Įkraunama...
Įkraunama...

Kreivos kojos 3

Sveikutes! 4u.gif

Labai noreciau prisijungti prie jusu! Be galo apsidziaugiau radus sita tema ir supratus, kad as ne viena su tokiom kojom! smile.gif Pasirodo, yra tokiu kaip ir as smile.gif Eidama mieste visada stebiu merginu kojas ir su kiekviena diena nuliustu vis labiau, kad tik as viena, vienintele su kazkokiom nenormaliom kojom sad.gif nuo kokiu 14m vengiu sijonu/sortu ir negaledavau suprasti kas cia su tom kojom ne taip, kad sijonai atrodo baisiai. Mama, man visada sakydavo, kad kojos tiesios, neissigalvok. Manau, ji tik noredavo mane taip nuraminti, drauges taip pat. Bet gi pati matydavau, kad as vienintele tokia tarp visu, geda budavo. Ir siaip dar esu mazo ugio, tai tos kojos dar kreivesnes atrodo. Mano kojos nenormalios tikrai- 0 formos, blauzdos labai kudos,o keliai riebus ir ilinke i vidine puse- vaizdelis apgailetinas doh.gif Ilga laika nesiojau vien kelnes, bet su metais dar ir klubai isplatejo, tai labai sunku issirinkti kelnes, kad uzsisegtu ties klubais (cia jau kita problema). Nors mano svoris normalus, bet figura, tai sakes.. nenormali. Nei kelnes netinka del klubu, nei sijonai del koju kreivu sad.gif nors su paklode apsisiausk. Nors as nemaciau jusu nuotrauku, man rodos, kad as ismainyciau i bet kokias jusu kojas, nes tokiu kaip mano dar nemaciau. Kaip pas berna koki.. Suprantu, ir noriu palinketi stiprybes, kas ryztasi operacijai, as irgi jei tureciau pinigu pasidaryciau. Bet dabar jauciu, kad taip ir neturesiu niekada graziu koju sad.gif o jei ir turesiu veliau pinigu, turbut jau bus per velu ir gal taip neaktualu.. dabar pati jaunyste, kai norisi sijonus, sortus nesioti. Man nieko nera graziau uz sijonus. Siaip jei ilendu i kelnes, tai tada nesimato, kad kreivos. Bet vasara, kai karsta buna ne kas. Kartais neistveriu ir nusiperku koki sijona, vildamasi, kad gal nesimatys to koju kreivumo, o paskui niekaip nedristu su juo iseiti. Kokia valanda ziuriu pries veidrodi is visu pusiu, kol galiausiai susinervinu ir apsirengiu ka kita. Dar jei einam kur su vyru, tai jis sako greiciau, kiek ten gali ziureti i ta veidrodi, o mane visai isterija apima.. O pas ji kojos tiesios ir ilgos kaip stygos. Galejo Dievas duoti atvirksciai.. Siaip, esu susitaikius su sia problema, nors man tai labai labai nepatinka ir liudna del to. Ypac, kai negali apsirengti ko nori, o lauke- vasara. Bet gyventi reikia toliau ir kartais nera kada apie tai galvoti, yra ir taip visokiu rupesciu. Nors ta problema pati apie save primena karts nuo karto, ir megsta sugadinti nuotaika. Bet siandien, kai radau sia temuke man labai palengvejo, pasijutau tarp savu smile.gif Noreciau ideti savo foto, i jusu albuma, jei priimsit 4u.gif
Dar norejau pasakyti, kad gera ideja su iklotais ( senoj temoj skaiciau), as kazkada esu vyniojus elastini binta smile.gif
Atsakyti
Oho Azen, kiek reikaliukų per atostogas blink.gif

