Įkraunama...
Įkraunama...

Kam tos vestuvės?

Man tai atrodo, kad čia pačios moterys vyrus prie to privedė biggrin.gif O kam jiems vesti, jei ir susimetus galima labai gerai gyventi biggrin.gif Santuoka šiaip ar taip gąsdina vyrus... (nors kas ir juos gąsdina biggrin.gif) Aš gal irgi tokia senamadiška - norėčiau, kad vaikas gimtų šeimoj, kur yra vyras ir žmona unsure.gif
Atsakyti
bigsmile.gif va..va...Jo draugelis vakar pareiske, kad rudeni VEDA!!! as galvojau jo sirdis sustos. Kadangi tas bachurelis, buvo tokis palaidunas, ir jaunas gi dar 19 metu ir...man cia buvo siurprizas. Pagalvojom kad kaip daug kas " prisidirbo". Bet NE! sako, vat uzsinorejau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnoja @ 2006 01 12, 15:12)
bigsmile.gif va..va...Jo draugelis vakar pareiske, kad rudeni VEDA!!! as galvojau jo sirdis sustos. Kadangi tas bachurelis, buvo tokis palaidunas, ir jaunas gi dar 19 metu ir...man cia buvo siurprizas. Pagalvojom kad kaip daug kas " prisidirbo". Bet NE! sako, vat uzsinorejau... g.gif

Kai tiek daug metelių, tai tokis noras dažniausiai praeina taip pat greit, kaip ir užeina...
Atsakyti
QUOTE(Vilnoja @ 2006 01 12, 14:12)
bigsmile.gif va..va...Jo draugelis vakar pareiske, kad rudeni VEDA!!! as galvojau jo sirdis sustos. Kadangi tas bachurelis, buvo tokis palaidunas, ir jaunas gi dar 19 metu ir...man cia buvo siurprizas. Pagalvojom kad kaip daug kas " prisidirbo". Bet NE! sako, vat uzsinorejau... g.gif

blink.gif O vyrukas ne per jaunas tokiems sprendimams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2006 01 11, 18:40)
nu ir kiek tos kruvos - vestuviu ceremonija cmb kainuoja apie 100Lt ( jei be iskilmiu paprasta diena, tai ir pigiau).
Cia tu vadini kruvos pinigu?


nu jei per 2 metus niekas nepasikeite, tai kai mes tuokemes, kad didelej salej, su muzika ir visais pribambasais susirasytume mokejom 80lt, o ateiti i kabinetuka sudeti parasiukus su liudytojais 20lt

QUOTE(Latte @ 2006 01 12, 16:37)
blink.gif O vyrukas ne per jaunas tokiems sprendimams?  g.gif

maniskis buvo 20m 2men, kai pasipirso man..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo POLLY: 12 sausio 2006 - 16:56
Mes susituokem Vilniuj uz 20lt (+4lt nuplese bankas uz operacija biggrin.gif ). Pakako ten tu ceremoniju.
Maniskis pasipirso pabendravus pora menesiu. Dar po gero pusmecio jau abu nusprendem, kad KADA NORS tuoksimes. Ir gyvenam sau kartu, metai prabego... ramuma. Man jau baisiai idomu pasidare kada cia tas viskas bus... datos konkretesnes kaip ner taip ner... nu jo iniciatyva buvo, tai nei klausinejau, nei spaudziau. A kur skubet... Ilgainui pradejo "uzknisinet" draugai, pazystami su klausinejimais "kada"?. Atsakinejam kaip kokie durneliai "o kam?", "kada nors", "cia musu reikalas", "pinigu neturim", "baliaus uz dyka susimanet" ir t.t. Kaip tik pazystami "susimete" susilauke vaikelio... maniskis irgi, tipo ir mums gal reiktu, faina maziukas... Fig, nebent ne su manim, sakau, as tai tik seimoj vaiko noriu, o mes galim shuniuka nusipirkt, jei gyvenam susimete sugyventiniai tai ir gyvenkim abu, vienas del kito. A kas ten zino, gal po keliu metu "charakteriai nebesutapt" prades biggrin.gif
Baisiausia mano brangiausiam budavo, kai prisistatinejant kur nors, susipazindinant kai kada rimtu veidu pasakydavau "tokio ir tokio sugyventine tokia ir tokia". Ir toliau bendrauju kaip niekur nieko. Jau tas zodis koks baisus jam buvo... O realiai, taigi taip ir yra, kaip kitaip oficialiai pavadinsi? Juk pripjautume vienas kita tai ir parasytu laikrasty "sugyventiniai kivirco metu..." paprasti mirtingieji esam, ne kokios sou zvaigzdes, kad draugu ir drauge pavadintu. Realiai su tikrom "draugem" siaip jau negyvenama ir nemiegama, "meiluzes" nemanau, kad namus tvarko ir kojines skalbia g.gif biggrin.gif
Gana greit nusprende vyras, kad gana cia nesamones daryt, reikia "surimtet", t.y. tuoktis, augint vaikus ir kraut kapitala anukam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Adile, šauni istorija thumbup.gif Man patiko:D O tas žodis sugyventinė tai man irgi labai baisiai skamba.... unsure.gif Va, jeigu susižadėję, tai geriau - galima prisistatyt kaip sužadėtinė ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apia @ 2006 01 12, 17:44)
Adile, šauni istorija thumbup.gif Man patiko:D O tas žodis sugyventinė tai man irgi labai baisiai skamba.... unsure.gif Va, jeigu susižadėję, tai geriau - galima prisistatyt kaip sužadėtinė ax.gif  biggrin.gif


