Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai - 4

QUOTE(kramtuke7 @ 2011 01 20, 00:53)
aciu  4u.gif
Papildyta:
turiu dar viena prasymeli  ax.gif  greit mano gimtadienis,sveciu bus nedaug. torta jau uzsisakiau, stai toky. tai noreciau kazka panasaus ir suremgt temini vakareli. smile.gif  kaip galetu sveciai apsirengti ar kazka atsinest su savim?   
user posted image

man kazkaip tie siulai ir virbalai asocijuojasi su mezginiais. as daryciau bereciu vakareli, o jei norisi placiau crazy kepuriu vakareli.
Atsakyti
Arteja mano gimtadienis. Tema- barbes. gal kas jau yra dare toki vakareli ir gali pasidalinti savo patirtimi? 4u.gif O gal dar zinot kuo man paciai reiketu but, kad nors siek tiek issiskirciau ir draugu wink.gif
Atsakyti
gimtadienis buvo puikus thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kramtuke7 @ 2011 01 23, 19:27)
gimtadienis buvo puikus  thumbup.gif

Gal galėtumėt plačiau pakomentuoti... ax.gif
Atsakyti
Sveikos visos merginos rolleyes.gif turiu problemėlę. Su draugu eisime į gimtadienį,jis teminis,vakaro tema "Pirmas ir paskutinis kartas" . Turi apsrengti tuo, kuo daugiau niekada nenoretum būti, tai kas tau labai nepatinka. Tai gali buti (profesija, tautybe, kažkoks zmogus, maistas, daiktas) kas tik nori. Būkit geros patarkit kažką nes nelabai sugalvojam . Labai skubu turim savaitėlę. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cidocido @ 2011 01 24, 12:21)
Sveikos visos merginos  rolleyes.gif turiu problemėlę. Su draugu eisime į gimtadienį,jis teminis,vakaro tema "Pirmas ir paskutinis kartas" . Turi apsrengti tuo, kuo daugiau niekada nenoretum būti, tai kas tau labai nepatinka. Tai gali buti (profesija, tautybe, kažkoks zmogus, maistas, daiktas) kas tik nori. Būkit geros patarkit kažką nes nelabai sugalvojam . Labai skubu turim savaitėlę. Ačiū  4u.gif

galit persirengt vyru,moterim ,benamiais...
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2011 01 24, 12:57)
galit persirengt vyru,moterim ,benamiais...

turėjom tą minti,tačiau aplinka nelabai pažįstama,vaikinas nenori būt moterim. O kaip atrodytų statybininkai ? Arba aš mokytoja ,nes nelabai patinka,bet ką aprengt vaikina?
Atsakyti
QUOTE(cidocido @ 2011 01 24, 14:43)
turėjom tą minti,tačiau aplinka nelabai pažįstama,vaikinas nenori būt moterim. O kaip atrodytų statybininkai ? Arba aš mokytoja ,nes nelabai patinka,bet ką aprengt vaikina?

tai pirmiausia sugalvokite ko nemegstate. jei esate labiau prie fifu apsirenkite metalistais, jei atvirksciai prijauciate roko muzikai, apsirenkite yva, radziu, zvonkumi ar kitu LT popsu. jei niekada nenoretumete gyventi kokioj antarktidoj ar pan, bukite eskimai, arba nevilioja pietu amerika, kazka lotynu amerikos stiliumi apsirenkite. pirmiausia sugalvokite ko nemegstate, ir tada bus lengviau
Atsakyti
uzduotis apsimauti vilnones kojines sveciam pasirodo buvo sunki,nes daug kas priestaravo,na bet vistiek apsimove. smile.gif zaidem zaidimus ivairius, zaide visi ,nes buvau paruosusi ,kad ir nedrasieji prisijungtu smile.gif reikejo issitraukt lapeli su kalusimu, ir pasakyt kam nori jy uzduoti,tai anas issitraukia lapely su atsakymu.buvo labai juokinga,nes atsakymu buvo visokiu thumbup.gif dar po to liepiau palei zody tortas,surasyt man linkejimus.pvz.:t-triuksmo ,o-orumo ir.t.t.
Atsakyti
gal kas turi ideju roziniam-barbiu vakareliui?
Atsakyti
Pasirinkom būt bepročiu ir jo seselę bigsmile.gif įdomu ar padarys įspūdi g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Valentino dienos proga planuojame teminį vakarėlį "Garsios, įžymios poros". Kaip manote, kokia pora būtų galima apsirengti? smile.gif
Atsakyti