Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (5)

QUOTE(Una Li @ 2011 01 13, 21:30)
Prašom greit sušildyt atmosferą namuose wub.gif , kaip reiks grįžt į šaltus namus? Pneumonija gulinčiam yra sunkus dalykas. Bet žmonės skirtingi, todėl visiems vieno modelio nepritaikysi.
Prieškarinė pagerinta karta biggrin.gif .


Stengsimės, pažadu... Aš labai tikiu, kad mamukas mano stipruolė ir kad įveiks tą pneumoniją, ryt bus aiškiau, ar gali kvėpuot pati...
Kas dėl kartos, tai reanimacijos gydytojas bandė pajuokaut, kad mano mama atlaikė Honkongo virusą 1968 metų, sako atlaikys ir šitą.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paix @ 2011 01 13, 22:46)
Stengsimės, pažadu... Aš labai tikiu, kad mamukas mano stipruolė ir kad įveiks tą pneumoniją, ryt bus aiškiau, ar gali kvėpuot pati...
Kas dėl kartos, tai reanimacijos gydytojas bandė pajuokaut, kad mano mama atlaikė Honkongo virusą 1968 metų, sako atlaikys ir šitą....  smile.gif

Labai del jusu dziaugiuosi. Pasveiks mamyte, pamatysi!

Awita, sveikinu! Taip, su isvadom reikia eiti i Sodra. Turek savo asmens dokumentus, teismo nutarti, saskaitos, i kuria bus pervedami pinigeliai numeri.
Atsakyti

QUOTE(Una Li @ 2011 01 13, 21:30)

Prieškarinė pagerinta karta biggrin.gif .

thumbup.gif kaip taikliai 4u.gif
Paix su savo šeimynėle viską įveiks 4u.gif

Awita, džiaugiuos, kaip jau baigėsi tavo biurokratiniai vargeliai... 4u.gif

Vis ateinu paskaitinėt, kaip kuriai sekasi, rūpit gi. Ir pasigedau Radvylės... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juknele @ 2011 01 14, 01:32)

Awita, sveikinu! Taip, su isvadom reikia eiti i Sodra. Turek savo asmens dokumentus, teismo nutarti, saskaitos, i kuria bus pervedami pinigeliai numeri.

Ačiu už sveikinimus smile.gif O kokius pinigėlius turi omeny? Aš nesitikiu nieko gaut blink.gif Tik gal apiformins kaip tai, pati nežinau blush2.gif

QUOTE(Alan @ 2011 01 14, 09:46)

Awita, džiaugiuos, kaip jau baigėsi tavo biurokratiniai vargeliai...  4u.gif

Vis ateinu paskaitinėt, kaip kuriai sekasi, rūpit gi. Ir pasigedau Radvylės...  ax.gif

Ačiu, Alan smile.gif
Kaip tik vakar ir aš pasigedau Radvilės drinks_cheers.gif Perverčiau temą, mažai, bet buvo atėjus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Awita @ 2011 01 13, 16:40)
Rytoj einu į teismą pasiimti nutarties, sprendimo, - aš jau paskirta mamos rūpintoja  smile.gif
Kur man po to reiks eiti su tuo lapu? Vėl niekas nežino  smile.gif  blush2.gif  Turbūt į Sodrą?



QUOTE(Awita @ 2011 01 14, 12:40)
Ačiu už sveikinimus  smile.gif  O kokius pinigėlius turi omeny? Aš nesitikiu nieko gaut  blink.gif Tik gal apiformins kaip tai, pati nežinau  blush2.gif

Sodroj rūpintojas gauna draudimą ir jam eina dirbančiojo stažas.
Atsakyti

QUOTE(nutė @ 2011 01 14, 13:05)
Sodroj rūpintojas gauna draudimą ir jam eina dirbančiojo stažas.

Taip, tą žinau smile.gif thumbup.gif Tik apie pinigus nesu girdėjusi blush2.gif Juk tai neatlygintinas darbas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Awita @ 2011 01 14, 14:07)
Taip, tą žinau  smile.gif  thumbup.gif Tik apie pinigus nesu girdėjusi  blush2.gif Juk tai neatlygintinas darbas  g.gif


