Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (5)

QUOTE(Juknele @ 2010 12 17, 01:14)
Gerai, kad sukelet poliklinika ant koju  thumbup.gif  Tikriausiai buvai pirmoji to paprasiusi. Jei dar nueisi pas gydytoja, pasakyk, kad Raseiniu raj. yra toks Ariogalos miestelis. Ten gydytojai israso, o felceres vaiksto pas tokius ligoniukus. Gaila, kad as ten negyvenu.
Teisingai pastebejai, manoji springsta ir nuo seiliu, karkalu. Tik kaip tu juos isvalai? Nevimdo jos? Nekanda tau? Maniske, tai kazkaip nevalingai stipriai kanda. Daznai sauksta, dantu sepetuka sunku istraukti. Nezinau, kaip ja praziodinti  verysad.gif
O kaip jusu zondas veikia? Lengviau mamytei?
Kai buvau pas psichiatre, tai ji man sako: "Ne, zondu nestatykit, kam ja kankint. Juk jau tuoj pabaiga". Tai as nebezinau, ka ir daryti. Kazkoks bejegiskumas, vietos sau namie nebeandu. Buiti visai apleidau. Vis begu prie mamos, glostau glostau, masazuoju, kalbinu. Vaikeliai demesio praso. Myluoju ir juos, bet jauciu, kad tda vagiu mamai skirta laika. Protu suvokiu, kad tai nesamone, bet emociskai jau kazkas man nebegerai.
Kad nors zinociau, kas laukia (visus imanomus variantus), kaip jai padeti.
Idomu, kaip issivysciusiose valstybese pagalba tokiems ligoniukams teikiama.

Tai va, ir man idomu... Kiek teko girdeti (tada dar nebuvo aktualu i tai gilintis), tai ten yra ateinantis personalas nors kazkiek laiko prigelbet ar pavaduot, ir slaugantysis visokias lengvatas gauna bei pasalpas, zinoma ne LT dydzio... Manau, kad kur sutvarkyta socialine sistema, ten tu zmogiskai gali gyventi su bet kokia istikta gyvenime beda... g.gif
O del gerkles valymo mamai, tai siuo klausimu jai suvokimo kazkaip uztenka, is pradziu gal truputi kandziojos, o paskui kai pamate kaip yra geriau po isvalymo, tai leidzias normaliai ir kartais pati pasipraso... As rodomaji pirsta apystoriai apvynioju servetele ir liezuvi nuspaudus zemyn ten pavalau gerklas, tiek neikisu, kad vymdytu ja... Dabar po istisiniu vaistuku pavartojimo (ACC, paskui tokio sirupo gere, kad suskystintu karkalus), tai kaip ir nebera ju kol kas...
Taip, o zondas pilvuke tai nereali pagalba, kadangi ja labai sprangina skysciai ir be jo jos organizmas paprasciausiai dehidruotu... O maistuka ir toliau (tik!!!) trinta per burna valgo... Nezinau kaip gali taip pasakyt, kad nebeverta... Nu kainuoja tas zondas (PEG'as) 230Lt, bet jei tai labai palengvina ligonio kancias, tai kiek lemta, tiek ir tegulengvina... Gal as jau pasikartosiu, kad mano mamai labai trumpas prognozes duodavo, tai as nezinau ar galima pasikliaut jomis...
Siaip mama silpnoka, labai daug miega ir baigia diena su naktim sumaisyti... Keista, nes migduomuosius kaip visada su vakariene tuos pacius gauna, bet buna, kad i nakti suaktyveja ir samone jai atkunta, prisigalvoja, kad jai reikia eiti kazkur, bando lovos borta nuimti... Tai abi tada prasikankinam iki paryciu, o paskui tenka miegot iki pietu... Dabar paskutinis kuriozas su ja, kad ji mato virtuvej po stalu isivaizduojama pauksciuka ir jam vis numeta duonos palesti ir kavojas, kai tai daro, tai kol isklausinejau, kas ir kaip... blink.gif O ner buve kazko panasaus, tai gyevnu ir nezinau kada kas naujo pas ja pasireks... Gaila, aisku, ziureti, kad zmogus prikaustytas to paralyziaus ir daugiausia, ka gali, tai pasedeti vezimely... Jai paciai protarpiais atkunta suvokimas apie savo padeti, tai tada verkia... Ir verkia kai lankytojai ateina... O siaip kasdienybej rutina savo turim, eina dienos vienodos, ji labai apatiska kuo nors uzsiimti, nebent tv paziuret dar demesi sukoncentruoja...
O kaip jum dabar sekasi? Kokios dabartines nuotaikos?
4u.gif
Papildyta:
Aciu visom, kas rase cia sveikinimus ir tokius grazius, ismintingus palinkejimus! Atsiprasau, kad kiekvienai is jusu atskirai nepadekosiu, bet manau mums visoms tokie zodziai patepa sirdeles kaip medumi... Nes taip jau buna, kad artimiausioj aplinkoj dar priekaistu sulauksi, o stai zmones is salies taip graziai sugeba ivertinti slaugytojus ax.gif
As asmeniskai nesulaukiu priekaistu, tik pagailejimu, vai kaip tau sunku, vai koks tavo likimas nelaimingas, kad reikia savo gyvenima pamirsti.. Vai, koks sunkus tavo ligonis, oi kaip nepavydziu... Atsakau, kad nesunku man, nes savo mama slaugau, o ne svetima zmogu... Svetimam gal tiek kantrybes nebutu, nes ir su savaja kartais jos pritruksta, bet nera kada dejuoti... Dziaugiuosi akimirkomis, kurios liko...
Atsakyti
Ką tik grižau...palikau mamuką reanimacijoj...
Atsakyti
QUOTE(Paix @ 2011 01 11, 23:23)
Ką tik grižau...palikau mamuką reanimacijoj...

