Įkraunama...
Įkraunama...

Ar auklė nusineša vėžimą į lauką pati?

QUOTE (Jurga @ 2004 06 01, 16:38)
ne su visais vezimais galima uzvaziuoti. Va, su vienu puikiausiai ta darydavau, o su kitu - kazkaip tie laiptai ir ratu atstumas nesutapo.
Bet nezinau ar toki pati buda tu turi omeny. As turiu omeny toki vezimo "lipima" laiptais aukstyn. Priekiniai ratai "lipa", o paskui juos ir galiniai. Zemyn man zymiai sunkiau tai sekesi, tai nesdavau.

nea, apie kitoki. Taip lipti laiptais ir man neisejo.
Pati lipi pirma ir apgrezta vezima is paskos trauki su koja vis pakeldama. Na, nemoku as aprasyti suprantamai, bet kam is pazistamu parodziau, tos sekmingai naudojo. Aisku laiko toks budas uzima daugiau, nei kad nusinesti vezima, bet cia jau kiekvienos reikalas, kas jai patogiau.
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2004 06 02, 00:43)
SEIP VISKO NESKAICIAU, BET PASAKYSIU SAVO NUOMONE JEI MOKI PINIGUS AUKLEI TAI JI PRIVALO DARYTI VISKA, O JEI JI NESUTINKA, TADA REIKIA KITOS IESKOTI KURI GALES TAI DARYTI. smile.gif

visiškai sutinku
Atsakyti
Taip, mano auklė pati nusineša vežimą, jei jau būnu namuose, tai jai padedu (iš tikrųjų juk nėra taip lengva, ir pačiai malonu jei kas padeda vežima su vaiku nutįsti). Nors dabar turime lengvą vežimuką, vos 5 kg sveria, o jo ir ne visad prireikia... Tai gal ir nėra tos bėdos su vežimo nešiojimu.
Jei vežimas turi didelius ratus, tai juo galima puikiausiai laiptais užvažiuoti.
Atsakyti
Maniske nusinesa sketuka. Jauciu ir ziema su sketuku teks vazinet nes aukle nenutis didesnio vezimo, reik sunkiai nest per du kartus doh.gif
Atsakyti
laba,manau jai jau aukle dirba si darba , tai turetu ir vezima nusinesti, aisku jai jo reikia, nes mano mergaite nori vaikscioti, manau dar geriau nei vazinejasi vezime
Atsakyti
Na aš pati dirbau aukle ir tikrai nelaukdavau kol man kas nuneš vežimą, pripratus jau, ir saviškį tampiau iš ir į 3 aukštą biggrin.gif . Tiesa atsirasdavo kartais koks kaimynas, kur nė neprašomas padėdavo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigitarimkuviene @ 2009 11 18, 15:23)
Na aš pati dirbau aukle ir tikrai nelaukdavau kol man kas nuneš vežimą, pripratus jau, ir saviškį tampiau iš ir į 3 aukštą  biggrin.gif . Tiesa atsirasdavo kartais koks kaimynas, kur nė neprašomas padėdavo.  smile.gif

o jei auklyte laukiasi?
Atsakyti
Mūsų auklė iš penkto aukšto vežimėlį nusineša (labai gaila, kad taip aukštai), vaiką palieką namuose aprengtą (pasodina ant grindų) ir griūdama lekia, bistra tokia nors meteliai nejaunystės...kitaip niekaip ir neišeitų (mes darbuojamės), o vaikui į lauką tikrai reikia kasdien... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mariug @ 2009 11 19, 19:21)
o jei auklyte laukiasi?



O kokiam rūsyje palikti vežimėlį neišeitų, vis truputi mažiau tusytis...? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedred @ 2009 11 06, 15:29)
laba,manau jai jau aukle dirba si darba , tai turetu ir vezima nusinesti, aisku jai jo reikia, nes mano mergaite nori vaikscioti, manau dar geriau nei vazinejasi vezime

ką jau padarysi, kad ne visur liftai
mes kai turėjom auklę, maniežas buvo pastatytas, kad vaikutį padėtų, kol paskui vežimą užsineš ax.gif
Atsakyti
reikia ieskoti tokios, kuri nusinesa vezima...
Atsakyti
QUOTE(pariene @ 2010 03 09, 14:40)
reikia ieskoti tokios, kuri nusinesa vezima...

Kaip viskas tampa sudėtinga... unsure.gif Aš panešiojau vezimą,ir ką,- staigūs nugaros skausmai...Kelias dienas vos iš lovos išsiritau...Pasiūliau tėvams,kad ieškotūsi kitos auklės...Bet nenorėjo kitos schmoll.gif Tai dabar vezimą ir išneša ir parneša.Nes namiškiai daznai pareidinėja namo...Ir mažiukui gerai lauke išbūt 2 valandas rolleyes.gif
Dabar prieš įsidarbinant aukle,būtų aktualu kelintame aukšte žmonės gyvena,ar nelaiko gyvūnų,ir kiek sveria vežimėlis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine kate @ 2010 03 09, 17:42)
Kaip viskas tampa sudėtinga... unsure.gif Aš panešiojau vezimą,ir ką,- staigūs nugaros skausmai...Kelias dienas vos iš lovos išsiritau...Pasiūliau tėvams,kad ieškotūsi kitos auklės...Bet nenorėjo kitos schmoll.gif Tai dabar vezimą ir išneša ir parneša.Nes namiškiai daznai pareidinėja namo...Ir mažiukui gerai lauke išbūt 2 valandas rolleyes.gif
Dabar prieš įsidarbinant aukle,būtų aktualu kelintame aukšte žmonės gyvena,ar nelaiko gyvūnų,ir kiek sveria vežimėlis mirksiukas.gif

tai gal jus turite ypatingu sveikatos problemu del nugaros mirksiukas.gif ar alergija gyvunams 4u.gif
Atsakyti