Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (5)

QUOTE(Dieter @ 2010 08 18, 17:03)
Sveikos, turiu klausimą smile.gif
Gal kas yra girdėjęs kokių atsiliepimų apie Kauno senelių namus 'Amžiaus žiedas' ar patys yra su jais susidūrę?

Girdėjau, bet tik reklamą. g.gif
Atsakyti

QUOTE(Lauruška @ 2010 08 17, 22:12)
Šiaip jis tuštintis pasiprašo, pasodina ant tualetinės kėdės, visa kita - į sauskelnes. Na, sauskelnės, paklotai - viskas aišku. Va kažkas specialaus - prausimo priemonės kažkokios, skystis ar drėgnos servetėlės? Plaukų priežiūra - gal pavyks išplauti galvą sėdint ant kėdės...
Awita, stiprybės tau  4u.gif


As nenaudoju nieko specialaus prausimuisi. Muilas ir vandenelis labai gerai. Galva isplaunu sedint, kaip Simense. Sedim ant lovos. Uzdedu aplinkui ranksluosti dideli, ir prausiu - valau smile.gif kazkas gaunasi. Su normaliu sampunu kol kas.

Man buvo nauja:
- netrinti mamos su ranksluosciu, o susirasti minkstos flaneles - kazkaip ilgokai nesusiprotejau.
- nesugalvojau nupirkti pudros vaikiskos pazastims, o ji tikrai labai gerai.
- buvau pamirsusi ausu krapstukus, pacias ausis ir uz ausu smile.gif
- slauge atnese stebuklinga plaunama ir neperslampancia pala, kuri jai likusi nuo kazkokio ligoniuko.Ta pala taupo mums daaaug pinigeliu ir yra kazkur is JAV. bandysiu kazka galvoti, kur gauti dar. Nes to patiesaliuko vieno mums negana, uztiesi kelis, ir apdaro kelis - pampersai labai daznai praleidzia. O dabar taip gerai - isskalbi ir viskas. Ir ne visa paklode, o tik palute.

Linkiu kantrybes 4u.gif Manoji ui kaip senka... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ajb @ 2010 08 18, 21:30)
Uzdedu aplinkui ranksluosti dideli, ir prausiu - valau smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif aš irgi taip smile.gif

console.gif Gal neišsdeks kantrybė, atrodo jau jau baigiasi, bet vis dar yr mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ajb @ 2010 08 18, 20:30)
Man buvo nauja:
- netrinti mamos su ranksluosciu, o susirasti minkstos flaneles - kazkaip ilgokai nesusiprotejau.

- nesugalvojau nupirkti pudros vaikiskos pazastims, o ji tikrai labai gerai.

- buvau pamirsusi ausu krapstukus, pacias ausis ir uz ausu smile.gif

Aš irgi naudojau flanelę dubciukui prausti iš senesnių naktinių marškinių (beje, mama pati juos prieš išvežant į ligoninę ir susikarpė, nežinia kodėl),

raukšlėms nuo paprasto pašutimo naudojau pataisų miltelius (gal net natūraliau negu vaikiška pudra?),

pirktinių ausų krapštukų mano vaikas nemėgo, sakydavo skauda (pati sau pabandžiau - iš tiesų), todėl naudodavau plaukų sagutį (segtuką), ant jo užvyniojusi vatos truputį - daug švelniau.
Gal kitiems kitaip? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Awita @ 2010 08 18, 20:34)
Gal neišsdeks kantrybė, atrodo jau jau baigiasi, bet vis dar yr  mirksiukas.gif  4u.gif

Įkvėpk oro ir žinok, kad ,,tik šiandien reikia ištverti''. O rytoj irgi ,,tik šiandien'' ir t. t., ir t. t... heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2010 08 18, 20:59)
....pirktinių ausų krapštukų mano vaikas nemėgo, sakydavo skauda (pati sau pabandžiau - iš tiesų), todėl naudodavau plaukų sagutį (segtuką), ant jo užvyniojusi vatos truputį - daug švelniau.
Gal kitiems kitaip? g.gif
...

