Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip elgiatės, jei vyras jus įžeidžia?

QUOTE (norge @ 2004 05 20, 10:39)
Jus jau nepykit, bet man galvoj tik viena mintis:
na, gal ta "drauge" tikrai ta gera , miela, mandagu vyra "uz...so"??? Tai ji mano, kad del nereiksmingo daikto susigincijo. Bet gal jam kaupesi kaupesi, tai ir pratruko zmogus. Kartais tos saldzios, mielos, inteligentiskos irgi pasitaiko dideles rafinuotos kriu-kriu. biggrin.gif


Nekalbejimas tris dienas, tai irgi yra grynas kraujo siurbimas, vnz. nezinau, kaip ta jos vyra, bet mane tai tikrai "uz...tu" laugh.gif
Atsakyti
O Rasmos patarimas - tu tos kvaisos vyras, tikrai geras thumbup.gif. Reiks isbandyti, gal paveiks. Nors jis man turbut atgal atkirs, kad *** zmona biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (vilko_puse @ 2004 05 20, 11:06)
man net keistai atrodo seimos, kur tik kaciukai, zuikuciai ir visokie kitokie pukuotukai gyvena.

thumbup.gif

Tarp kitko,labai daug maciau aplinkui atveju, kai tose seimose, kur pradzioj gyveno vieni "zuikuciai", po keliu metu ima ir apsigyvena "karves", "asilai" ir kitokie maziau simpatiski gyvunai wink.gif
Atsakyti
kai mano diedas mane viena syki pasiunte na**ui, tai as jam sakau "nusimauk kelnes, pabandysiu prasieit" biggrin.gif Dabar kitaip varo, bet as jam neleidziu ant manes rekt slyksciais zodziais, ypac prie vaiku. Moralizuoju, bet jis teisinasi, jog as pati prie tokio keiksmazodzio pliuptelejimo privedu. Gali but, nes ir jis mane priveda. Bet as tautiniu zodynu ji pliekiu, lietuviskai tongue.gif
Atsakyti
Turbut kiekvienoje seimoje daugiau ar maziau si problema iskyla, as save daznai kaltinu, jog del savo charakterelio, nesugebu nutyleti i vyro kartais isties skaudzias replikas, o tada jau prasideda keiksmazodziu karas bash.gif. Viena dalyka pastebejau, jog as pirma niekada nepradedu izeidinet ir niekada taip nesupystu, kad pradeciau svaidytis ivairiais izeidinejimais, visada inciatorius buna maniskis, kuriam kaip jis pats sako "nervai su manim nelaiko", nusileisti negaliu dar ir del to, jog manau, kad kiekvienas mano nutylejimas butu tarsi dar vienas jo laiptelis aukstyn uzsilipti man "ant galvos".
Atsakyti
Nu maniskis irgi visada pirmas pradeda. Ir del tokiu smulkmenu, kad as net neerzinciau savo nervu lasteliu
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 05 20, 13:26)
Nu maniskis irgi visada pirmas pradeda. Ir del tokiu smulkmenu, kad as net neerzinciau savo nervu lasteliu

Va butent del smulkmenu, nors kai pasakau jam ko cia taip ardaisi, juk tai smulkmena, tada isvis uzsiplieskia, "tau visas gyvenimas smulkmena atrodo", nu is tikruju atrodo, ka dabar plaukus nuo galvos rautis, buvo tai buvo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
laugh.gif MD tai kai supyksta durim tranko ir iseina rukit,bet jau iseidamas zodi ismeta "eik na..." laugh.gif Ir viskas,arba kartais pasako ant manes"nebobu reikalas" laugh.gif
Atsakyti
As pastebejau, kad kuo gince naudoju taiklesnius, be tiesioginiu izeidinejimu, bet pakankamai kandzius argumentus, tuo greiciau maniskiui pradeda "nervai nebelaikyt"..Tiesiog manau, kad vyrai nera apdovanoti tokia iskalba, kaip moterys, todel drebia koki keiksmazodi, kai jau nebesugeba atsikirst..
Kita vertus, tas gyvatiskas kandumas, kad ir be keiksmazodziu, ar nera tik dar skaudesnis, juolab, kad lyg ir nera prie ko prikibt-lyg ir "vsio zakonno" tongue.gif

Vnz., manau bobos tikrai buna bjaurios-forumuose atkala savo lingvistinius sugebejimus, tai kur ten vyrams prilygt, belieka tik pasakyt ka nors riebaus, kad greiciau uzsiciauptu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 05 20, 13:19)
kai mano diedas mane viena syki pasiunte na**ui, tai as jam sakau "nusimauk kelnes, pabandysiu prasieit" biggrin.gif

thumbup.gif biggrin.gif thumbup.gif
Kai iseina tai stengiuosi juokais pykcius paversti ir bejuokaudama ivairiais zodeliais ji isvadinu, man palengveja, jis neuzpyksta, nes juk cia tik juokeliai wink.gif O siaip as esu labai jautri piktam zodziui, net intonacijai, tuoj asaros buna, tai vyras ta dalyka jau zino ir manes neizeidineja smile.gif O jei jau susipykstam, tai vienas kita tyla baudziam, neisivaizduoju nei saves nei vyro rekiancio unsure.gif
Atsakyti
smile.gif atrodo tokia rimta tema, o aš sėdžiu, skaitau ir krizenu g.gif
Atsakyti
Kai su pirmu vyru gyvenau,tai mano juokelius jis nesuprasdavo.Budavo sedem su draugais ir lazdavojames,o mano liezuvis labai jau smailus kaip gyvates,tai ka nors pakomentoju i diedo puse,tai jis mane uz tai musdavo visada. laugh.gif
Dabartinis vyras taip pat kencia,bet jis nei rekt moka nei musasi,bet sako kad mano liezuviu tik zudit ziurkes ,nes nuodu daug jame laugh.gif
Atsakyti