Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

QUOTE(Saulėta. @ 2010 10 07, 21:48)
Kadangi receptas mano ir citata - mano, jaučiu pareigą pasiaiškinti biggrin.gif Čia esminis tas žodis "lietuviškai supaprastintai", kas reiškia, kad aš taip pat naudoju paprasčiausią varškę, kurią pertrinu labai gerai su blenderiu, kol nelieka visiškai jokių gumuliukų - ir gaunas kreminė varškė, puikiausiai pakeičianti kreminį sūrį bigsmile.gif Dažniausiai kreminis sūris originaliai suprantamas kaip maskarponė, o ricottos aš, deja, nelabai naudojus esu, tai ir bijau pameluot, ar tiktų, nors man atrodo, kad taip... 4u.gif


siaip kreminis suris arba angliskai cream cheese amerikoniskuose ir angliskuose receptuose yra ne rikota, ne mascarpone, o Philadelphia cheese. Jo yra ir Lietuvoje pirkti.
Atsakyti
user posted image

Turbo pyragaičiai

Ne veltui jie taip vadinasi !! Pyragėliai iškepa lygiai per 5 minutes, paruošimas turbūt 2 minutes trunka smile.gif
Puikus išsigelbėjimas netikėtiems svečiams.


Reikės:

100 gr. miltų
2 šaukštai kakavos
2 šaukštai cukraus
1 šaukštelis kepimo miltelių
140 ml. pieno

Iš šio kiekio išeina 3 pyragėliai.
Kepimo miltelius persijoti su miltais ir sumaišyti su likusiais ingridientais, aš dar pridėjau smulkintų lazdyno riešutų ir pieną vos vos pasildžiau.
Supilstyti į puodelius ir mikrobangėje ant stipriausio galingumo šildyti lygiai 5 min.

Pagardinti ištirpdytu šokoladu.
Skanaus!!

user posted image


user posted image

Recepto šaltinis:cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 08 spalio 2010 - 09:00
Labai skaniai atrodo, o svarbiausia greit pagaminami, užsissaugojau 4u.gif
Atsakyti

Turbo pyragaičiai

ziauriai grazus puodeliai,na ir pyrageliai,kas be ko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petrovna: 08 spalio 2010 - 10:26
QUOTE(Elena @ 2010 10 07, 09:17)
Angelo ašaros



labas rytas 4u.gif

kepiau vakar sita pyraga wub.gif skonis nuostabus, tik va man tu asareliu nebuvo, nezinau kodel g.gif viska dariau pagal recepta o ju nera g.gif gal kad per nakti palikau orkaitej atvesti, neistraukiau g.gif na bet ir be asareliu pyragas tikrai nuostabaus skonio wub.gif aciu uz recepta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2010 10 08, 11:36)
labas rytas  4u.gif

kepiau vakar sita pyraga  wub.gif  skonis nuostabus, tik va man tu asareliu nebuvo, nezinau kodel  g.gif  viska dariau pagal recepta o ju nera  g.gif  gal kad per nakti palikau orkaitej atvesti, neistraukiau  g.gif  na bet ir be asareliu pyragas tikrai nuostabaus skonio  wub.gif  aciu uz recepta  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Smagu 4u.gif
O man ryte tų ašarų buvo labai daug...nors pradžioje irgi viena kita tik...
Bet skonis tikrai nerealus...
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2010 10 07, 18:11)

kaip fainai atrodo, tik galėjo būt konkretūs kiekiai ko dėta..
ai dabar paskaičiau pradžią, tai čia knygoj bus turbūt.

esu šiaip varčius tokią kulinarijos knygą, kur pateikta receptai ne visai taip įprastai, bet va nepamenu pavadinimo, bet viskas buvo ant juodo fono, ir tiesiog taip iš viršaus fotkinta, kai viskas iįdėliota, tik čia aišku,daugiau darbo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 08 spalio 2010 - 11:35
QUOTE(grange @ 2010 10 08, 11:34)
kaip fainai atrodo, tik galėjo būt konkretūs kiekiai ko dėta..
ai dabar paskaičiau pradžią, tai čia knygoj bus turbūt.


kas konkreciai sudomino? turiu visus receptus svediskai ir galiu isversti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 10 08, 12:34)
Smagu  4u.gif
O man ryte tų ašarų buvo labai daug...nors pradžioje irgi viena kita tik...
Bet skonis tikrai nerealus...



g.gif idomu ka ne taip padariau g.gif mano tas pats virsus pyrago buvo labai trapus, pjaustant luzinejo g.gif skanu labai tas traskumas buvo, bet gal butent todel tu asareliu neatsirado g.gif na tikrai dar karteli kepsiu si pyraga ir gal kita karta bus tu asareliu wub.gif
Atsakyti
Labutis, SOS, ka tik pasidariau Sonatinos ta kakavini dregna pyraga, tai tesla ziauriai skysta, kaip sriuba. Ar taip turi buti? Gelbekit, jau orkaite ikaito, nezinau ka daryti
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2010 10 08, 14:58)
g.gif  idomu ka ne taip padariau  g.gif  mano tas pats virsus pyrago buvo labai trapus, pjaustant luzinejo  g.gif  skanu labai tas traskumas buvo, bet gal butent todel tu asareliu neatsirado  g.gif  na tikrai dar karteli kepsiu si pyraga ir gal kita karta bus tu asareliu  wub.gif

jauciu,kad perkepei. g.gif
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2010 10 08, 14:58)
g.gif  idomu ka ne taip padariau  g.gif  mano tas pats virsus pyrago buvo labai trapus, pjaustant luzinejo  g.gif  skanu labai tas traskumas buvo, bet gal butent todel tu asareliu neatsirado  g.gif  na tikrai dar karteli kepsiu si pyraga ir gal kita karta bus tu asareliu  wub.gif

Jei teisingai supratau, jis per nakti stovejo orkaiteje g.gif Tai baltymai sudziuvo.
Man net ant Ules obuoliu pyrago su baltymu virsumi asareles atsiranda, gal maziau nei pas Elena, bet yra 4u.gif
Atsakyti