Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

QUOTE(Ulė @ 2010 07 27, 11:07)
tikrai gausis 4u.gif
o tu traskuciu taj visas pokas ir iseina mirksiukas.gif pokeli 200lyg,bet gausiai apvoliot reik,nes sausainiai pucias,ir paskui lieka tarpai,ta skaniau gausiau,atlikt tikrai neturetu 4u.gif

EgluteN ryt is ryto kepsiu butinai,senai nusiziurejus esu,bet Jusu nuotrauka,paskatino isbandyt kuo greiciau wub.gif


Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Atėjau ir aš su savo paprastu bet labai skaniu pyragu (receptas yra pats tikriausiai įvairių pyragų kratinys), planuoju ir vėl tokį daryti, nes kai šitaip karšta lauke, tai nesinori orkaitės jungti. smile.gif
nepykit už nuotrauką, kiek spėjau tiek nufotografavau doh.gif biggrin.gif

http://2.bp.blogspot...00/SDC11039.JPG

Pagrindas: pora pakelių arbatinių sausainių (galima "Gaidelis" galima kokių tik norite), 100 gr sviesto.

Sausainiai sutrupinami ir užpilami išlydytu sviestu. Visa masė išmaišoma. Formos dugnas išklojamas kepimo popieriumi, ant jo suverčiami ir gerai prispaudžiami sausainiai.

Viduriukas: 0,5 kg varškės, 2-4 šaukštai cukraus (pagal skonį), 4-5 a.šaukšteliai želatinos.

Varškė išsukama su cukrumi, kad neliktų grūdelių. Paruošiama (ištirpinama) želatina ir įmaišoma į varškę. Šia mase užpilti sausainius ir padėti formą į šaldytuvą stingti. Man sustingo maždaug per 1,5 val.

Kepurė: 4 a.šaukšteliai želatinos, pakelis želė (kokios? - skonio reikalas) 4 šaukštai cukraus.

Praktiškai vienu metu paruošiama želatina bei plakimo inde sumaišomi želė milteliai ir cukrus. Želė užpilama 300 ml karšto vandens ir maišoma kol milteliai visiškai ištirps. Į ištirpusią želė supilama ištirpusi želatina. Paliekame masę atvėsti.
Kai masė atvėsta ją reikia išplakti iki putų (apie 15 min.) Putas atsargiai sukrėsti ant varškės ir užglostyti viršų. Vėl dėti į šaldytuvą. Geriausiai nakčiai, bet iš bėdos galima traukti ir po kokių 4 val.

Į varškė galima įpjaustyti vaisių ar primėtyti uogų, bus skaniau smile.gif

P.S. kepurę galima daryti ir iš pudingo. aš dariau iš šokoladinio pudingo (2 pakeliai) ir pagrindui naudojau šokoladinius sausainiukus. Man buvo skanu, MB sakė, kad per saldu doh.gif bet jis beveik visiškai saldumynų nemėgsta.
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2010 07 24, 13:05)
Vakar beveik nakčia darytas...
user posted image
Trijų spalvų tortas

Tešlai
: 125g. sviesto arba margarino, 1 pakelis vanilinio cukraus, 75g cukraus, 4 kiaušiniai, 0,5 stiklinės pieno, truputis druskos, 150 g. miltų, 1 šaukštas kepimo miltelių, 2 šaukštai kakavos, 1 šaukštas tarkuotos citrinos žievelės.

Kremui: 0,5 l. mėlynių, 200 g. grietinės, 1 pakelis vyšnių želė, 2 šaukštai želatinos.

Sviestą išsukti iki baltumo su cukrumi ir vaniliniu cukrumi. Sukant įmušti po vieną kiaušinį, suberti druską ir supilti pieną. Miltus sumaišyti su kepimo milteliais ir suberti į masę. Tešlą padalinti į dvi dalis: į vieną sudėti tarkuotą citrinos žievelę, o į kitą įmaišyti kakavos. Formą ištepti riebalais, pabarstyti miltais ir supilti baltą masę. Biskvitą kepti 180 laipsnių temp. 15-20 min. Iškepusį išimti iš formos ir atšaldyti. Taip pat iškepti ir tamsųjį biskvitą.