753Lt berods... dabar tau eis i saskaita, o jei butum nesitvarkius - tai tie patys pinigeliai eitu i pacios mamos saskaita... As kadangi ir taip senai mamos saskaita tvarkau per internetine bankininkyste, tai del to nera skirtumo, bet va keistai jauciuosi, kad man soc.rupyboj atmete zodini prasyma ta globa tvarkytis, nes tipo metus uztruks visa biurokratija, tai taip dave suprast, kad nesitiki jog po metu mama dar bus... verysad.gif O va jau butu 4menuo ejes... Dabar taip pikta ant tos soc.darbuotojos, tingine kazkokia ir tiek... Cia rajone, kur mama visdar oficialiai priklauso, o turiu parsivezus ja pas save Klaipedoj, tai reik man gal persirasyt ja cia ir tvarkytis... Gi nei vienas nezinom kas ir kiek gyvensim... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 01 14, 13:48)
Gi nei vienas nezinom kas ir kiek gyvensim... doh.gif

Supratau dabar apie ką kalba, ačiu 4u.gif

Va todėl, ko gero, biurokratai ir tempia gumą, tikisi, kad nebebus kam tvarkyt... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 01 14, 12:48)
753Lt berods... dabar tau eis i saskaita, o jei butum nesitvarkius - tai tie patys pinigeliai eitu i pacios mamos saskaita... As kadangi ir taip senai mamos saskaita tvarkau per internetine bankininkyste, tai del to nera skirtumo, bet va keistai jauciuosi, kad man soc.rupyboj atmete zodini prasyma ta globa tvarkytis, nes tipo metus uztruks visa biurokratija, tai taip dave suprast, kad nesitiki jog po metu mama dar bus...  verysad.gif  O va jau butu 4menuo ejes... Dabar taip pikta ant tos soc.darbuotojos, tingine kazkokia ir tiek... Cia rajone, kur mama visdar oficialiai priklauso, o turiu parsivezus ja pas save Klaipedoj, tai reik man gal persirasyt ja cia ir tvarkytis... Gi nei vienas nezinom kas ir kiek gyvensim... doh.gif

Mergaitės - nesuplakite dviejų dalykų:
1. Teismo nustatyta rūpyba;
2. Specialieji poreikiai.
Specialiuosius poreikius nustato med.komisija, pinigus skiria socialinės paramos skyrius savivaldybėse.
Teismo nustatyta rūpyba reiškia, kad rūpintojui "eina" stažas pensijai; taip pat jis gali ir privalo tvarkyti sergančioje juridinius ir kitus formalumus. BET - jei nebus sutvarkyti spec. poreikia, automatiškai pinigais neatsiras. Ir atvirkščiai - už specialiuosius poreikius pinigai pervedami SERGANČIAJAM į saskaitą nepriklausomai nuo to - turi jis rūpintoją (globėją) ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Vilusa @ 2011 01 14, 15:32)
Mergaitės - nesuplakite dviejų dalykų:
1. Teismo nustatyta rūpyba;
2. Specialieji poreikiai.
Specialiuosius poreikius nustato med.komisija, pinigus skiria socialinės paramos skyrius savivaldybėse.
Teismo nustatyta rūpyba reiškia, kad rūpintojui "eina" stažas pensijai; taip pat jis gali ir privalo tvarkyti sergančioje juridinius ir kitus formalumus.  BET - jei nebus sutvarkyti spec. poreikia, automatiškai pinigais neatsiras. Ir atvirkščiai - už specialiuosius poreikius pinigai pervedami SERGANČIAJAM į saskaitą nepriklausomai nuo to - turi jis rūpintoją (globėją) ar ne.


Oi, atleiskit uz marazma... Dabar aisku tada, nesvarbu ar busi globeju ar ne, jei serganciajam nustatyta slauga - jis gaus tuos pinigelius i savo saskaita... O globejui atsiranda tik juridine teise i serganciojo visus reikalus... Mano atveju mama neturi jokio turto, iki slaugos ji gyveno su tevu bute, kuris yra uzrasytas ant jo vardo... Jeigu as visdelto netapsiu globeja, nezinau ar kas bus kitaip paskui, nei ja tapus... g.gif
Aciu Vilusa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilusa @ 2011 01 14, 14:32)
Mergaitės - nesuplakite dviejų dalykų:



Viskas aišku drinks_cheers.gif
Mums pinigėlius atneša į namus, o kreipiausi į teismą dėl stažo, sėdžiu namie keletą metų, jau baisu daros blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Awita @ 2011 01 14, 12:40)
Ačiu už sveikinimus  smile.gif  O kokius pinigėlius turi omeny? Aš nesitikiu nieko gaut  blink.gif Tik gal apiformins kaip tai, pati nežinau  blush2.gif
Ačiu, Alan  smile.gif
Kaip tik vakar ir aš pasigedau Radvilės  drinks_cheers.gif Perverčiau temą, mažai, bet buvo atėjus  g.gif

Man i saskaita pervedineja mamos pensija ir tuos slaugos pinigus.
Jums butu patogiau, jei pervedinetu, negu kad atnesa i namus, ar ne?
Atsakyti