Man irgi baisiai skamba "sugyventine" blink.gif
Suzadetine gal ir graziau, bet kas is to, banke nesiskaito, ligoninej nesiskaito, policijoj irgi... o vienoj valdiskoj istaigoj "leido" buti tik mama, zmona, na blogiausiu atveju sese... blink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Vyro paklausiau, kaip jam atrodo, kodel nemazai vyru nenori tuoktis, tai atsake, kad arba iesko geresnes, arba bijo kad zmona pasikeis, ant sprando uzlips ir nebesistengs del jo, arba baisu, kad jo pinigu "nepriglaustu"... arba siaip kvailys doh.gif biggrin.gif .Anot jo, visi normalus vyrai anksciau ar veliau veda mirksiukas.gif
Na, as jam pritariu, bet neteigiu, kad musu nuomone visiskai teisinga cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad ir moterų daugėja, kuriom nereikia vestuvių smile.gif Tą pastebėjau tarp savo amžiaus merginų...Man ir pačiai nesvarbu.Nebent dėl vaiko.
Atsakyti
Adile, paskaityk tema: "Gyvenimas susimetus, uz ir pries", bet ta senesne, kuri jau uzdaryta... kaip arsiai "sugyventines" kovoja del "seimos", "zmonos" ir "vyro" pavadinimu mirksiukas.gif

o siaip tai labai fainai viska aprasei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(POLLY @ 2006 01 12, 18:48)
Adile, paskaityk tema: "Gyvenimas susimetus, uz ir pries", bet ta senesne, kuri jau uzdaryta... kaip arsiai "sugyventines" kovoja del "seimos", "zmonos" ir "vyro" pavadinimu  mirksiukas.gif

o siaip tai labai fainai viska aprasei  mirksiukas.gif



Nu ne i tema biski parasysiu...
Hmm... o kam kovot? Esi tam tikroj situacijoj, igauni tam tikra pavadinima... Cia kaip pvz. dirbi firmoj valytoja ir kovoji del teises buhaltere vadintis? Ar as vel ne taip supratau? biggrin.gif doh.gif
Keiti situacija, keiciasi "pareigos". "Draugavom" - drauge vadino ... gyvenom susimete - "sugyventine" (pati save vadinau tongue.gif ), istekejau - "zmona" vadina. Ne svarbiausias dalykas gyvenime, bet gyvent padeda (ypac valdiskuose reikaluose).
Atsakyti
QUOTE(Adile @ 2006 01 12, 19:19)
Nu ne i tema biski parasysiu...
Hmm... o kam kovot? Esi tam tikroj situacijoj, igauni tam tikra pavadinima... Cia kaip  pvz. dirbi firmoj valytoja ir kovoji del teises buhaltere vadintis? Ar as vel ne taip supratau?  biggrin.gif  doh.gif
Keiti situacija, keiciasi "pareigos". "Draugavom" - drauge vadino ... gyvenom susimete - "sugyventine" (pati save vadinau tongue.gif ), istekejau - "zmona" vadina. Ne svarbiausias dalykas gyvenime, bet gyvent padeda (ypac valdiskuose reikaluose).

taigi labai isizeidzia, kai sugyventinem pavadinamos yra.. skaitei ta tema? ties kokiu viduriu pradek, pora puslapiuku paskaityk, tai uzteks per akis wink.gif
Atsakyti