Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

QUOTE(Gyvate @ 2010 08 20, 15:37)

o spalvyte derinta prie dekolte ir kaklo, kad nebutu veidas rudas o visur kitur balta doh.gif


O kokios spalvos pudra naudojot?
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2010 08 27, 08:45)
Merginos, isigijau Clinique mineraline pudryte. please patarkit kaip su ja dazytis, nieks neiseina, apsimiltavau visa nuo galvos iki koju. kaip ja tepti, kaip berti, cia ant krempudros reikia? ar ji turi maskuoti? jauciu, kad be reikalo as ja pirkau  g.gif

Mineraline pudra yra kaip krempdra, ji ir maskuoja ir daro viska ka paprasta kremine. Ipilat nedideli kieki birios pudros i danglteli, pasiimat kabuki sepeteli ir sukaliojat tame dangtelyje sepeteli. Ant septelio praktiskau turi net nesimatyti pudros. Tada sukamaisiais judesiais tepate veida. Na nezinau, kodel visi sako, kad prisidrabsto, issipurvina su jom ir pan. Man nei kart taip nebuvo, nieko ten sudetingo biggrin.gif O ar jusu pudra maskuos, tai nezinau, gal kas naudojo ja, nes yra ir stipriai maskuojanciu ir visai nemaskuojanciu blush2.gif
Atsakyti
As kaip suprantu, tai jus turite ta geltona tokia, kuri raudoni maskuoja? As kaip isivaizduoju tai raudoniui gal ir tiks, bet jei yra labiau ka maskuoti, pvz. spuogeliai, paakiai, nemanau, kad ji tiks. Geriau rinktis is tu, kurios vadinasi mineral foundation, kaip EM, BM, Artdeco, TBS... 4u.gif
Atsakyti
mano tokia: tai nzn ar ji cia raudoni turi maskuoti ar ka smile.gif
Clinique Blended Face Powder and Brush
user posted image..
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2010 08 27, 13:21)
mano tokia: tai nzn ar ji cia raudoni turi maskuoti ar ka  smile.gif


Ne ne, cia ne ta maskuojanti ir gydanti raudoni - ten tokia ryskiai geltona ir ant jos butina kita pudra. Va tokia ji:
Clinique Redness Solutions Instant Relief Mineralinė pudra
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 08 27, 15:34)
Ne ne, cia ne ta maskuojanti ir gydanti raudoni - ten tokia ryskiai geltona ir ant jos butina kita pudra. Va tokia ji:
[img]

tai man tai nereikia, kad maskuotu raudoni, nes nera pas mane jo, as esu sviesios odytes smile.gif tik galvoju ka cia sita turi daryti smile.gif ar maskuoti, ir kaip ja tepti tik ant kremuko ar dar krempudra deti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 28 spalio 2010 - 15:29
Siaip mineraline turi atlikti visus dalykus kaip ir kremine pudra 4u.gif Tepti pries mineraline nieko nereikia, na nebent jusu nieko nemaskuos, bet pvz. EM, BM pudros man gerai maskuoja, todel pries jas tikrai nieko nereikia isskyrus krema 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal galit patarti kokia mineraline biria pudryte uz mazdaug 40 lt. As ja tepu visad ant kremines, sulyginti spalvai, matiskumui ir kad ilgiau laikytu. Pries tai naudojau Mary Kay, patiko, bet neturiu jau nuolaidos, tai kazkaip galvoju ka kita pabandyti

Labai busiu dekinga uz ats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wsin @ 2010 09 01, 11:37)
Sveikos,

gal galit patarti kokia mineraline biria pudryte uz mazdaug 40 lt. As ja tepu visad ant kremines, sulyginti spalvai, matiskumui ir kad ilgiau laikytu. Pries tai naudojau Mary Kay, patiko, bet neturiu jau nuolaidos, tai kazkaip galvoju ka kita pabandyti

Labai busiu dekinga uz ats smile.gif



everyday minerals, daug spalvu - atspalviu, galite pasirinkti ir formule, kuri labiau tinka jsu odos tipui.
Atsakyti
Siandien gavau barexminerals makiazo pagrinda ir ka esu ziauriai patenkinta, spalvyte atitiko idealiai mano odod spalvai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Puikiai pamaskuoja reikiamas vietas, o svarbiausiai neatrodo kaip kauke, nes jos visiskai nesimato, o veidas tiesiog lygus ir svytintis wub.gif wub.gif wub.gif
Pries tai turejau BE, tai net nera ka lyginti doh.gif
Atsakyti
bare x siemet yra atradimas ir man, ir mano odai. kas keisciausia patinka ir pati struktura, ir spava idealiai atitinka - tokio efekto nebuvo ne su viena is anksciau bandytu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2010 09 01, 19:05)
Siandien gavau barexminerals makiazo pagrinda ir ka esu ziauriai patenkinta, spalvyte atitiko idealiai mano odod spalvai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Puikiai pamaskuoja reikiamas vietas, o svarbiausiai neatrodo kaip kauke, nes jos visiskai nesimato, o veidas tiesiog lygus ir svytintis  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Pries tai turejau BE, tai net nera ka lyginti  doh.gif


QUOTE(charisma2121 @ 2010 09 02, 00:01)
bare x siemet yra atradimas ir man, ir mano odai. kas keisciausia patinka ir pati struktura, ir spava idealiai atitinka - tokio efekto nebuvo ne su viena is anksciau bandytu wub.gif


kokios spalvos turit Bare X ? smile.gif ir kur pirkot ?

charisma, gal galetum palygint Bare X ir Everyday Minerals ? kuri geresne ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 02 rugsėjo 2010 - 01:33