Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

QUOTE(laurilija @ 2010 09 15, 21:48)
Na va iskepiau Kursenu vyniotini,tik man kazko biskvitas nevykes gavosi ir kiausiniai jausciasi,ar jis toks turi but kietas,ar dar suminkstes? g.gif


O kuom jis nevykes? Nuotraukoj normaliai atrodo. Jei butu kietas, tai butu visas suluzes vyniojant. Ar kas kas kieta? Nelabai supratau...
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 09 14, 17:14)
as ateinu su laaabai skaniu kriausiu keksu wub.gif


QUOTE(aguonele @ 2010 09 15, 22:40)
mano keksas pagal Ule, tik su ubuoliais. Liuks  thumbup.gif

Sakykit popnios, ar galima šitą keksą priskirti prie drėgnųjų? blush2.gif 4u.gif 4u.gif
i rkokio dydžio formoj jį kepat? Pagal foto atrodo, kad te;pa į tą standartiną pailgą kekso formelę, taip? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 09 14, 16:14)


as ateinu su laaabai skaniu kriausiu keksu wub.gif





Zudai su tokiais vaizdais wacko.gif essen.gif

Ule, a kur tavo blogas? Negi nenori buti madinga? nail.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 09 16, 09:35)
Sakykit popnios, ar galima šitą keksą priskirti prie drėgnųjų? blush2.gif  4u.gif  4u.gif
i rkokio dydžio formoj jį kepat? Pagal foto atrodo, kad te;pa į tą standartiną pailgą kekso formelę, taip?  g.gif  4u.gif


taip dregnas jis 4u.gif
formele tokia kaip aprasete drinks_cheers.gif
QUOTE(moonlight @ 2010 09 16, 09:50)

Ule, a kur tavo blogas? Negi nenori buti madinga? nail.gif tongue.gif

nenoriu niekam isipareigoti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 09 16, 08:35)
Sakykit popnios, ar galima šitą keksą priskirti prie drėgnųjų? blush2.gif  4u.gif  4u.gif

taip dregnas 4u.gif as kepiau is puses ormos mazoj 8x15 cm kekso formoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 09 14, 17:14)
Ingridukas jau tas sokoladas su riesutais wub.gif  wub.gif  wub.gif

as ateinu su laaabai skaniu kriausiu keksu wub.gif


Na o manes kazko nesuzavejo sis keksas... unsure.gif dregnas, bet nezinau... tavo nuotraukoj skaniau atrodo, nei man gavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 09 16, 10:09)
... tavo nuotraukoj skaniau atrodo, nei man gavosi biggrin.gif

man ir nesigavo kaip Ulei toks grazus tongue.gif bet is skonio patiko, ypac kita diena. Kas megsta saldziau tikrai daugiau cukraus turi pilti mirksiukas.gif
Atsakyti
mano naujas ABRIKOSINIS PYRAGAS ax.gif
user posted image
receptas:175 g sviesto,patirpdinto,200g miltu,didelis sauktelis kepimo milteliu,150g maltu migdolu,200g cukraus,per puse maisyto balto ir rusvo,142 ml pasuku,3dideli kiausiniai,paplakti,vaniles extrakto,tarkuota 1citrinos zievele,koncervuotu abrikosu puseliu 12-14,2saukstai skysto medaus,50g kapotu migdolu. vienam inde sumaisyti miltus su kepimo milteliais,i juos imaisyti maltus migdolus,cukru.sudeti pasukas,kiausinius,sviesta,vanile,citrinos zievele ir viska gerai isplakti/ismaisyti.pilti tesla i kepimo popieriumi isklota kepimo skarda panasiu ismatavimu i 30x23x5cm .eilutemis isdelioti abrikosu pusleles nugarelemis i virsu,apslakstyti medumi,apibarti migdolais ir kepti 180 laipsniu orkaiteje apie 45 minutes.
galima patiekti su kremu pagamintu is naturalaus jogurto,plaktos grietineles ir 3saukstu skysto medaus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Noriu paklausti gal kuri kur užmatėt tokio naminio torto receptuką, kuris daromas iš daug plonų biskvitų - juos pertepant, pjaustant tokiais trikampiukais ir darant kalnus???? Jis naminis - parduotuvėje nebūna. Gal kuri susidūrėt su tokiu kepiniu?
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2010 09 16, 11:07)
mano  naujas ABRIKOSINIS PYRAGAS ax.gif

atrodo puikiai bigsmile.gif
Atsakyti
Karythopitta - Graikiskas graikisku riesutu pyragas

user posted image

Reikia:
Siek tiek sviesto formai istepti
5 dideli kiausiniai
2 v.s. saukstai brendzio ( as nedejau, nes ir vaikai valge, bet labai tiktu)
1 apelsino sultis ir nutarkuota zievele
90gr cukraus
1/2 a.s. malto cinamono
1/4 a.s. malto gvazdikelio
20gr miltu
2 a.s. kepimo milteliu
35gr dienos senumo baltos duonos trupineliu
175gr graikisku riesutu

Sirupui:
125gr cukraus
150ml vandens
3 gvardikeliai
1cinamono lazdele ( galite ir malta naudoti, bet tik tada cinamonas tamsesne spalva suteiks)
1 citrinos sulciu ir plonai nuluptos zieveles

Pirmiausia ikaitiname orkaite iki 170C ir istepame kepimo skarda sviestu arba jei norite aliejumi.

Trynius atskirti nuo baltymu, ir trynius sumaisyti su brendziu jei dedate, apelsino zievele ir sultimis.
I smulkintuva sudeti miltus, kepimo miltelius, trupinius, cinamona, gvazikeli, cukru, 150gr graikisku riesutu ir susmulkinti, bei viska sumaisyti. Visa si geri supilti i trynius ir ismaisyti.
Baltymus isplakti iki standziu putu ir imaisyti i tesla. Sudeti i kepimo korma ir kepti apie 40 min.
Kol pyragas kepa isverdame sirupa. Vandeni sumaisome su cukrumi, sultimis, prieskoniais ir uzvirus paverdam 5 minutes ir atvesinam, tada perkosiame, kad neliktu gvazdikeliu, zieveles ir gvazdikeliu.
Iskepus pyraga subadome pagaliuku ir uzpilame sirupa, apibarstome likusiais graikiskais riesutais. Leidziame visiskai atvesti ir skanaujame. Puikiai tinka su graikisku jogurtu ir stiprai arbata ar kava. Skanaus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koruklu: 16 rugsėjo 2010 - 12:48
tikras karstas sokolodas su amareto aromatu (monin) super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(aura. @ 2010 09 15, 21:45)
gal galima receptuką, kažkur turbūt pražiopsojau, kad nemačiau  blush2.gif  noriu nes mane tokiais vaišino tai niammm

atrodo skaniai smile.gif
Atsakyti