Įkraunama...
Įkraunama...

Kepta duona prie alaus

Pati fantastiškiausia duona su padažiuku buvo užtikta Obuolių saloje. Su draugu ėdėm net ausys lapsėjo. thumbup.gif Vilniuje niekur nebuvom tokio skanumo užtikę. Nebrangu, bet daug tos duonytės. Valgėm prieš pora savaičių, bet skonį iki šiol jaučiu.
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2009 05 19, 14:31)
Sveikos mergytes  4u.gif
Gal kartais zinot, kaip picerijoj "Cili" daro surio padaza? MMM koks skanus, noreciau pasigaminti namuose smile.gif


Hmz, tai negi, niekas nezinot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2009 05 25, 15:00)
Hmz, tai negi, niekas nezinot  unsure.gif

g.gif gal krizė ir nieks Čiliake nesilanko..? biggrin.gif
Atsakyti
labutis visoms duonytes megejom mirksiukas.gif
atradau sia temute ir visa perskaicius tiek naujo suzinojau, tikrai reiks pameginti ir su krabu lazdelem ir su varskyte...mmm, jei ne siandien tai ryt butinai ismeginsiu thumbup.gif ...
o as duonyte lyg siol gamindavau arba pakepinta siaudeliais ir mirkoma i majoneza su cesnaku ir suri arba pakepinta riekelem ir su uztepu kuri cia jau daug kartu minejot (virtas kiausinis, majonezas, cesnakas, suris, krapai)...abu variantai labai labai thumbup.gif
va katik isbandziau toki greita receptuka kuri taip pat radau cia...kadangi labai megstu surio padaza bet nemokejau jo padaryt 4u.gif tai tarkuotas suris su majonezu cesnaku ir virintu vandeniu kaitinant dubenelyje...labai labai skanu ir siltas ir atsales su kepta duonyte thumbup.gif ...
o produktai kuriuos istikimai naudoju siems patiekalams yra butinai rokiskio suris...daumantu neriebus majonezas ir duona "vilniaus duona" gamybos biciuliai vadinosi (alternatyva tos pacios kepyklos "sostines" duonai ba si lyg ir dingo is prekybos)...man asmeniskai skaniausia sviesi duonyte kepimui drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2009 05 25, 15:00)
Hmz, tai negi, niekas nezinot  unsure.gif


O temą visą skaitėt? Taigi buvo parašyta(tik neaišku ar receptas po poros metų nepasikeitė biggrin.gif ):

QUOTE(soske @ 2007 12 11, 16:58)
ten yra lydytas paprastas suris, idedamas i puoda, ishtyzta, tada reik ipilti grietlineles, sutarkuoto (ar pan) cesnako, (galima ir pelesinio surio imest gabaliuka ) wink.gif tox kaip ciliake




Atsakyti
QUOTE(Golden Rose @ 2009 05 25, 14:07)
Pati fantastiškiausia duona su padažiuku buvo užtikta Obuolių saloje. Su draugu ėdėm net ausys lapsėjo.  thumbup.gif  Vilniuje niekur nebuvom tokio skanumo užtikę. Nebrangu, bet daug tos duonytės. Valgėm prieš pora savaičių, bet skonį iki šiol jaučiu.

o tai kas ten tokio skanaus buvo?? bigsmile.gif papasakok, kur paslaptis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2009 05 25, 17:30)
O temą visą skaitėt? Taigi buvo parašyta(tik neaišku ar receptas po poros metų nepasikeitė biggrin.gif ):


Hmz, matyt praziopsojau blush2.gif Aciu Tau labai labai 4u.gif Ryt darysiu smile.gif Skanuomelis clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2009 05 25, 22:34)
Hmz, matyt praziopsojau  blush2.gif Aciu Tau labai labai  4u.gif Ryt darysiu smile.gif Skanuomelis  clap.gif


Nėr už ką smile.gif . Aš šito irgi nebandžius, reiks kada pabandyt.

O aš darau padažą taip: 200gr. "Rokiškio" sūrio, 100gr. "Mocarrella" sūrio sutarkuoju, sumaišau su 2š. majonezo ir 1š. grietinės, daug česnako ir šiek tiek druskos, ir į mikrobangę. Gaunasi labai tąsus ir ne per riebus.
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2009 05 26, 09:38)
Nėr už ką smile.gif . Aš šito irgi nebandžius, reiks kada pabandyt.

O aš darau padažą taip: 200gr. "Rokiškio" sūrio, 100gr. "Mocarrella" sūrio sutarkuoju, sumaišau su 2š. majonezo ir 1š. grietinės, daug česnako ir šiek tiek druskos, ir į mikrobangę. Gaunasi labai tąsus ir ne per riebus.

isbandyta ax.gif SKANUMELIS bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2009 05 25, 18:04)
o tai kas ten tokio skanaus buvo?? bigsmile.gif  papasakok, kur paslaptis ax.gif

Man irgi smalsu kas ten tokio skanaus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2009 05 26, 09:38)

O aš darau padažą taip: 200gr. "Rokiškio" sūrio, 100gr. "Mocarrella" sūrio sutarkuoju, sumaišau su 2š. majonezo ir 1š. grietinės, daug česnako ir šiek tiek druskos, ir į mikrobangę. Gaunasi labai tąsus ir ne per riebus.

Labai skanu, dekuj mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano receptukas sūriui ant duonos su česnaku yra toks: fermentinis sūris tarkuojamas (naudoju bet kokį, koks pasirodo prekybos centre šviežiausias ir mano akiai skaniausias), 2 dėžutes lydyto tepamo be priedų sūrelio, ir 4-5 šaukštai "Vilniaus" neriebaus majonezo. Viską sumaišau, sudedu ant duonos ir dedu arba į orkaitę, kad išsilydytų arba į mikrobangę - labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JURCE: 23 birželio 2009 - 10:24