Sunku? Ar jau perspėjo, kad viskas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Una Li: 11 sausio 2011 - 23:35
Ir nakties gydytoja ir skyriaus vedėjas sakė, kad būkle labai sunki... vilties mažai... Pikčiausia, kad slaugai nuo vienos ligos, o palaužia kažkoks gripas... Intubuota dabar, užmigdyta, visokios komplikacijos... Jau nebežinau, kaip bus... Važiuosiu 10, sakė leis į palatą pamatyti, ryte neleido...
Atsakyti
QUOTE(Paix @ 2011 01 12, 09:47)
Ir nakties gydytoja ir skyriaus vedėjas sakė, kad būkle labai sunki... vilties mažai... Pikčiausia, kad slaugai nuo vienos ligos, o palaužia kažkoks gripas...

Ką jau padarysi, tik gaila, kad dar tenka tiek patirti, vietoj ramaus išėjimo. Kita vertus, visaip būna - gal dar išlips iš tos ligos. Stiprybės tau. Stenkis pailsėt, kol mama reanimacijoj.
Atsakyti
QUOTE(Paix @ 2011 01 12, 00:23)
Ką tik grižau...palikau mamuką reanimacijoj...

širdele console.gif
Atsakyti
QUOTE(Paix @ 2011 01 12, 11:47)
Ir nakties gydytoja ir skyriaus vedėjas sakė, kad būkle labai sunki... vilties mažai... Pikčiausia, kad slaugai nuo vienos ligos, o palaužia kažkoks gripas... Intubuota dabar, užmigdyta, visokios komplikacijos... Jau nebežinau, kaip bus... Važiuosiu 10, sakė leis į palatą pamatyti, ryte neleido...

Uzjauciu! Kaip manai, nuo ko ji sugripavo? As irgi prisibijau tu salutiniu ligu, nelabai patinka man, jei kas ateina pas mus ciaudintis ir pan. ... Mane vis pagasdina gyd prie progos, kad mamai valgant bespringstant gali maistuko patekt i plaucius ir tada pneumonija butu, sake tada sakes...
Atsakyti
Mergatės, gal buvote susidūrę su galūnių limfostaze? Padėdavo ilgi masažai, dabar jau nebelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Awita @ 2011 01 12, 12:11)
Mergatės, gal buvote susidūrę su galūnių limfostaze? Padėdavo ilgi masažai, dabar jau nebelabai  g.gif

Mano mamai paskutiniais mėnesiais buvo dešinė ranka sutinus, ten operuoti limfmazgiai buvo ir gal nauji augliai užspaudė limfos nutekėjimą. Nieko nebedarėm, nebenorėjo,kad judintume, tai ir patart nieko negaliu. Svarbu, kad neskaudėjo verysad.gif . Būna rankovės masažinės kažkokios, gal verta pabandyt g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2011 01 12, 13:42)
Mano mamai paskutiniais mėnesiais buvo dešinė ranka sutinus, ten operuoti limfmazgiai buvo ir gal nauji augliai užspaudė limfos nutekėjimą. Nieko nebedarėm, nebenorėjo,kad judintume, tai ir patart nieko negaliu. Svarbu, kad neskaudėjo verysad.gif . Būna rankovės masažinės kažkokios, gal verta pabandyt g.gif ?

