Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

[quote=pienia,2010 10 10, 09:52]
[quote=Ulė,2010 10 08, 09:59]
user posted image

Turbo pyragaičiai

Man neisejo Sie pyragaiciai:
1. Gavosi kieti kaip akmenys smile.gif
2. Kai kepiau 4 min. buvo kieti kaip juros akmeneliai. biggrin.gif
Beje mano mikrobange 800 galingumo. Ispradziu pabandziau du puodelius 5 min., i sekanciu du ipyliau siek tiek pieno daugiau ir kepiau trumpiau. Rezultatas nepatiko schmoll.gif
Gal kitom kitaip sekes? g.gif
[/quote]

As ir bandziau, iskilo kaip ir nuotraukoje, galingumas irgi 800, kepiau lygiai 5 min., bet skonis nepatiko, nes gavosi guminiai, kaip kempine g.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2010 10 10, 08:56)
As ir bandziau,  iskilo kaip ir nuotraukoje, galingumas irgi 800, kepiau lygiai 5 min., bet skonis nepatiko, nes gavosi guminiai, kaip kempine g.gif


sitiems pyrageliams yra visa tema ir diskusijos apie juos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 10 10, 09:27)
sitiems pyrageliams yra visa tema ir diskusijos apie juos  smile.gif

kur? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nesusipratele @ 2010 10 10, 09:36)


kiek prisimenu, vadinosi Pyragaiciai per tris minutes g.gif irmulios sukurta g.gif bet ieskot tingiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 10 10, 10:27)
sitiems pyrageliams yra visa tema ir diskusijos apie juos  smile.gif

Matai, jei receptas buvo sitoj temoj, tai mes ir pakomentavom siuos kepinius toj pacioj temoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 10 10, 10:28)
Matai, jei receptas buvo sitoj temoj, tai mes ir pakomentavom siuos kepinius toj pacioj temoj smile.gif


ten daugiau patarimu, kodel sukrito, kodel guminis ir pan. smile.gif
Atsakyti
flour-pasta , o IKEA rec knygutėj gal yra DAIM Almond cake receptukas? Man tas pyragiukas NEREALUS, ale niekur nerandu receptuko........
Atsakyti
editammm,aciu idejos puikios thumbup.gif wub.gif
del keksiuko per 5 min. taj mano mikrobange nerodo galingumo,taj negaliu pasakyti kokiu kepiau, patys pyrageliai purus tikrai,minksti,gal vos vos guminius primine biggrin.gif ,bet man taj kazkodel netrugde ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 10 10, 18:05)
flour-pasta , o IKEA rec knygutėj gal yra DAIM Almond cake receptukas? Man tas pyragiukas NEREALUS, ale niekur nerandu receptuko........



As recepta radau, tik kas yra tas DAIM, tai negaliu issiversti smile.gif, nes jis irgi ieina i sudeti.
Atsakyti
QUOTE(eda.dita @ 2010 10 10, 18:53)
As recepta radau, tik kas yra tas DAIM, tai negaliu issiversti smile.gif, nes jis irgi ieina i sudeti.


sokoladukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 10 10, 19:03)
sokoladukas  smile.gif
Receptas Daim Almond cake

siaip viska as cia suprantu, tik vieno nesuprantu, kur ji deda sviesta su cukrumi ir kiausiniais suplakus, nes po sios plakimo funkcijos,recepto autore jo daugiau niekur nemini smile.gif
Atsakyti
http://www_theanswer...stion87890.html

man sitas receptas labiau primena IKEA originala - as ji irgi megstu. Beja JK yra labai panasus pyragas tik su tokiu Snikers nukrypimu smile.gif Noreciau jo receptuko doh.gif

daim pyrago originalas atrodo taip
http://www.facebook....08985795?v=info
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamm: 10 spalio 2010 - 22:59