Sveikutė prisijungusi Pepsi, na išgyvenimai tavo tikrai panašūs kaip ir mūsų visų, atrodo skaitytum savo pačios istoriją..ir niekas kitas geriau tavęs nesupras, kaip tokios pačios likimo sesės....tik bent jau leisk sau svajoti apie operaciją, juk nieko neprarasi, o kas žino, ims svajonė ir išsipildys ax.gif iš kokio tu miesto? ką tavo vyras mano apie tavo kojas?
Papildyta:
aš klijuoju ne įklotus, o su pleistru - medziaginius petukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgakase: 30 liepos 2010 - 08:13
SVEIKA PEPS 4u.gif !!! Na va, dar viena mergina rado sia temele..labai dziugu,kad mus suradai ir kad pasijutai geriau. O tu nebuk pesimiste, neturesiu, nes juk iki 65m. kaip skaitem ukrainos saita daros moterys i vyrai..aisku cia jau nelabai aktualu butu kokiu 65m. Bet ir as ne jaunikle pasidriau., o budama 30.siaip statistiskai visi apie 30 daros..nes tik tada sau gali finansiskai leist tokia operacija, juk ji pakankamai brangi. Na turiu omenyje daros ne 17niolikines.... smile.gif mes visos jau ne vaikuciai...o kiek tau metu?
Atsakyti
sveika prisijungusi Pepsi. sutinku su Ilgakase, tikrai atrodo skaitau savo istorija... ir as ne viena sijona esu nusipirkus, bet taip ir atidaviau kam nors, su pretekstu, kad nebeilendu...
del operacijos tai as tikrai nebesutinku su zmonem kurie dejuoja oj nera pinigu, - taip, pinigu nera, bet kai ju tikrai labai prireikia, tuomet ir atsiranda! taupyk taupyk taupyk!!! ziurek, skaitei gi visas musu temas, tikriausia pastebejai kokio ryzto turi Anil! o pinigu ne viena mes atliekamu neturim ir neturesim...nebent loterija islosim smile.gif smile.gif
del amziaus, tai tikrai nereikia nuliust, savo akim maciau 70-meti su aparatais. palandyk po kijevo kliniku puslapius. as tikriausia esu kol kas vyriausia besidaranti operacija, - man 34 sausyje. na ir kas, juk ir vyresni zmones patiria panasiu operaciju, ypac dubens kaulu. viskas sugyja ir senutes ziurek vel laksto smile.gif wink.gif
geros dienos visoms
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niniuks: 30 liepos 2010 - 12:37
Sveikutes mirksiukas.gif o as nesu nei vieno sijono nusipirkusi,zinau kad vis tiek neisdrysiu su juo iseit i gatve verysad.gif tik jau taip akys krypsta vaikstant po turgu ar parduotuves i trumputes suknutes.. ax.gif o ypac sia vasara kazkas man pasidare,be proto sukneles noriu,gal saule jau galvele susuko lotuliukas.gif nepagailesiu pinigu ir nusipirksiu,gal kur nors eidama ir uzsidesiu ax.gif
Atsakyti
ausrele, o tu šaltuoju metų laiku nenori atsigriebti su sijonukais???????...tiesiog užsidėk ilgus batus tokios laisvesnius ar grankščiuotus, prisikišk po kelnėmis-kojinėmis ties blauzdomis ko nors ir pirmyn....ir patis jausies moterimis, ir aplinkiniai nieko neįtars...aišku į svečius geriaus neinti taip, nes batus reiks nusiauti lotuliukas.gif


man ši vasara lengvesnė, nešioju ir bridžus, ir sijonus šiek tiek žemiau kelių (ir būtent šio forumo dėka), o prieš tai visas vasaras pravaikščiodavau su džinsais ir treninginėmis kelnėmis, arba sijonais iki žemės...net baisu prisiminti....
Papildyta:
Bet koks jau didelis mūsų būrelis drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
operacijai ir aš neturiu šiai dienai pinigų, nes esu bedarbė, o dar su vyru problemos, bet tikrai žinau, ką ją pasidarysiu...tieiog paskutines santaupas atidaviau "aparato" pirkimui, o dabar nebėra kelio atgal....tad paprašiau, kad taupytų tėvai, ir dar pati tikiuosi darbą susirasti ir kažkiek prisidėti....beveik sau nieko nebeleidžiu pirkti, taupau kiekvieną litą....bet "neabydna" dėl to, nes turiu tikslą....jei reiks-dar ir pasiskolinsiu, bet kojas tiesias turėsiu thumbup.gif