Kremui uogas nuplauti, nusausinti, sudėti į dubenį, ant viršaus krėsti iki standumo išplaktą grietinę ir išmaišyti. Vyšnių želė ištirpinti mažesniame negu nurodyta ant pakelio vandens kiekyje, sudėti išbrinkintą želatiną ir maišyti kol želatina ištirps. Kai želė pradės stingti, sumaišyti su uogų mase. Kelis šaukštus palikti biskvitų pertepimui.
Į formą dėti baltą biskvitą, sutepti su vyšnių želė, ant viršaus dėti tamsųjį biskvitą ir pilti kremą. Gerai atšaldyti. SKANAUS 4u.gif



gaminau siandien si, bet deja niekas man nesigavo verysad.gif tas sviesus blynas tai kazkokia kiausiniene iskepe, net nepanasu i pyraga verysad.gif neissivaizduoju ka blogai padariau, jei viska dariau ir dejau kaip nurodyta, dabar kepa kakavinis blynas, ziuresiu kas ten gausis..kai pasiziuriu koks paveikslelyje pyragas tai net nervas ima, kad man š.. gavosi..ir kad mano net panasumo nera i ta kuris pavaizduotas..aisku jau sveciam tokio tikrai nepatieksiu, iskepsiu taip seimynai, jei aisku nereikes ismesti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilioke_: 27 liepos 2010 - 14:34
QUOTE(wilioke_ @ 2010 07 27, 15:32)
gaminau siandien si, bet deja niekas man nesigavo verysad.gif tas sviesus blynas tai kazkokia kiausiniene iskepe, net nepanasu i pyraga verysad.gif neissivaizduoju ka blogai padariau, jei viska dariau ir dejau kaip nurodyta, dabar kepa kakavinis blynas, ziuresiu kas ten gausis..kai pasiziuriu koks paveikslelyje pyragas tai net nervas ima, kad man š.. gavosi..ir kad mano net panasumo nera i ta kuris pavaizduotas..aisku jau sveciam tokio tikrai nepatieksiu, iskepsiu taip seimynai,  jei aisku nereikes ismesti..


Esu dariusi si torta keleta metu atgal,buvo vienas mano pirmuju :ax .Turbut per mazai isplakei sviesta,cukru ir kiausinius.Ir ar persijojai miltus su kepimo milteliais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 27 liepos 2010 - 15:22
QUOTE(EgluteN @ 2010 07 27, 15:21)
Esu dariusi si torta keleta metu atgal,buvo vienas mano pirmuju :ax .Turbut per mazai isplakei sviesta,cukru ir kiausinius.Ir ar persijojai miltus su kepimo milteliais?


vat apie sita ir as pagalvojau, kad gal reikejo daugiau juos visus isplakti, ir gal 1kiausiniu kokiu maziau deti, nes jie labai jauciasi pas mane, na nieko, kita karta vel bandysiu, tikiuosi jau iseis mirksiukas.gif nevisada juk viskas iseina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(M&V @ 2010 07 27, 08:37)
Ulės sausainiukai ir mane vilioja, ale bijau kad gali nesigauti, o ir tu traškučių nelabai norisi pirkti, nes paskui nebus kam juos suvalgyti blush2.gif


Ir as galvojau, kad nesigaus, tai bandziau is puse normos tai gavos tik keli hihihi.gif bet kita kart tai darysiu dauggggg , nes labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistee:): 27 liepos 2010 - 17:41
QUOTE(Aistee:) @ 2010 07 27, 17:40)
Ir as galvojau, kad nesigaus, tai bandziau is puse normos tai gavos tik keli hihihi.gif  bet kita kart tai darysiu dauggggg , nes labai skanu  thumbup.gif


as iskart is dvigubos normos dariau, ir tai neperdaugiausia gavosi, tai is vienos as tikiu kad tik vos keli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2010 07 27, 17:49)
as iskart is dvigubos normos dariau, ir tai neperdaugiausia gavosi, tai is vienos as tikiu kad tik vos keli biggrin.gif


Tai jo tik keli, o taip norejosi daugiau, jie tiesiog tirpo burnoj biggrin.gif Siandien kepciau , ale kornai pasibaige .
Atsakyti
NU REIKS IR MAN TUOS STEBUKLINGUS SAUSAINIUS KEPT g.gif jau taip visos giriat biggrin.gif nes vakar vel spurgas kepiau doh.gif biggrin.gif beja gal imeskit foto kokius ten tuos kukuruzus perkat ? g.gif kazin ar as cia rasiu ar reiks klaipedoj ieskoti g.gif
Atsakyti
Ulė cia receptas sausainuku puses normos ar pilna norma? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisule: 28 liepos 2010 - 07:36
QUOTE(kisule @ 2010 07 28, 08:34)
Ulė cia receptas sausainuku puses normos ar pilna norma?  ax.gif

pilna norma,as kepiau is dvieju,taj gavos apie 16 sausainuku 4u.gif

egliuchiux,paprasciausi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2010 07 26, 22:36)
Labai skanus"Margas vysniu pyragas" 4u.gif

Receptas stai cia:
http://www.rama.lt/H...39/Default.aspx
Savo nuoziura biskvito tesla pirma pakepiau apie 15min.ir tik tada uzpyliau vysnias ir krema,kuri dariau is philadelphia light ir dadejau sauksta krakmolo.Turtingo skonio,lengvas,ne riebus pyragas smile.gif

o jei as deciau maskarpone,nieko nereiktu papildomai ideti? noriu tokio tvirto kai Jusu 4u.gif
Atsakyti