Labai gerai - pastorinti su apsauga ausų krapštukai - minkšti ir per giliai neįkiši thumbup.gif
Atsakyti
Skaitau ir matau, kad tiesiog dasidės dar vienas vaikas, mažesnis už mano mažiuką... tik va daug sunkesnis doh.gif Nes priežiūra - beveik identiška smile.gif
O iš tikrųjų tai baisoka man - kaip čia bus, kaip seksis... Tiesiog guodžiu save, kad kažkaip su laiku susidėlios viskas, įeisim į ritmą ir bus gerai taip, kaip bus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ajb @ 2010 07 18, 20:25)
Sveikutes  4u.gif
Simense, as turiu bankininkyste, bet mums patogiau naudotis kortele. Aisku tas kelias yra ir juo naudosiuos, bet koks absurdas, kad neuztenka gydytojo pazymos naujai gauti  g.gif  Tai negi dabar eiti kryziaus kelius del  to oficialaus nustatymo, tik tam, kad gautumem banko kortele. Nesuprantu, kaip daro kiti  g.gif Nes gyventi nenaudojant nei pensijos nei slaugos pinigeliu butu per sunku, o ir nelogiska. Juk kazkoks budas tvarkyti pinigus turi buti, gal nuo saskaitos galima nuimineti?
O as ja antra karta sia pazyma gaunu be mamos. Na skaiciuko pazymos tiksliai nepamenu. Ir pasirasineju visur uz ja, ir niekur nekilo bedu. Visur viskas skirtingai, niekur nera tvarkos Lietuvelej  doh.gif

4u.gif IS PATIRTIES....
labukas visoms,nors mociute palaidojau vasari,zadejau retkarciais uzsukti mirksiukas.gif siuo metu gyvenu ir dirbu olandijoj,nebenoriu i lietuva,i ta buta,kur tiek skausmo...
DEL korteles-int,bankinink-imanoma viskas!!!BUVAU susidurusi su tokiu dalyku,is pradziu praejau pragara-per tookias blink.gif kancias ir vargus ir asaras-gavau 4metai po insulto,senatvine progresuojanti demencija,altshaimeris-serganciai savo mociutei,89metu,slauga SP-1(tai tie 900lt ),o iki to gaudavau tik sp2-170lt prie pens..... doh.gif
ir tai-psichoterapeuto pagalba,nors ir nevaikstanti buvo-
tai-kai jau buvo paskirta taSP-1(visiskas neigalumas ir neveiksnumas)-tai taip prisillaksciau doh.gif ,po visas istaigas,nes,kad gaut -reik sask.nr .nurodyti-o as teturejau tik kortele,tai galiausiai baigesi tuo-kad banke pas administr,sedejau ir bloiviau-verkiau taip,kad nieko kito jiems neliko-kaip tik perlipti durnus istatymus,ir pasakyti mociutes sask,nrmnors tai ir draudzia istatymai,bet kaip man-vienai-nuvilkt ja komines busenos jau beveik-iki to banko???tai kategoriskai uzkatila isterika-ir pasakiau-tegu kviecia ka nori-gaisrine,policija,psihuske,greituke-neisiu is cia schmoll.gif ,tai-dave sask.nr...siaip ne taip...o tada-as i seniunija-o ten-jau kita darbuotoja sedi-sako-nereikia,mes gi kompe turim duomenis,kur pennsija pervvedama.... doh.gif doh.gif doh.gif tai,ka-IS KART NEGALEJO PASAKYT!!!sedi debiles issiziojusios,nezino nnieko,
O PO 2 men-ejo ipabaiga korteles galiojimo laikas...neveiksnumui nustatyti -reikejo dar teismo ir man globa prisiteist,kad galeciau disponuot,atstovaut-na,kad ir kortele pakeist-teise.tai isivaizduokit-kokia cia valakita gaunasi-ir nervai,laikas,pinigai ir t.t.
tai gerai,kad nemok.juridinej konsultacijoj-GAVAU ISSAMIA INFO-nieko nereik,tik nueiti i seniunija savo su savo dok ir mociutes dok,paaiskinti situacija ir seniunas-privalo,paskirti laika,ateiti i namus,ivertines padeti-(nepamenu-gal dar SP pazyma reikia pateikt...)ir uzvizuoja ta prasyma bankui-pan.kaip notar,ir tai-nieko nekainuoja-ir bankui tinka susitvarkyti uz ja visus bankinius reikalus.
....DEJA-NETEKO PASINAUDOT SPET-PASIMIRE MOCIUTE-TEPRAEJUS VOS 2men nuo SP-1 gavimo laiko....tai dadar dar isitikinau,kad SP-1duoda kai jau ligonis ilgai nebetrauks....ir dazniausiai-gavusSP-1(ne uz pinigus),ligonis tegyvena 2-3men...aisku,yra ir visokiu variantu,isimciu,
bet taip man pasake mano terapeutas-jis juk pirmas vizituoja ligoni,turi visa ligos istorija,tai pradzia iki komisijos... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruška @ 2010 08 18, 22:17)
Skaitau ir matau, kad tiesiog dasidės dar vienas vaikas, mažesnis už mano mažiuką... tik va daug sunkesnis  doh.gif Nes priežiūra - beveik identiška smile.gif

