QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 09 10, 08:47)
svarbu, nes tik pradedu mokytis taupyti, anksčiau tik taškydavau visus pinigus.
kiaulės kumpis, pirkau turguje 1-1.5 kg 11 lt ir suvartojau jį guliašui, troškiniui ir plovui vartosiu.
bulvių daug, nes buvom gavę nemokamai iš giminaičio šiek tiek.
žuvis - pangasijos briketai, 1 kg - 7, 99, tai pirkau 1.5 kg ir buvo sunaudota per du kartus, tiksliau turėjo būti 3 kartams, bet 0.5 kg suėdė šuo slapta.
tunas aliejuje, kečupas Heinz, kruopas visad perku palaidas, nes nemėgstu tų pakelinių.
o dėl gaminimo tai kaip kada, aš šiaip tingiu gamint, tai stengiuosi tai daryti karta į dieną.
šiaip esu nustebus, kad kruopos brangu, nes stengiausi jas naudoti, kadangi maniau, kad jos pigu.
Heinz brangu, mes jį pakeitėm į kedainių ypatinga pom padažą, heinz labai daug acto privaryta, suprastėjo, bet kaina tai ir išliko didelė

Gridėjau, kad grikiai po 6 lt dabar ir dar vakar per laba rytą rodė, kad parduotuvės jų beveik nebeturi ir mažai kas juos augina... nežinau kaip yra ištikrųjų. Stenkis rašyti kai perki ir sutilpti į tam tikrą sumą per savaitę.
Paskaityk šią ir senąją temą ir pamatysi kaip taupo ir seka sutaupytus Lt kitos.