Maniškei viena koja, labai skauda, sako kaip voties skausmas unsure.gif Nuskausminamieji menkai padeda. Pasidomėsiu dėl tų rankovių, ačiu tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paix @ 2011 01 12, 10:47)
Ir nakties gydytoja ir skyriaus vedėjas sakė, kad būkle labai sunki... vilties mažai... Pikčiausia, kad slaugai nuo vienos ligos, o palaužia kažkoks gripas... Intubuota dabar, užmigdyta, visokios komplikacijos... Jau nebežinau, kaip bus... Važiuosiu 10, sakė leis į palatą pamatyti, ryte neleido...

Kaip liudna. Laikykites! Siunciu sviesiausias savo mintis.

QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 01 06, 12:19)
O kaip jum dabar sekasi? Kokios dabartines nuotaikos?
4u.gif
Papildyta:
As asmeniskai nesulaukiu priekaistu, tik pagailejimu, vai kaip tau sunku, vai koks tavo likimas nelaimingas, kad reikia savo gyvenima pamirsti.. Vai, koks sunkus tavo ligonis, oi kaip nepavydziu... Atsakau, kad nesunku man, nes savo mama slaugau, o ne svetima zmogu... Svetimam gal tiek kantrybes nebutu, nes ir su savaja kartais jos pritruksta, bet nera kada dejuoti... Dziaugiuosi akimirkomis, kurios liko...

Saunuole tu!
Aciu, mes gyvenam iprastu ritmu. Mamyte maziau springsta, tai taip dziaugiuosi. Tik su viduriukais bedeles. Pusryciams gauna koses su selenom, semenim, po kiekvieno valgio po 1-2 tarkuotus obuolius, maitinu burokeliais, kiviais, girdau dziovintu slyvu nuovira. Vis tiek tustinasi kas 7-10 dienu. Vakar nesulaukusi dejau zvakute, tai iki pat sios akimirkos vis po truputi padaro.
Gal kas kokius naturalius pilvo neraizancius vaistukus zinot?

Ir man visi kaip uzsukti: "Uoj, kokie jus vargsai, kaip jums sunku. Vaje vaje... "
Tai as sakau, kad man visai nesunku. Pripratau prie savo ligoniuko, ir fiziskai priziureti yra taip pat elementaru, iprasta, kaip dantis issivalyti. Va, emociskai, psichologiskai tai pastovus kirminiukas skaudziai kanda.
Bet labai dziaugiuosi, kad gyvenimas leidzia savo ligoniuka priziureti.

QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 01 12, 12:34)
Uzjauciu! Kaip manai, nuo ko ji sugripavo? As irgi prisibijau tu salutiniu ligu, nelabai patinka man, jei kas ateina pas mus ciaudintis ir pan. ... Mane vis pagasdina gyd prie progos, kad mamai valgant bespringstant gali maistuko patekt i plaucius ir tada pneumonija butu, sake tada sakes...

Maniskei tikriausiai tokia pneumonija buvo pries kokius 4 metus. Gulejo ligoninej, pasveiko. Tegu maziau gasdina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juknele @ 2011 01 12, 17:03)

Gal kas kokius naturalius pilvo neraizancius vaistukus zinot?

Maniskei tikriausiai tokia pneumonija buvo pries kokius 4 metus. Gulejo ligoninej, pasveiko. Tegu maziau gasdina  mirksiukas.gif


mirksiukas.gif Taip taip, as jau tvirta skura auginu tiem gasdinimams... Dar vienas gyd credo istrigo: "Kartais svarbiau nepagydyti, o nepadaryti blogiau"... Cia kai nenori ranku kist prie sunkaus ligonio... ax.gif

Matai, kaip jums su tais viduriukais reikia stengtis... Tikrai viska, ka jai duodi - daugumai zmoniu suveikia.. Mes ir vargom, kol neatradom Duphalac geriamojo tirpalo, jei ryte ant tuscio skrandzio suduodu pilna kamstuka isgerti, tai apie pavakare visada reikalas buna sekmingai uzbaigtas! Neatsistebiu, kad taip stebuklingai jai sie vaistukai suveikia. Linkiu ir jums atrasti tinkamus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Juknele @ 2011 01 12, 17:03)

Bet labai dziaugiuosi, kad gyvenimas leidzia savo ligoniuka priziureti.



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti