tokia profesija ideju generatorius, pinigus uz tai gauna...ech...kodel gimiau lt  biggrin.gif

Gerai pasvajojau, ir begom i darbo birza  biggrin.gif


Čia tai geras biggrin.gif Tipo subtili Kamasutros mokykla smile.gif Būtų gerai, kad diedams dar būtų koks būrelis, kaip dovanoti gėles ir nepamiršti žmonų gimtadienių.
Prie tų šokių dar gerai būtų kokių paskaitėlių kaip gauti iš vyro visko ko nori jam galvojant, kad čia jis pats sugalvojo. Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2010 08 11, 13:15)
Čia tai geras biggrin.gif Tipo subtili Kamasutros mokykla smile.gif Būtų gerai, kad diedams dar būtų koks būrelis, kaip dovanoti gėles ir nepamiršti žmonų gimtadienių.
Prie tų šokių dar gerai būtų kokių paskaitėlių kaip gauti iš vyro visko ko nori jam galvojant, kad čia jis pats sugalvojo. Super thumbup.gif

ne ne ne ne barakudu mokyklele, o tarkim na ismokyt dazytis kas tinka, parinkti spalvas, koks stilius tinka rubeliu, eisena, sokis, na ir tie striptizo elementai, bet ne dirbt toki darba, o siaip moteriskumui atskleisti, ismokti judeti.as tarkim noreciau saviskiui susokt, kad ir be nusirenginejimo, o va nemoku gi blush2.gif
o vyram jokiu pamokeliu nereikia, reikia tik galva ant peciu turet, ir karts nuo karto paciam susimastyt padovanot gelkiu ar pan...
Atsakyti
Aš dar pagalvojau apie skudurus biggrin.gif
Gal kam patiks ideja.
Skudurynu tikrai yra labai daug, o iš kur žmonės tuos skudurus ima?
Veža iš kitų šalių, teisingai. O užseniečiai juos išmeta.
Kodėl nepradejus rinkti juos iš žmonių Lietuvoje? Rinkima isivaizduoju maišais, vienintelė sąlyga, kad rubai būtų išskalbti, tam kad brudo nepridėtų žmonės turėtų būti prakntruoliuojams maišų sudėtis, jeigu murzinas rubas jo neimi. Sakykim uz maiša mokama 10 litų, tam kas priduoda. Perušiaves žmogus gali jau ta maišą parduoti kitam sakykim už 40 lt. Pirks tie kurie turi savo skudurynus.
Tas kas turi namuose nenaudojamo daug ploto galėtų užsiimti tokiu verslu.
Nes man labai aktualu atsikratyti namuose prikauptais rubais:D O gal Kaune, jau kas nors užsiima tokiu verslu, jeigu taip būtų idomu sužinoti koordinates. Pati atveščiau tikrai kokius 4 maišus, gan gerų rūbų, kurie tik spintoj vietą užima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lariana @ 2010 08 11, 15:48)
Aš dar pagalvojau apie skudurus biggrin.gif
Gal kam patiks ideja.
Skudurynu tikrai yra labai daug, o iš kur žmonės tuos skudurus ima?
Veža iš kitų šalių, teisingai. O užseniečiai juos išmeta.
Kodėl nepradejus rinkti juos iš žmonių Lietuvoje? Rinkima isivaizduoju maišais, vienintelė sąlyga, kad rubai būtų išskalbti, tam kad brudo nepridėtų žmonės turėtų būti prakntruoliuojams maišų sudėtis, jeigu murzinas rubas jo neimi. Sakykim uz maiša mokama 10 litų, tam kas priduoda. Perušiaves žmogus gali jau ta maišą parduoti kitam sakykim už 40 lt. Pirks tie kurie turi savo skudurynus.
Tas kas turi namuose nenaudojamo daug ploto galėtų užsiimti tokiu verslu.
Nes man labai aktualu atsikratyti namuose prikauptais rubais:D  O gal Kaune, jau kas nors užsiima tokiu verslu, jeigu taip būtų idomu sužinoti koordinates. Pati atveščiau tikrai kokius 4 maišus, gan gerų rūbų, kurie tik spintoj vietą užima  biggrin.gif


