Įkraunama...
Įkraunama...

Kepta duona prie alaus

QUOTE (Perkunas @ 2004 05 22, 15:28)
Pats labai megstu kepta duona, bet net negalejau pagalvoti, kad taip ilgai galima diskutuoti apie tai, kuo skiriasi kepimas keptuveje ir puode arba kiek aliejaus pilti ir panasiai..
  Vienu zodziu man buvo labai idomu perskaityti visas 33 zinutes.
  Ir dabar tai jau tikrai zinosiu duonos kepimo subtilybes. Aciu Jums, moterys!!! clap.gif

Prajuokino thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Perkunas @ 2004 05 22, 16:28)
Pats labai megstu kepta duona, bet net negalejau pagalvoti, kad taip ilgai galima diskutuoti apie tai, kuo skiriasi kepimas keptuveje ir puode arba kiek aliejaus pilti ir panasiai..
Vienu zodziu man buvo labai idomu perskaityti visas 33 zinutes.
Ir dabar tai jau tikrai zinosiu duonos kepimo subtilybes. Aciu Jums, moterys!!! clap.gif

laugh.gif laugh.gif
Aš irgi jos prikepiau irgi privalgiau. laugh.gif
Atsakyti
Puseserė pasakė, kaip dar suminkštinti duoną. Kai iškepi, indą kur sudedi pridengti, kad garų atsirastų. Tada ji labai suminkštėja.
Atsakyti
Oi kaip man patinka kepta duonyte... O jau vasara prie juros, tai beveik vien ja maitinuosis biggrin.gif . Alaus nemegstu, bet jau viskas kas prie alaus- man didziausi skanumynai. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
aha, aš irgi alaus nemėgstu, o kas prie alaus man patinka.
Atsakyti
KEPTUVEJE VISADA MINKSTESNE GAUNASI, NEI FRITIURINEJE. BET TINGINIAMS GALIU PASIULYTI SUPER CESNAKAVIMO BUDA, SUMETAT DUONA I MAISA JAU ISKEPTA IR TEN CESNAKO SU GRUSTUVE PRIVAROT, UZRISKIT MAISA IR PAKRATYKITE, PALIKIT KOKIAM PUSVALANDZIUI, VA IR NEREIKS KIEKVIENO GABALIUKO ATSKIRAI TRINTI smile.gif
Atsakyti
Aha žinau šitą būdą tik niekad nedariau.
Atsakyti
Oi...labai megstu kepta duona. Tik pries kepant, ja visada truputi padziovinu, taip ji pritraukia maziau riebalu, o is puodo iskart dedu ant serveteles, kuri sugeria riebalu pertekliu. Na man patinka cesnaka trinti paciai. Be to, nelabai megstu kai duona minksta. wink.gif
Man patinka tokios salotos - virtos pupeles, kubeliais supjaustyta kepta duona, kubeliais supj. fermentinis suris, druska, cesnakas ir viskas sumaisoma majonezu. Soti ir skani misraine. wink.gif
Atsakyti
Man patinka shiek tiek kitokios salotos, vadinasi meksikietiskos, prisiminiau, ce paskaicius, bo pati senai dariau. Jei nesuklysiu tai shitaip:
Pakepinu sumushtiniu duona kubeliais su ashtriais prieskoniais, tada atskirai pakepinu paprika kubeliais ir svoguna susmulkinta, tada kumpeli kubeliais, sumaishau visus ishkeptus dalykus, pridedu virtu pupeliu. O su kuo valgyti jau kiekvieno reikalas, galima su majonezu, galima sojos-aliejaus padaza, galima biria palikt. svarbu, kad ashtroka butu, tai prieskoniu nepagailet. Labai skanu, ypac su alum wink.gif
Atsakyti
O AŠ DAR DARAU DAŽINĮ PRIE KEPTOS DUONOS, ČIA JAU MANO, KAIP IR FIRMINIS PATIEKALAS PALIKO wink.gif
tai va, varškė, majonezas, česnakai, pipiriukai, plikyti kmynai, druska ir truputis pieno, jei varškė kietoka. Skaniausiai tai man su "Mūsų švelniąja", nors kai kam tai patinka, kai varškės grumuliukai jaučiasi. Vienžo,varškę sutrini šakute, viską sumaišai, turi gautis maždaug kečupo tirštumo, kad su duonos gabaliuku pamirkius nevarvėtų, bet ir nestovėtų.
Kas ragavo - visiems patiko thumbup.gif .
Tikiuosi aiškiai parašiau g.gif
Atsakyti
QUOTE (Ajuss @ 2004 06 14, 12:26)
O AŠ DAR DARAU DAŽINĮ PRIE KEPTOS DUONOS, ČIA JAU MANO, KAIP IR FIRMINIS PATIEKALAS PALIKO wink.gif
tai va, varškė, majonezas, česnakai, pipiriukai, plikyti kmynai, druska ir truputis pieno, jei varškė kietoka. Skaniausiai tai man su "Mūsų švelniąja", nors kai kam tai patinka, kai varškės grumuliukai jaučiasi. Vienžo,varškę sutrini šakute, viską sumaišai, turi gautis maždaug kečupo tirštumo, kad su duonos gabaliuku pamirkius nevarvėtų, bet ir nestovėtų.
Kas ragavo - visiems patiko thumbup.gif .
Tikiuosi aiškiai parašiau g.gif

mes taip varske vietoj kastinio darom. vietoj pieno dedam grietines. valgom su karstom bulvom. biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Sfinxute @ 2004 06 14, 15:02)
mes taip varske vietoj kastinio darom. vietoj pieno dedam grietines. valgom su karstom bulvom. biggrin.gif thumbup.gif

mes prie bulvyčių free dar jį valgom, ale kaip kastinį dar nebandžiau, gal ir thumbup.gif idėja - reik pabandyt wink.gif
Atsakyti