Įkraunama...
Įkraunama...

28-oji ONKO kertelė

QUOTE(Jorky @ 2010 07 18, 00:28)
vat liudniausia ir yra, kad turejome pinigiuku vaistukui, o gyd. garantavo, kad nereikia sad.gif tikrai, matyt taupe pinigelius. dabar sedziu ir ieskau internete info apie zometa ir pamidronata ir radau mokslinmi straipsni, kad zometa buvo lyginama su pamidronatu ir nustatytas vienodas veiksmingumas. tai nezinau, gal pamidronata bandyti? nes gydytoja sake, kad dabar apie 12 amupliu reikes sad.gif jei pirkti zometa, tikrai 12 ampuliu neisgalesime sad.gif

Tai va ir apgalvokit, nes mums gydytoja sakė, kad gal geriau nekeisti visury gydymo vienus vaistukus kitais. Leiskitės Pamidronatą. Nes tikrai 12 yra būtina dozė, o paskui galima retai - profilaktiškai. Pamidronatas tik lašinamas apie valandą, o Zometa tik 15 min.
Mes pradėjome geresniais laikais lašinti Zometą - buvo pinigiukų, jei dabar reiktų - tai irgi neįkabintume - lašintume Pamidronatą, jei būtų pradžia. Dabar mano mamytė lašinasi Zometą, bet kas tris, keturis mėnesius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 17 liepos 2010 - 22:36
Jorky, liudnos zinios... Gaila, kad mes niekad nezinom ka mums ruosia ateinanti diena...

Sveta K., labai prasyciau visas Klaipedos gyventojas pamastyti apie meet'a nuo liepos 27 iki rugpjucio 1 d. Busiu Palangoje ir labai labai labai noreciau su visom susitikt, jei tai butu imanoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 17 liepos 2010 - 22:36
QUOTE(rasų lanka @ 2010 07 17, 22:33)
Tai va ir apgalvokit, nes mums gydytoja sakė, kad gal geriau nekeisti visury gydymo vienus vaistukus kitais. Leiskitės Pamidronatą. Nes tikrai 12 yra būtina dozė, o paskui galima retai - profilaktiškai. Pamidronatas tik lašinamas apie valandą, o Zometa tik 15 min.
Mes pradėjome geresniais laikais lašinti Zometą - buvo pinigiukų, jei dabar reiktų - tai irgi neįkabintume  - lašintume Pamidronatą,  jei būtų pradžia. Dabar mano mamytė lašinasi Zometą, bet kas tris, keturis mėnesius.


turbut reikes pamidronata, nes zometos neisgalesime. siurejau Rusijoje skelbimuose parduoda zometa pigiau - apie 700 lt tik kainuotu doze, taciau jauciu pavojinga pirkti, gali buti su praeijusiu galiojimu ar siaip padirbti ? g.gif ka manote? radau skelbimus, yra zmones parduoda, kuriu artimiesiems jau ju nebereikia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2010 07 18, 00:45)
turbut reikes pamidronata, nes zometos neisgalesime. siurejau Rusijoje skelbimuose parduoda zometa pigiau - apie 700 lt tik kainuotu doze, taciau jauciu pavojinga pirkti, gali buti su praeijusiu galiojimu ar siaip padirbti ?  g.gif  ka manote? radau skelbimus, yra zmones parduoda, kuriu artimiesiems jau ju nebereikia sad.gif

Ar Rusijoje vaistinėse pigiau? 700 lt - tai labai labai pigiau. Pavojus gali būti tame , kad ji turi būti laikoma šaltai, jei pirksi privačiai - neaišku kaip laikyta. Dėl galiojimo - maža tikimybė, kad bus pasibaigęs, o jai ir pasibaigęs - tai dar pusmetį apie gali naudoti. Jei privačiai pirkti reikia išsiinteresuoti, ir tai garantijos nebus. O dėl padirbimo - tai nelabai manau, kad juos padirbinėtų.
Man viena forumietė, kai susirgom padovanojo irgi vieną ampulę (jos mamytei nebereikėjo) - truputi skyrėsi dėžutė, bet tikras, mat jai atsiųsdavo draugai iš Prancūzijos. Jei Lietuvoje radai , kad parduoda - tai pasidomėk ir išsiklausinėk viską. Ir geriau prekė pirmyn, o pinigiukai paskui (ar dar kaip sutarti) , nes šiais laikais yra kurie naudojasi, kitų nelaimėm... ( bet čia gal aš tokia atsarguolė) blush2.gif

Liūdna, kai yra vaistukas beveik vienintelis kuris gali padėti, o ligoniukas turi spręsti didžiausias dilemas... verysad.gif Eilinį kartą klausiu savęs, kas paprotino mūsų aukštuosius nuimti kompensaciją. Šitiek ligoniukų, kurie be jų negali gyventi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 17 liepos 2010 - 23:03
QUOTE(romantikė @ 2010 07 18, 00:36)
Sveta K., labai prasyciau visas Klaipedos gyventojas pamastyti apie meet'a nuo liepos 27 iki rugpjucio 1 d. Busiu Palangoje ir labai labai labai noreciau su visom susitikt, jei tai butu imanoma.

Ir as noreciau.Tai reikia paskelbti data ir susitikti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2010 07 18, 00:05)
Ir as noreciau.Tai reikia paskelbti  data ir susitikti thumbup.gif

Ir as uz thumbup.gif Man geriau darbo diena, nes savaitgaliais su seima bunam 4u.gif
Atsakyti
Tai ypač aktualu, kai gydytojui tenka kalbėti apie itin rimtas ligos prognozes. Tada įtaigos dozė -didžiausia, ir vienas neatsargus gydytojo žodis gali nulemti likusį paciento gyvenimą. Dr Bernie Siegel, garsus amerikiečių chirurgas, įkūręs ligonių savitarpio pagalbos bendrijas JAV, sako, kad daro tai tik todėl, kad niekas universitete jo neišmokė efektyviai bendrauti su pacientais. Maža to, jis įsitikinęs, kad bendravimo kokybė iš esmės gali nulemti ligos eigą. Savo pacientams, kuriems koks kitas gydytojas pažadėjo "maksimum tris likusius gyvenimo mėnesius", Dr Siegel siūlo tuoj pat nuvažiuoti į banką, stverti kokius 10.000 dolerių grynais, važiuoti atgal pas gydytoją, kuris lėmė tokią diagnozę, tėkšti pinigus ant stalo ir eiti lažybų: "Gydytojau, sakote, kad man liko maksimum 3 mėnesiai gyventi? Jei taip ir bus, šie pinigai Jūsų. Bet jei gyvensiu bent diena ilgiau, Jūs man atiduosite dvigubai didesnę sumą. Deram?". Anot Dr. Siegel, nė vienas gydytojas dar neišdrįso eiti lažybų, dažniausiai sakydamas kad "sunku pasakyti", aš negaliu "duoti tokių prognozių' ir pan. O tada, kai taip sudrebinama lemtinga diagnozė, Dr. Siegel savo pacientams pasiūlo nuo šiol "iš tikrųjų gyventi" ir džiaugtis "kokybiškai kitokia kiekviena diena". Pacientai, sekdami šiais nurodymais, neretai atranda, kad "tik liga išmokė juos iš tikrųjų gyventi" ir tik dabar jie suvokė, "kodėl jie apskritai yra šioje planetoje". Ar nuostabu, kad daug iš Dr. Siegelio pacientų gyvena daug ilgiau, nei jiems teikėsi "nulemti" medicina ar net pasiekia sunkiai paaiškinamas tradicinės medicinos požiūriu ilgalaikes remisijas?

http://www.mindgasmic.com/ese19.htm
Placebo efektas
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2010 07 17, 22:45)
turbut reikes pamidronata, nes zometos neisgalesime. siurejau Rusijoje skelbimuose parduoda zometa pigiau - apie 700 lt tik kainuotu doze, taciau jauciu pavojinga pirkti, gali buti su praeijusiu galiojimu ar siaip padirbti ?  g.gif  ka manote? radau skelbimus, yra zmones parduoda, kuriu artimiesiems jau ju nebereikia sad.gif


Sveikutes naujoje temelėje, oi mane erzina tas gydytojyu tylejimas, mes ir turim mts. stubre, buvau gydt uzsiminus irgi apie siuos vaistukus, bet sako dabar silpnesniu skausmui nuimti galite panaudoti, as kazkaip maniau kad jie tik skausma nuima, ir kad uzkerta kelia net negalvojau, turbut ir mes galejom jau juos naudoti, buvau pigoiau radusi ju Amerikoje, daug pigiau, bet kad reikia gyd. recepto
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
GABIJA, grazi temos pradzia, spalva raudona gerai nuteikia.

Patinka ryskios spalvos...namuose irgi turiu net penkias dideles vazas raudonas. Tik chemijos metu jau beveik buvo kilusi mintis vazas slepti, nes erzino labai tokia spalva.


Perskaiciau apie plecebo ideta nuoroda, geras straipsnis.