Galima pabandyti ir taip nunešti ir pasiūlyti kas prekiauja padėvėtais. Koks jiems skirtumas iš kur pirkti, juk už svorį moka. Aš pora tokių maišų į Caritą vežiau labdarai. Ten viską ima ir rūbus ir baldus ir bele kokius daiktus. kaip sakant ir namus išsivaliau nuo nereikalingo šlamšto ir "pliusiuką" užsidėjau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2010 08 11, 14:09)
Galima pabandyti ir taip nunešti ir pasiūlyti kas prekiauja padėvėtais. Koks jiems skirtumas iš kur pirkti, juk už svorį moka. Aš pora tokių maišų į Caritą vežiau labdarai. Ten viską ima ir rūbus ir baldus ir bele kokius daiktus. kaip sakant ir namus išsivaliau nuo nereikalingo šlamšto ir "pliusiuką" užsidėjau. smile.gif


Ar tau karitas sumokejo uz tuos daiktus. Nes as neturejau omeny rubų kurie yra tinkami grindis plauti. O jeigu atiduoti, tai žmonės prie konteinerio rūbus padeda ir kas nors paiima.
Anglijoje buvau atradus sandėlį kur yra perruošiuojami rūbai įvairių gerų firmų, vaizdus kraupus, o va šitie rūbai kaba pas mus parduotuvėse. Tai manyčiau jau jau geriau iš žmonių tiesiogiai supirkti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2010 08 11, 15:09)
Koks jiems skirtumas iš kur pirkti, juk už svorį moka.

Skirtumas yra-is uzsienio pirkdami gauna visus dokumentus is muitiniu bei higienistu isduotus dokumentus, kad rubai dezinfekuoti(uz tai toks kvapas). Dabar isivaizduokit, kad kokia bobule atsikrato savo audines kailiniais, pilnais blusu rolleyes.gif Noretumet gauti i namus tokio "turto"? Stai todel ir nera tokiu rubu supirkimo punktu pas mus, nes nera salygu rubu iskart dezinfekuoti.
Atsakyti
Grožio ir judesio kursams dedu pliusą biggrin.gif Čia nebūtina šokt tam vyrui kas vakarą, bent vien tai, kad moki viliotinį pavaryt kaip reikals, jau įkvepia biggrin.gif
Aš dar galėčiau šalia pravest pasitikėjimo savimi, pozityvizmo, vyro ir moters (šeimos) santykių kursus biggrin.gif
Darom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2010 08 11, 14:22)
Skirtumas yra-is uzsienio pirkdami gauna visus dokumentus is muitiniu bei higienistu isduotus dokumentus, kad rubai dezinfekuoti(uz tai toks kvapas). Dabar isivaizduokit, kad kokia bobule atsikrato savo audines kailiniais, pilnais blusu rolleyes.gif Noretumet gauti i namus tokio "turto"? Stai todel ir nera tokiu rubu supirkimo punktu pas mus, nes nera salygu rubu iskart dezinfekuoti.


Tai toki susvinkusi "turtą" karitas paima biggrin.gif Nu ne apie tai kalba eina. verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(Abo @ 2010 08 11, 14:31)
Grožio ir judesio kursams dedu pliusą biggrin.gif Čia nebūtina šokt tam vyrui kas vakarą, bent vien tai, kad moki viliotinį pavaryt kaip reikals, jau įkvepia biggrin.gif
Aš dar galėčiau šalia pravest pasitikėjimo savimi, pozityvizmo, vyro ir moters (šeimos) santykių kursus biggrin.gif
Darom  thumbup.gif


Manyčiau grožio industrusijų kaip tik Lietuvoj per daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lariana @ 2010 08 11, 15:46)
Manyčiau grožio industrusijų kaip tik Lietuvoj per daug ax.gif

Čia ne tai rolleyes.gif Pasitikėjimas savimi, mokėjimas savimi pasirūpinti. Tik kol kas pas mus pvz rozetei sugedus kviečiamas ne elektrikas, o geriausiu atveju kaimynas. Bet dažniausiai tai daro vyras. Visi turi daryti savo darbus ir mokytis reikia nuolat. Tik liūdna, kai daug pas mus mano, kad viską moka. Verslo planus - patys, dizainas - patys, apželdinimas - patys, pedikiūras - patys. Na, ir labai gerai pavyksta viskas? Tikrai ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 11 rugpjūčio 2010 - 14:52
Caritas rūpinasi pagyvenusiais žmonėmis. Daug ateina daugiavaikių šeimų kur vos galą su galu sudūria. Tokie žmonės po konteinerius dar nesiknisa.

O tokiems drabužiams, kurie "netinkami grindims plauti" dabar pilna įvairių komisų, kurie superka iš žmonių. SM yra netgi tokia tema su komisų adresais.
Atsakyti