mano draugė Volgograde darėsi tą operaciją irgi virš 30 metų, jei neklystu jai tada buvo 34 g.gif nu irgyva, vaikšto ir atsidžiaugti negali...o juk ten tik 55 dienas teko būt su aparatais, o mus ilgiau kankins -tad kaulas tikrai sugis....
Papildyta:
Pepsi, reik tau prieigą parašyt į mūsų fotkes, tai tikrai apsiraminsi, nes mūsų būrelyje tikrai yra baisių kojų (pvz. kad ir mano lotuliukas.gif )...tad tu ne viena, nesijaudink...
Atsakyti
labas mergaitės, grįžtu ir aš į jūsų diskusija ax.gif pagaliau, kai ant rankų laikau savo stebuklą, galėsiu pradėti galvoti apie kitos svajonės išsipildymą, tik susitiprėsim ir galvosim ką toliau daryti, ieškoti kelių kitur, ar tiesiog nusiraminti ir stoti pas jus į eilę biggrin.gif na visgi viską į vietas sudėlioja likimas, ne šiaip sau mes savo gyvenimo kelyje sutinkame vienus ar kitus žmones bei bendraujame su jais, ir visiškai nesvarbu, tas bendravimas vyksta akis į akį ar virtualiije erdvėja smile.gif visoms sėkmės ir gražios vasaros, o aš vis turėdama laiko užsuksiu į jūsų pokalbius 4u.gif
Atsakyti
ACIU mergaites uz silta priemima ir optimizma 4u.gif wub.gif Apsidziaugiau perskaiciusi jusu zinutes ir kad nebus per velu niekada pasidaryti operacijos thumbup.gif Man jau 26m, gyvenu ne Lietuvoje, bet finansai vistiek neleidzia to daryti, nes visus pinigus investuoju i mokslus. Baigsiu kokiu 30, tada galvojau bus per velu. Bet pasirodo ir ANIL pasidare ir visi darosi apie 30 bigsmile.gif tada ir man isiziebia viltis thumbup.gif ANIL, o jau tau nuime breketus? Eisiu paskaityti tavo postu ankstesnese temose, labai idomu, saunuole! 4u.gif Vertinu jusu pastangas ir ryzta taupyti ir igyvendinti svajone, nes zinau kad Lietuvoje gyvenant dar sunkiau taupyti. Ir as bandysiu rinkti pinigelius, nors zinau, kad artimieji tikrai nepalaikys, nes jie nesupranta, meluoja, kad tiesios ir viskas verysad.gif O mano vyras tai nieko nesako apie mano kojas. Kaip paklausiu, tai numykia tik. Kai pasakiau, kad noreciau pasidaryt operacija, tai sako, kad nesamone, nereikia. Ypac del pinigu, sako, jei islosi milijona nebent. Nes zino,kad pirmiausia mums reikia susitaupyti ir pasidaryti man gerkles operacija, del sveikatos. O kojos sako gerai yra ir taip. Bet as daug nekalbejau apie tai su juo, nes matau, kad jam kazkaip nemalonu ir jis vengia to. O ar jus visos planuojat operuotis? Pas mane tarp keliu nera didelio tarpo, nes jie riebus, bet tarp blauzdu, ar taip ir turi buti, jei O ? Ziema, jei uzsidedu garanksciuotus batus, juodas pedkelnes ir sijona, tai normaliai jauciuosi, nes blauzdos pastoreja ir kojos pasitiesina. O vasara kartais uzsidedu suknele ar sijona zemiau keliu. Noreciau parodyti jums foto ax.gif
Atsakyti
Pepsi, tu dar tikrai jaunutė, būk rami...daugumai mūsų jau 30 metų ir daugiau, bet tikrai nebijom operuotis...kol kas pasiryžę operacijai 100 proc. esam 5 (t.y. 5-iese susimetėm pinigėlius tam fixatoriui), ir sausis1 darysis tikriausiai...jei dar kas nors norės-mielai išnuomosis aparatėlius, nes jie yra tikrai geri ir patogūs, tai kol kas pažangiausias metodas pasaulyje, kaip sakė daktariukas....

Beje Sausi1, nuoširdžiausi sveikinimai sulaukus leliuko wub.gif drinks_cheers.gif kas gimė-berniukas ar mergytė, ar lengvai praėjo gimdymas, kaip sekasi auginti kleckiuką?

Pepsi, mano, kaip ir daugumos kitų mergyčių, artimieji irgi mūsų nepalaiko, teigia kad kojos normalios...bet, pati pamatysi lotuliukas.gif....
Atsakyti
mano mama irgi sakydavo ''nera tos kojos klisos'', bet sakydavo, kad nestatyciau suglaudus smile.gif o dabar jau seniai nieko nebesako ir labai palaiko mane. draugas mano irgi ne pries, nes zino, kad jo zodis vistiek i dangu neina ir neis wink.gif pati susitaupiau pinigus ir pati darau su jais ka noriu. klisa buti daugiau nebenoriu, tai ir be jokiu antriniu minciu puilu darytis operacijos. tarp kitko, mano draugas kazkaip uzmete, atseit, nosi pasidarei, dabar kojas, o kas sekantis? ..na gal ir pasidarysiu krutis, bet tik po 3-io vaiko, atsakiau lotuliukas.gif
viska ka darau darau del saves, -jei as busiu laiminga ir aplinkiniai kitaip jausis budami su manim, - igriso man buti surugele ir nuolatos kazka kazkaip slepti. o pinigu tikrai niekada nebus pakankamai, tiesiog reikia atsirinkti prioritetus ir judeti link tikslo. o tu Pepsi, tai visai jaunute smile.gif zinoma, dabar tau ir reikia kojyciu smile.gif
gero visoms savaitgalio. na o as ryt vel i darba... bet kaip sako Ilgakase, taip ir as taupau ir dirbu del tikrai verto tikslo ir negaliu burnoti visiskai.
drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Pepsi, tiesa pasakius, pagal tavo apibūdinimą apie savo kojas, aš jas įsivaizdavau baisesnes nei yra iš tikrųjų...bet kita vertus, foto ne visada tiksliai atskleidžia tikrovę ax.gif
Atsakyti
na va, idejau ir as keleta savo nuotraukyciu jusu teismui blush2.gif kol kas galva nukirpau, nes dar nedrasu blush2.gif perziurejau ir jusu nuotraukytes, visos tokios grazios, vaikiukai nuostabus ir apsirenge taip, kad net neitartum, kad yra kazkokiu bedu smile.gif Daugelio merginu kojos visai gerai atrodo, as mielai apsikeisciau smile.gif O Anil kojos buvo tikrai grazios, buciau nesiojusi sijonus. Nors dabar tai isvis tobulos bus thumbup.gif Man rodos, kiekvienas savyje izvelgia daugiau defektu nei aplinkiniai ir yra sau labiau kritiskas. Nors as del to nesijauciu geriau. Bet kaip pastebejau pas mane raumenys, lasiniai issoke virsutinej daly, o apacioj kaulai matosi ir vienoj vietoj pacioj apacioj aplink koja visai nei mesos, nei raumens nera, tik kaulas. Juokingai atrodo, bet ir graudu kartu. Pas jus kazkaip labiau lygesnis koju pavirsius, o pas mane kaip traktoriaus pervaziuotas. Laukiu rudens kada galesiu lysti i tamsias pedkelnes ir ilgaaulius. Galesiu rengtis ka noriu smile.gif
Papildyta:
Ilgakase, as seniau nebuvau macius merginu panasiom kojom, tai lygindama su tiesiom kojom, kurias matydavau mieste, mano pacios pacios baisiausios budavo. Taip ir nusistaciau nuomuone kad mano labai baisios. Bet kaip ir jusu foto paziurejau, nuomuone apie savasias nepasikeite, tik jauciuosi stipriau, kad ne viena ta isgyvenu- pasirodo kiek daug tokiu stipriu merginu yra smile.gif Nezinau kaip cia gavosi toj foto, kad atrodo keliai lieciasi, gal itempiau kaip nors. Tikrovej nesiliecia koki 1cm. Reikes paskui dar nufotografuot.
Atsakyti