Įkraunama...
Įkraunama...

Kam tos vestuvės?

QUOTE(Sonora @ 2006 01 13, 12:04)
Malonu prieiti kompromisą  smile.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergičkos, o jums neatrodo, kad truputi vėl peštyvnės prasidėjo ne toje temoje? mirksiukas.gif Apie santuoką ir susimetimą diskutuokime toje temoje kur ji išvystita, o čia apie diedus buvo klausimas mirksiukas.gif
Ir apskritai pasiliekame kiekvienas prie savo nuomonės ir gyvename draugiškai 000189.gif
Atsakyti
na..jo..Latte teisi blush2.gif Del to, kad nebenori ji vesti..
Atsakyti
sveikutes
nu zinolit negalejau neikist savo nosoes cia ir nereikst savo nuomones...

mes gyvenam susimete,kad jau pries pradedant draugyste ,gyvenom kartu (cia jau visai kita ilga ilga istorija) BET vadiname vienas kita vyru ir zmona ,tiek pries kitus ,tiek kalbant tarpusavy...mudu ruosemes tuoktis spalio men,bet ne del to kad as buciau apie santuoka svajojusi ,o del to kad
1.as noriu tos baltos suknios(jei atvirai),
2.todel kad man gyvenant jo saly (prancuzijoj ) tiesiog butina turet pilietybe kad gauciau visas teises kurios priklauso tos salies pilieciams...
3.bet zinokit pati pati svarbiausia priezastis kad mes tuokiames tai del mano ir jo giminiu...nes nei maniskes nesuprastu manes ,nei jo gimines jo nesuprastu ir pradetu vis klausinet ir kamantinet ir vis ramybes neduotu...jis sake kad is jo puses gali net supykti giminaiciai ,tipo nuo ju mylima moteri slepia...

bet baisus sokas bus musu giminem

galiausiai gaunasi taip kad tuokiames po poros savaiciu,nes isvykstam i jav ir kad man galiotu jo visos vizos ir t.t.ir pan turiu butinai buti jo zmona....taigi be jokiu baisiu puotu ,be tu sukniu ir pirmu valsu ,mudu tapsim vyru ir zmona popieriuose...bet ar kas pasikeis ? tikrai ne...mes TEBEvadinsim vienas kita vyru ir zmona...taigi ....
o ta baliu kurio taip nori musu gimines tai padarysim kai grisim ... nors ir labai jie visi norejo vaziuot i lietuva ir pamatyt kas per salis ten,nes as vis sakiau jog geresniu shop centru nebuna kaip akropolis ir pan...

bet zinokit man tai kaip akmuo nuo sirdies nukrito kai suzinojau kad nebereikes organizuot tu vestuviu ir ieskot organizaciju kurios pades man nuomot kazkoki didziuli nama (kurio butinai reikia jo giminem kad visi pries svente butu kartu) nes viesbutis taigi netinka (man tai cia isvis kazkokia nesamone del namo frusty.gif )

gal as isvis kazkokia durnavota bet man atrodo geriausia gyvent taip susimetus...maziau streso ir daug ekonomiskiau...
Atsakyti
bet visos panos svajoja pabuti visa diena sventes karaliene..pavilketi balta suknele...Ir vis del to buti zmona, kazkieno saugoma..O sugyventine kai pavadina...tai jauciuos pad 50 metu..sad.gif u..kaip negaliu...
Atsakyti
QUOTE(Vilnoja @ 2006 01 28, 20:47)
bet visos panos svajoja pabuti visa diena sventes karaliene..pavilketi balta suknele...Ir vis del to buti zmona, kazkieno saugoma..O sugyventine kai pavadina...tai jauciuos pad 50 metu..sad.gif u..kaip negaliu...



Patikek... Tikrai ne visos svajoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tosk: 28 sausio 2006 - 18:58
na...gal...bet dauguma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonora @ 2006 01 13, 11:55)
Va su šituo aš sutinku. Daugumai - taip. O ką daryti su ta mažuma, kuriai tai yra TIK juridinė kategorija. Sušaudyti? Smegenis išoperuoti, kad pradėtų "teisingai" mąstyti? Ar bandyti priimti tai kaip duotybę? Aš priimu kaip duotybę, kad tau santuoka - moralinė kategorija. Tai tavo pasirinkimas. Nematau reikalo jo keisti. Tai kodėl reikia keisti įsitikinimus tų, kurie mano, kad tai - juridinė kategorija. Kodėl visi turi santuoką vertinti vienodai? Kodėl tie, kurie santuoką vertina kaip moralinę kategoriją yra "geresni", "teisingesni", o stovintys kitoje barikadų pusėje - "blogesni"?



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
tema skamba taip "kam tos vestuves? pastebejau, kad daugejavyru su tokia nuomone" .. bet kazkodel cia visos moterys pasisako is savo pozicijos.. Kaip supratau, temos autore norejo suzinoti, ar daug tokiu vyru yra musu antruju pusiu tarpe...
Atsakyti
esu kazkur forume skaicius jau, kad vyrams vestuviu siaip gal ir nereiketu (nors as asmeniskai kazkodel manau kitaip), bet vyrai veda mylima moteri, nes tu vestuviu reikia jai 4u.gif t.y. jie veda del mylimos moters g.gif
o ir siaip, koks tikslas teketi vardan tekejimo, ne uz mylimo draugo? kad butum istekejusi g.gif del visuomenes ar del saves? g.gif
siais laikais visuomene tokia, kad tos vedybos kaip sakant jau nera moteriai visuomeneje pagrindinis rodiklis turbut? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tuika @ 2006 01 31, 15:25)
esu kazkur forume skaicius jau, kad vyrams vestuviu siaip gal ir nereiketu

o kodel tuomet vyrai persasi, jei jiems to nereikia ir nesinori? daznai moterims tai buna netiketa.. bent jau man taip buvo..
Atsakyti
skliausteliuose rasiau, kad mano nuomone, vyrams vestuviu reikia ir vyrai persasi ne tik del mylimos moters
Atsakyti