Įkraunama...
Įkraunama...

Kreivos kojos 3

Beje Sausi1, nuoširdžiausi sveikinimai sulaukus leliuko wub.gif drinks_cheers.gif kas gimė-berniukas ar mergytė, ar lengvai praėjo gimdymas, kaip sekasi auginti kleckiuką?

Sveikos, gimė berniukas ir gimdymas buvo sudėtingas, todėl dabar reikia laiko atsigauti, o kaip seksis augint - laikas parodys, kol pirmos savaitės tai dar sunku atsakyti, visko būna ir bemiegių naktų ir džiaugsmo ašarų kai spebi stebūklą ax.gif bet tema ne apie tai, tuoj pašalins mano žinutę biggrin.gif
kai atgausiu "formas" įmesiu ir aš savo kojeles jūsų teismui 4u.gif gero savaitgalio visoms.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

vis daugiau merginu prisijungia prie musu, kartais net keista skaityti, nes visu isgyvenimai labai panasus.

As i sia problema ziuriu siek tiek kitaip. Mano kojos kreivos, nesiliecia nei slainys, nei keliai, nei blauzdos. Bet sijonus nesiojus tiek vasara tiek ziema, nes esu egoiste ir ziuriu ar man gerai, o kad mano kreivos kojos gali kitiems badyti akis - man nei silta nei salta.
Beje, esu isitikinus, kad gatveje niekas labai i tas kojas neziuri, o jei ir ziuri, tai gal ne visada supranta, o jei supranta, tai zmones gi ne laukiniai neateina ir nesako va tavo kojos kreivos doh.gif Beje, pas mane cia tiek apkuniu moteriskiu, kuriu celiulitas net per kelnes persisviecia, ir cia jau net neziurint akis uzkliuna, kad i mano kojas tikriausiai niekas ir neziuri.
Namie neturiu ne vieno veidrodzio, kur galeciau save matyti visu ugiu. Kuo maziau savo kreivas kojas matau, tuo maziau man galva skauda.

Nors ir stengiuosi apie tai negalvoti, bet buna momentu, kai uzklumpa visiska neviltis ir vis galvoju, na kodel man taip nutiko, visu moteru ir merginu mano giminej kojos yra tiesios, tai kodel mano kreivos verysad.gif Bet kiekviena is musu turi savo problema, viena pussesere kankinasi del svorio, amzinos dietos, o svoris kaip augo taip auga ir nieko ji jau nepadarys. Kitos pusseseres krutine labai mazai, jos praktiskai visai nera, cia jau be operacijos irgi nieko nepadarysi. Na kiekviena savo problema turi.

ANIL noriu pasakyti, kad tavo kojytes dabar labai graziai atrodo, jau tiesesniu koju tai tikriausiai neimanoma tureti, tikrai nera jokio X, nebent specialiai taip kojas sudetum. Labai laukiu, kada tau nuims aparatus thumbup.gif

kuri sekanti, po anil operuojasi ir kada???

As vis labiau apie operacija pagalvoju, nes, kad ir kaip stengciausi ignori savo kojas, jos yra kreivos ir as vis labiau ir labaiu svajoju tureti tiesias kojytes thumbup.gif
Mano nuo operacijso baido tai, kad reikia tam paskirti bent 3 menesius... O as to laiko taip neturiu, be to gyvenu ne LT.
Man greitai bus 30, vaiku dar neturim, tai pagalvoju ir apie vaikeli...
Paskutiniu metu vis dazniau pradeda skaudeti kelius, kazko man atrodo, kad cia del tu koju kreivumo, nes i senatve tai irgi nera gerai...

Na reikia dar moraliskai pribresti operacijai, bet tikiuosi, kad ateityje pasidarysiu ir turesiu grazias kojytes.

