Įkraunama...
Įkraunama...

28-oji ONKO kertelė

Sveikos,
Pries 10 metu sirgau fibrocistine mastopatija. Pasalinus kiausides atrodo liga atsinaujino, is krutu bega baltas skystis. Ar yra kam taip buve? Kaip yra kiausides raso mastodynoną, o kaip jų nėra ?????
Atsakyti
Sveikutės naujoj temoj,

Gabija - aguonos wub.gif

Ryt keliauju tartis dėl spinduliukų - prasidės dar vienas etapas, tikiuosi, toks pats sėkmingas kaip ir tie, kuriuos jau įveikiau.

Šiandien buvau kirpykloj, dabar turiu naują šukuoseną ir gerą nuotaiką, o vakare laukia agurkėlių marinavimas - kaip man patinka šitas darbas wub.gif

Savaitgalį buvom pas draugę sode, prie ežeriuko, pamirkiau kojeles vandenuky, vaikai prisiturškė vandeny, tiek jėgų atsirado, taip pailsėjau.

Dėl gydytojų žodžių, jie tikrai daug gali, gali pakelti sparnus kovai su liga, labai džiaugiuosi, kad juos išgirdau iš savo gydytojos.

Gražios dienelės visoms
user posted image
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2010 07 19, 16:19)
Sveikutės naujoj temoj,

Gabija - aguonos  wub.gif

Ryt keliauju tartis dėl spinduliukų - prasidės dar vienas etapas, tikiuosi, toks pats sėkmingas kaip ir tie, kuriuos jau įveikiau.

Šiandien buvau kirpykloj, dabar turiu naują šukuoseną ir gerą nuotaiką, o vakare laukia agurkėlių marinavimas - kaip man patinka šitas darbas  wub.gif

Savaitgalį buvom pas draugę sode, prie ežeriuko, pamirkiau kojeles vandenuky, vaikai prisiturškė vandeny, tiek jėgų atsirado, taip pailsėjau.

Dėl gydytojų žodžių, jie tikrai daug gali, gali pakelti sparnus kovai su liga, labai džiaugiuosi, kad juos išgirdau iš savo gydytojos.

Gražios dienelės visoms
user posted image

Sveika,

Jau atauga nauji plaukuciai ar taip ir neisslinko bigsmile.gif
Linkiu, taip pat lengvai iveikti si paskutini etapa kaip ir kitus 4u.gif
As siandiena gavau pirma spinduliuotes doze, apie valanda teko isguleti kol nuregulivo aparat pagal mane doh.gif Kazko taip bijojau pries spinduliuote, net pries operacija taip nebijojau doh.gif
Del meeto tai man tiktu 29 d. liepos, nes 30 gaunu herceptina doh.gif
Atsakyti
Manau, kad nauji thumbup.gif ir daug stipresni ir tankesni.
Del meeto, tai man sesuo siulo sestadieni atvaziuoti i Palanga autobusu (juk man puse kainos) ir sekmadieni griztume su sese kartu, tik, kad jau lyg ir tingisi, nes jau ir taip nemazai praleidau dieneliu prie juros Bulgaroijoje ir dar tris dienas Palangoje praeita savaitele.

Atsakyti
Samta ,oho,kodel taip ilgai blink.gif Man nustatydavo labai greitai,nu gal pirma karta truputeli ilgiau,nes ir pati gydytoja buvo radiologe,ziurejo,bet tikrai ne ilgiau 10 minuciu g.gif

Grek ,greit ataugo labai plaukai thumbup.gif

Del meeto,siaip man tinka betkokia diena,tik rytoj grizta vyras is juros biggrin.gif Ir jeigu mano planai nepasikeis,jeigu neisvaziuosim kur blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 19 liepos 2010 - 22:13
QUOTE(nsn @ 2010 07 19, 15:47)
Sveikos,
Pries 10 metu sirgau fibrocistine mastopatija. Pasalinus kiausides atrodo liga atsinaujino, is krutu bega baltas skystis. Ar yra kam taip buve? Kaip yra kiausides raso mastodynoną, o kaip jų nėra ?????