Taip, priežiūra tikrai panaši. Tik vaikas sunkesnis ir retkarčiais jis vis dėlto suvokia, kad yra ne vaikas, tai ir ,,kaprizai'' sudėtingesni. Bet vis tiek gyvenime yra kažkas buvę gero, taigi kai jauti ligonio sąmoningumą, tai jau nebe vaikas, o vis tiek tėvai. 4u.gif
O įprast reikia tik iš pradžių, kol susistyguojat. Paskui viskas teka sava vaga. Aišku, jei iškyla kokių naujų sunkumų, juos tenka spręst.
Toks ir yra gyvenimas - lengviau, sunkiau. g.gif
Papildyta:
QUOTE(besika @ 2010 08 18, 23:47)
nieko nereik,tik nueiti i seniunija savo su savo dok ir mociutes dok,paaiskinti situacija ir seniunas-privalo,paskirti laika,ateiti i namus,ivertines padeti-(nepamenu-gal dar SP pazyma reikia pateikt...)ir uzvizuoja ta prasyma bankui-pan.kaip notar,ir tai-nieko nekainuoja-ir bankui tinka susitvarkyti uz ja visus bankinius reikalus.

Gal čia taip ,,paprasta'' buvo dėl to, kad jūs jau buvote padavę neveiksnumui nustatyti (juk, atrodo, buvote)? mastau.gif Bet jeigu tokia galimybė yra, tai tikrai gerai, kad žmogus nepaliekamas visiškai ant ledo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(besika @ 2010 08 19, 00:47)

dazniausiai-gavusSP-1(ne uz pinigus),ligonis tegyvena 2-3men...aisku,yra ir visokiu variantu,isimciu,


Maniškei ką tik metai suėjo unsure.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Awita @ 2010 08 19, 09:38)
Maniškei ką tik metai suėjo  unsure.gif  blink.gif

Oi,as tai dabar tiksliai ir nepamenu,bet maniske SP-1 gauna jau kokius 8 metus,ir tikrai ne uz pinigus skyre.Bet pazystu tokiu zmoniu kurie dar ir iki parduotuves nueina,o SP1 gauna.
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 08 19, 09:46)
pazystu tokiu zmoniu kurie dar ir iki parduotuves nueina,o SP1 gauna.

drinks_cheers.gif man irgi gydytoja pasakojo, ateina tokios šustros babulės, klausiu kas jus atlydėjo, sako su taxi atvažiavau. Grįže namo toliau prieš saulutę sėdi ir balandžius lesina g.gif
Atsakyti
Mano 89 metų mama neturi šansų gauti SP-1, o kai savivaldybėj ten rašė popierius, pasakojo, kad skundų visokių gauna.. kad va anądien skambino, sako,kaimynė pavydi ir aiškino kad kita kaimynė su SP-1 į medį įsilipus vyšnias raško... Visokių kuriozų yra
Atsakyti