I vakara imesiu pora savo koju nuotrauku, kur matosi visas kreivumas, bandziau fotografuoti pati tai neznau ar labai matysis...
Atsakyti
pora dienelių ir mūsų jau daugiau drinks_cheers.gif smagu, kad kai kurios išeinat ir su sijonukais, suknelėm. aš tiesą sakant, neturiu nei sijono jokio nei suknelės. esu tik pasimatavus kažkada trumpą sijonuką parduotuvėj, bet aišku nepirkau, nes vaizdas buvo nekoks schmoll.gif net gėda kam ir pasakyti būtų, panelė ilgom kojelėm, bet su džinsais ir su džinsais unsure.gif beje, o kai nuomosit aparatus, tai kokios bus kainos? mazdaug tiek, po kiek pačios metėtės? smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, as vel lietuvoj iki 12 rugpj., labai noreciau "gyvai" susipazinti su jumis visom, kas galit ir norit. As galeciau iki vilniaus ar kauno atvaziuoti, kaip kam patogiau butu. Rasykit , labai lauksiu.
Atsakyti
mes su Azen kaunietės ax.gif norėčiau susitikti....Vestra, tik dabar pamačiau kad mūsų vaikai vienodo amžiaus ir lyties biggrin.gif
Papildyta:
Weemee, kai su merginom kalbėjom apie aparatų nuomą, tai mastėm, kad nuomosim panašiai iki 3000 Lt, jei gerai pamenu...o aparatas atsilaisvins kaip suprantu 2011 pab 2012 pr.. tai yra lako pasitaupyti, toms kas norės...reikia maždaug 11 tūkstantėlių, kaip suprantu, bet čia Anil galėtų tiksliau sumą parašyt...

Grafikas kol kas maždaug toks, jei niekas nesikeis, plius minus:

Anil 2010 05-08
Niniuks 2010 09 -12
Raseliukste 2011 01 - 2011 04
Akvijike 2011 04- 08
Aš, 2011 09 -12

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgakase: 01 rugpjūčio 2010 - 12:37
Sveikos merginos smile.gif
Turiu ir aš šitą bėdą ir jaučiu nemažą diskomfortą dėl to Jokiu trumpesnių sijonų, šortukų, netgi siauresnių kelnių negaliu dėvėti. Bet kaip matau as neviena kuri turi tokia problema ir labai puiku kad radau sia tema ,kaip jau isitikinau tai operacija vienintelis,greitas ir veiksmingas budas jas istiesinti.Puiku kad jau atsirado merginu grupe kuri jau pasiryzo tam lemtingam zingsniui kad jaustusi graziai ir pasitikinciai.Manau man teks prisijungt prie jusu taip pat 4u.gif
Atsakyti
ka gi, fantastika, Labutis visoms, tikrai puiku, kad musu daugeja smile.gif Ydomu kaip Anil laikosi, - zinau jai jau per gerkle tie aparaciukai lenda, bet nebeilgai nebeilgai smile.gif va sestadieni bus jau lygiai 3 menesiukai kaip ji juos nesioja smile.gif ka gi, o dabar as kelnes atsiraitosiu smile.gif zinau skaudes, vis prisimenu kaip Anil pasakodavo, bet kaip zinia viskas pasimirso, o turim puikias Anil kojytes.
gero vakaro visoms, o as maunu vel i darba smile.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakase @ 2010 08 01, 12:51)
mes su Azen kaunietės  ax.gif norėčiau susitikti....Vestra, tik dabar pamačiau kad mūsų vaikai vienodo amžiaus ir lyties  biggrin.gif
Papildyta:
Weemee, kai su merginom kalbėjom apie aparatų nuomą, tai mastėm, kad nuomosim panašiai iki 3000 Lt, jei gerai pamenu...o aparatas atsilaisvins kaip suprantu 2011 pab 2012 pr.. tai yra lako pasitaupyti, toms kas norės...reikia maždaug 11  tūkstantėlių, kaip suprantu, bet čia Anil galėtų tiksliau sumą parašyt...