Čia ne mūsų klausti, o kuo greičiau bėgti pas gydytojus.Ir linkiu , kad viskas būtų gerai.
Papildyta:
QUOTE(GREK @ 2010 07 19, 16:19)
Sveikutės naujoj temoj,

Gabija - aguonos  wub.gif


Gražios dienelės visoms
user posted image


Dėkui, kad priėmėte mano aguonas.Iš pradžių abejojau, ar ne per daug iššaukiančios aguonos ir mergina , bet taip norėjosi įnešti veržlumo, optimizmo, polėkio.Tai kaip priesakas skristi į savo svajones, siekti pasveikimo,užkrėsti optimizmu kitus.

O ši įdangų norinti pakilti mergina tiesiog skrenda pati ir kviečia iš paskos kitus.
Gražus momentas.

Jau dvi dienas valgau avižinę košę, dar agurku užsikandu.Manau, kad kolorijų ir vėžiui maisto jis nepridės.Šiandien atsikandau du kasnius ruginės duonos, skonio pajutimas nerealus.
Šašlykų metas, taigi palaikymo komandos nebus.Taip gavosi , kad pradėjau , kai baigėsi avietės , mano mylimiausios, bet tortadienio tortą galėsiu valgyti tik akimis.Toliau traukti nenorėjau, nes 29 darysiuos markerį, tai matysiu , išliko augimas , ar stabilizavosi.
Iki rytdienos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 19 liepos 2010 - 22:49
Mielos merginos 4u.gif
Jūs tik nesupykit ant manęs, kad taip branuosi į Jūsų šaunų bendravimą, tokią šiltą temą wub.gif Rašau pažįstamos pršymu: gavosi taip, kad ištikus didžiulei bėdai, du vaikučiai (ji dabar jais rūpinasi) atsidūrė sunkioje padėtyje. Jiems dar atliko (deja per vėlai atkeliavo sad.gif ) vienas indelis herceptino, gamintojas roche. Jei kas ieškote, galite susisiekti - rašykite į až, duosiu kontaktus
Atsakyti
Sveikutės, Mergaitės 4u.gif ir Berniuk 4u.gif

QUOTE(Patriccija @ 2010 07 18, 22:11)
Dabar net juokas ima, kaip isiaudrinusi dienos stacionare sesutems pasakodama net didyji pirsta atkišusi  good.gif  VA, AS JAI NUMIRSIU... lotuliukas.gif

thumbup.gif Tu mergaitė su jumoru ir gera užkrova...Šaunuolė. Ir toliau taip laikykis... lotuliukas.gif

QUOTE(nsn @ 2010 07 19, 16:47)
Sveikos,
Pries 10 metu sirgau fibrocistine mastopatija. Pasalinus kiausides atrodo liga atsinaujino, is krutu bega baltas skystis. Ar yra kam taip buve? Kaip yra kiausides raso mastodynoną, o kaip jų nėra ?????

Na, čia būtinai reiktų gydytojui pasirodyti. Kaži, ar kas tau galės pasakyti ką nors...Laikykis ir tik gerų žinių tau...


QUOTE(GREK @ 2010 07 19, 17:19)
Ryt keliauju tartis dėl spinduliukų - prasidės dar vienas etapas, tikiuosi, toks pats sėkmingas kaip ir tie, kuriuos jau įveikiau.

Šiandien buvau kirpykloj, dabar turiu naują šukuoseną ir gerą nuotaiką, o vakare laukia agurkėlių marinavimas - kaip man patinka šitas darbas  wub.gif

Savaitgalį buvom pas draugę sode, prie ežeriuko, pamirkiau kojeles vandenuky, vaikai prisiturškė vandeny, tiek jėgų atsirado, taip pailsėjau.
user posted image

Kaip smagu, kad atrandi sau laiko, kad turi naują šukuoseną ir gerą nuotaiką. Tegul ji būna visada... O agurkėlių marinavimas g.gif rolleyes.gif blush2.gif Nelabai man tas darbelis, oj nelabai - nors valgyti patinka... Smagu, kad ir darbelių sau patinkančių nuveiki. Viskas , kas daroma su meile, yra su laaaabai geru "užtaisu".

Gero tau kito etapo į sveikatą... wub.gif

***

Na, o aš mamytę nuvežiau pasidaryti markerį, biocheminių ir skydliaukės hormonų.... Atsakymus sužinosime jau kitą savaitę. Sakė būtų ir rytoj, bet gydytoja atostogauja...Jei žinotume ką, vis tiek nieko negalėtume padaryti... Kai važiuosim chemijai, tai ir sužinosim...Neramu... labai... ar padeda gydymas... ar nereiks keisti kitais vaistukais...kaip tos kepenėlės mamytės laikosi... Vėl klausimukai krebždena galvelę. umn.gif Pradėjau jausti, kad nėra šalia didžiausios užuovėjos - mano vyro, kuris truputi tuos klausimus "suskirsto į stalčiukus"...

***

Kažkur Ifauru 4u.gif dingo... Vis galvoju galvoju, laukiu laukiu - gal parašys... Kaip mamytė laikosi... g.gif

TIKĖSIU 4u.gif 4u.gif - stiprinkis, širdele mieliausioji. Nepamirštam tavęs... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 20 liepos 2010 - 18:10
QUOTE(rasų lanka @ 2010 07 20, 19:07)
Neramu... labai... ar padeda gydymas... ar nereiks keisti kitais vaistukais...kaip tos kepenėlės mamytės laikosi... Vėl klausimukai krebždena galvelę.  umn.gif  Pradėjau jausti, kad nėra šalia didžiausios užuovėjos - mano vyro, kuris truputi tuos klausimus "suskirsto į stalčiukus"...

Oi, kaip suprantu tą laukimo nerimą... tačiau teks išlaukt, niekas kitas to neatliks... dabar kažkaip pragyvent tas dienas, kažkuo užsiimt, ... Nežinau kaip jums, man tai savaitgaliais visi nerimai užvaldo, vis stengiuos tom dienom kažkur pasprukt ax.gif Kaip gerai, kad turi vyrą, rasų lanka, juolab kad jūs draugai, - yra į ką atsiremt. Laikykitės tą savaitę, ir tikėkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2010 07 20, 19:07)
  TIKĖSIU 4u.gif  4u.gif  - stiprinkis, širdele mieliausioji. Nepamirštam tavęs... wub.gif  wub.gif  wub.gif


Aciu... 4u.gif 4u.gif 4u.gif atrodo sustipreju bet ir vel sugriunu...nelabai sekasi padoriai ant koju atsistoti verysad.gif

Visoms ir visiems linkiu...kam sveikatos,kam stiprybes,ko dar nu kantrybes... 4u.gif Arunei,Gabijai,Romantikei,Ifauru,Saulelydziui,Rasu lankai,Svetai,Domogintarei,ritai606,Patricijai,Ramunei...neatsimenu daugiau... verysad.gif

Ai patricija 4u.gif prajuokino tavo parasymas smile.gif ir as parodau bet po kaldra kad nematytu blush2.gif bet zodziai mano ne tokie...

Gabija labai grazu raudona 4u.gif nekenciau raudonos spalvos nes kraujas lasa raudonas...bet jau pripratau ir visai nieko wub.gif bandysiu draugauti kitam pavidale su raudona spalva blush2.gif jei nesugriusiu visai...

Nezinau ka daugiau parasyti gero ir linksmo.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TIKESIU: 21 liepos 2010 - 00:52
QUOTE(TIKESIU @ 2010 07 21, 01:41)
Aciu... 4u.gif  4u.gif  4u.gif  atrodo sustipreju bet ir vel sugriunu...nelabai sekasi padoriai ant koju atsistoti verysad.gif

Visoms ir visiems linkiu...kam sveikatos,kam stiprybes,ko dar nu kantrybes... 4u.gif Arunei,Gabijai,Romantikei,Ifauru,Saulelydziui,Rasu lankai,Svetai,Domogintarei,ritai606,Patricijai,Ramunei...neatsimenu daugiau... verysad.gif

Ai patricija 4u.gif  prajuokino  tavo parasymas smile.gif  ir as parodau bet po kaldra kad nematytu  blush2.gif  bet zodziai mano ne tokie...

Gabija labai grazu raudona 4u.gif nekenciau raudonos spalvos nes kraujas lasa raudonas...bet jau pripratau ir visai nieko  wub.gif  bandysiu draugauti kitam pavidale su raudona spalva blush2.gif  jei nesugriusiu visai...

Nezinau ka daugiau parasyti gero ir linksmo.....

Smagu Tave matyti ir girdeti mergyte 4u.gif , ir dar su kibirkstim tokia, manau, kad jau stojiesi, labiausiai to ir linkiu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikėsiu,

ačiū, kad pasirodai user posted image

Stiprybės tau 4u.gif Sveikatėlės 4u.gif
Atsakyti