Įkraunama...
Įkraunama...

Elina

O man visai gražus vardas, lengvai tariasi, švelnus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 18, 09:48)
O man čia forumietės nikas, nors tu ką  laugh.gif Kaip ir, pvz., vardas Aurėja  lotuliukas.gif

Ir kaip nick'as, ir kaip vardas vienareikšmiškai - gražus thumbup.gif
O toms, kurios nėra jo girdėjusios ir tuoj prikiša populiaresnį Elena, galiu tik pasakyti, kad įvairovė yra gražu: juk yra Arūnas, yra ir Šarūnas... Ir daug mūsuose yra vardų (ne pavadinimų, UAB'ų vadovų sudarytų iš jų vardų raidžių), besiskiriančių vos viena raide. Puiku, kai žmonės renkasi ne vieną, o įvairius vardus mirksiukas.gif
Atsakyti
Mielas,negirdėtas vardukas aš už thumbup.gif
Atsakyti
Elina nu idomus toks smile.gif
Atsakyti
man gražus smile.gif
Atsakyti
Pažįstu mergina tokiu vardu, man labai gražu smile.gif
Atsakyti
Elin! Super! thumbup.gif
Atsakyti
Gražus vardas smile.gif

Pažįstu dvi merginas tokiu vardu, tik viena graikė, o kita vokietė.
Atsakyti
Labai grazus, toks svelnus, nenusibodes. Svelnesnis nei Elena. Ir idomesnis.
Atsakyti
Negražus labai. Kietas, šaltas, grubus.
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2010 07 18, 13:51)
Ir kaip nick'as, ir kaip vardas vienareikšmiškai - gražus  thumbup.gif
O toms, kurios nėra jo girdėjusios ir tuoj prikiša populiaresnį Elena, galiu  tik pasakyti, kad įvairovė yra gražu: juk yra Arūnas, yra ir Šarūnas... Ir daug mūsuose yra vardų (ne pavadinimų, UAB'ų vadovų sudarytų iš jų vardų raidžių), besiskiriančių vos viena raide. Puiku, kai žmonės renkasi ne vieną, o įvairius vardus  mirksiukas.gif


lotuliukas.gif Šarūnas ir Arūnas - skirtingi vardai:
Šarūnas - vedinys iš lietuvių šarus [=vikrus, greitas, spartus]
Arūnas - vedinys iš lietuvių aras (erelis)

O šiaip, man sunkiai suvokiamas tėvų noras vardus "paturbinti", kaip sakoma, "kad ir nežmoniškai, ale by tik kitoniškai". Elena, Helena, Aliona, Jelena ar Elina - vis tas pats vardas, tik Elina lietuviams kelia asociacijas su žodžiu "eilinė"
Atsakyti
Mano ausiai negražus. Ir gal per daug asocijuojasi su Alina, nes, kažkodėl pagalvojau apie ruses/rusakalbes tokiais vardais.
Atsakyti