Prisimenu, kai 2009m.rugsejo pabaigoje po gimdos ir jos priedu salinimo operacijos manes nenorejo leisti i sanatorija, sakydama reabilitologe, kad su isplitusiu CA sanatorija nepriklauso... as labai pikta buvau, lekiau gun_bandana.gif visiems aiskindama, kad kokia nesamone, kad ka, jau man tai reiskias tik mirti reikia, jei nepriklauso sanatorija... Dabar net juokas ima, kaip isiaudrinusi dienos stacionare sesutems pasakodama net didyji pirsta atkišusi good.gif VA, AS JAI NUMIRSIU... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 18 liepos 2010 - 20:12
QUOTE(.GABIJA. @ 2010 07 18, 20:35)
Tai ypač aktualu, kai gydytojui tenka kalbėti apie itin rimtas ligos prognozes. Tada įtaigos dozė -didžiausia, ir vienas neatsargus gydytojo žodis gali nulemti likusį paciento gyvenimą.

As manau,kad yra cia tiesos.Jau nekarta cia rasiau,bet pasikartosiu...Nuo ligos pradzios,ilgo jeskojimo,KT,operacijos,bijopsijos atsakymo galvoje vis sukosi mintys apie mirti,buvo didziule baime,sokas ...Kai atsiguliau pirma diena i hematologini skyriu,i palata atejo mano Gydytoja,taip ,is didziosios raides...ji paklause,ka as zinau apie liga-papasakojau...sake ,kad jau daug zinau (nors buvau visai "zalia" dar)..pasake kad 3 stadija..pradejau verkti...nuramino.Ir pasake,kad su tokia diagnoze pasveiksta 80% pacientu (nors internete skaiciau apie zymiai mazesni procenta),jeigu liga nepasitraukia po pirmo gydymo,arba grizta-daro transplantacija ir kad ja daro taip pat ,kad pasveikti.Ir kad man viskas bus gerai.Viska ji sake ramiu tonu,net su sypsena,pagloste mane,paklause apie seima.Ir tikrai,po Gydytojos zodziu ivyko kazkoks luzis,as patikejau kad pasveiksiu,istversiu viska,nes man to reikia,del vaiku,artimuju...Gal kam nors pasirodys ir banalu,juk visi nori pasveikti,daug kas turi del ko gyventi,bet ne visiems pavyksta laimeti si kova verysad.gif Bet mano istorija tokia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 18 liepos 2010 - 22:22
QUOTE(Patriccija @ 2010 07 18, 21:11)
Sveikutes 4u.gif
GABIJA, grazi temos pradzia, spalva raudona gerai nuteikia.

Patinka ryskios spalvos...namuose irgi turiu net penkias dideles vazas raudonas. Tik chemijos metu jau beveik buvo kilusi mintis vazas slepti, nes erzino labai tokia spalva.
Perskaiciau apie plecebo ideta nuoroda, geras straipsnis.

Prisimenu, kai 2009m.rugsejo pabaigoje po gimdos ir jos priedu salinimo operacijos manes nenorejo leisti i sanatorija, sakydama reabilitologe, kad su isplitusiu CA sanatorija nepriklauso... as labai pikta buvau, lekiau gun_bandana.gif visiems aiskindama, kad kokia nesamone, kad ka, jau man tai reiskias tik mirti reikia, jei nepriklauso sanatorija... Dabar net juokas ima, kaip isiaudrinusi dienos stacionare sesutems pasakodama net didyji pirsta atkišusi  good.gif  VA, AS JAI NUMIRSIU... lotuliukas.gif


Saunuole. smile.gif)
Atsakyti
Jorky, labai apgailestauju, kad šitaip... Belieka tikėti, kad pradėjus lašinti vaistukus, pažabosite. Rasų lanka čia geriausiai patars, kokie vaistukai tinkamiausi, per tai perėjo... Tikėkite, apkabinu stipraii...

Gydytojos padrąsinimas, paaiškinimas, žinoma, nuramina, įneša aiškumo. Gerai, jei tai geros, drąsinančios žinios, kaip Svetos atveju. Tada daug drąsiau. Mano atveju, daktarytė pasakė "pirmi metai - pusantrų parodys". Tikiuosi, viliuosi, - labai labai - kad dar daug jų bus...

*******
Klausiate apie tuos laivus... Šiandien jie jau išplaukė. O buvo:
http://www.15min.lt/...aukos-43-107636

******
Dėl meeto, - dalyvausiu, jei išeis, nes liepos gale ar rugpj. pradžioj reikia vaikui adenoidų šalinimo operaciją daryti. Ryt sužinosiu, kada tai bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 19 liepos 2010 - 13:00