Grafikas kol kas maždaug toks, jei niekas nesikeis, plius minus:

Anil 2010 05-08
Niniuks 2010 09 -12
Raseliukste 2011 01 - 2011 04
Akvijike 2011 04- 08
Aš, 2011 09 -12


na kai Anil galės, tikiuosi surašys viską smulkiai, kas kiek kainavo ir panašiai, nes pinigai bent jau man tai nemaži uoj nemaži doh.gif
Atsakyti
reikia nusiteikti, kad mažiausiai kokį 11 tūkstantėlių būt gerai turėti....nes daktarui 5000+ vinys 2000+ aparatas 3000, likę pinigai vitaminams, tepalams, vaistukams, kelionėms i ligonine, išlaidos gulint ligoninėj po operacijos, "doavanėlės" personalui...aš taip manau....
Atsakyti
...as buvau pamirsus apie ''dovaneles'' personalui... smile.gif oj! lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas visoms smile.gif visu pirma, noreciau padekoti, kad pakomentavote mano kojeles albume. Masciau, kad kazkas tose foto ne taip, jei jau jums tos kojos atrodo grazios, nes jos is tikruju atrodo ne kaip. Man rodos, as fotografuodama jas labai itempiau ir suglaudziau per stipriai, nes naturaliai nevaikstau itempus ir tarpas tarp ju yra. Todel nusprendziau is naujo perfotografuoti neitempus ir su skirtingais batais. Tuoj sukesiu nuotraukeles, pamatysite, kad Dievo i medi tikrai nevarau ir netgi labai noreciau, kad mano kojos butu, kaip jus sakote -grazios.
Per savaitgali skaiciau antra temuke, kaip viskas prasidejo, organizavotes pirkti aparatelius ir t.t. Buvau sujaudinta jusu ryzto ir drasos. O paskui.. Anil operacija, vaje kokius skausmus jai teko iskesti- man jau beskaitant, rodos, silpna daresi.. ypac kai nuotraukas pamaciau. O ji BEGALO DRASI.. sitiek iskentejo del savo svajones. Kaip ir likusios kitos ta pasiryzusios padaryti- labai labai jus drasios ir saunios, kad taip siekiate savo tikslo! As tai labai issigandau tu skausmu, kuriuos reikia iskesti, tikrai baile as labai. Nezinau, ar rysciausi jau dabar. Noreciau Anil taves paklausti, jei zinotum kas taves laukia po operacijos (didelis skausmas), ar darytumeis vistiek? Bet turbut mano klausimas beprasmis, nes ir pati galvoju, kad skausmas iskenciamas ir paskui lyg gimsti is naujo, be to bjauraus komplekso smile.gif
Eh, pavydziu jums drasos smile.gif einu sukelsiu nuotraukas i albuma.
Atsakyti
Sveikutes. As vis uzeinu i sia tema paskaitau paskaitau ir iseinu nieko neparasius.... tikriausiai supratot, kad as ir viena is Jusu. Tikriausiai merginos su tiesiom kojom net nezino apie tokiu temu egzistavima... noriu pasakyti, kad kuo toliau tuo sunkiau su tom k... kojom moraliskai man. Labai jau norisi vasara koki sijonuka, suknele, ar sortukus apsirengti...bet...maza to, kad mano kojos labai labai plonos, tai dar ir kreivos. ypac sunku ir nemalonu prie ezero kai nuvaziuoju. musu tokia visuomene, kad tik kreivus zvilgsnius ir matai, ypac is tiesiakoju ilgakoju fifu. tai prie ezero jau gal kokius 5 metus nebuvau...tiksliau nesideginau, nesimauziau, trumpiau tariant maudymuko apsirengus.siaip as kaip man sako simpatiska, ir pati tai matau, kad esu simpatiska, bet kojos trukdo, jausti pilnaverti gyvenima....
paskaicius sia tema, bent jau dziugu, kad as ne viena tokia, kad yra likimo draugiu. vis pasvajoju apie operacija, bet ir finansai kol kas neleidzia, ir dar skausmo labai bijau. bet tikriausiai jei tureciau pinigeliu, ryzciausi operacijai. o su finansais pas mane nieko gero ir ateity dar nieko gero nenusimato. noretusi pasidaryti operacija dabar, kol dar jaunute, o ne kokiu 50metu bunant...bet, deja.

P.S.visos cia kalba kalba apie nuotraukas ikeltas, bet as ju nematau...ir mano kazkodel nesikelia... g.gif g.gif g.gif kodel? gal kuri pagelbetu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 03 rugpjūčio 2010 - 01:18