Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas su vaiku (taipogi maitinant)

sveikutes, ziauriai noriu sportuoti, tik neturiu kam palikti maziuko. todel ieskau sporto klubo, kur butu vaiku kambarys ar aukle, vienzo kad butu galima palikti maziuka wink.gif kol mamyte prakaita lies
veiksmas vyksta vilniuje wink.gif
viena varianta turiu, telecomo sporto klubas, bet man labai toli vazineti, kokiose dar klubuose teikiama si paslauga ?
tiesa, domina rytines treniruotes, esu girdejusi, kad kai kuriuose klubuose, vaikus ziuri tik vakarais unsure.gif
Atsakyti
Olimpyc Gyme yra, ir dirba jei neklystu nuo 10 ryto rolleyes.gif
Atsakyti
Yra ir forume, tik ten auklytė viena fe tokia sad.gif .Šiaip daugumoje didesnių sporto klubų vaikų kambairia yra, o ir dirbti pradeda 9-10, kiekvienam klube atskirai.Beje jei vaikutis labai mažas gali jo ir nepriimti, nes daugumoje priima nuo 3 metų unsure.gif
Atsakyti
Mano vaikui beveik 1m., neturiu su kuo jį palikti, o sportuoti, bendrauti, vesti aktyvu gyvenimo buda labai norisi. Kaip tai padaryti? Ar yra Vilniuje tokiu sporto klubu ir grupiu?
Atsakyti
QUOTE(rimama @ 2006 01 11, 10:03)
Mano vaikui beveik 1m., neturiu su kuo jį palikti, o sportuoti, bendrauti, vesti aktyvu gyvenimo buda labai norisi. Kaip tai padaryti? Ar yra Vilniuje tokiu sporto klubu ir grupiu?

FitLife yra speciali treniruotė mamoms ir kūdikiams MAMA PLIUS. 2.gif biggrin.gif
Atsakyti
geriausia derinti su vyru - jis grista is darbo o tu keliauji is kart sportuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaip sporto klubuose buna vaiku kamvariai, tik nezinau ar priima tokius mazus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2006 01 13, 17:42)
FitLife yra speciali treniruotė mamoms ir kūdikiams MAMA PLIUS. 2.gif  biggrin.gif

Kur randasi tas fitlife, ar Vilniuje, tikrai nueiciau. Vyras kol is darbo ateina, kol pavalgo, tai mes jau miegoti einam verysad.gif
Atsakyti
Fitlife klubas prie mindaugo Maximos vilniuje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2006 01 13, 17:21)
geriausia derinti su vyru - jis grista is darbo o tu keliauji is kart sportuot  mirksiukas.gif

Deja, tuomet pradeda veikti brangesnis abonementas... verysad.gif

QUOTE(Amira @ 2006 01 13, 17:44)
Siaip sporto klubuose buna vaiku kamvariai, tik nezinau ar priima tokius mazus... g.gif

Impulsas (bent Karoliniškių) priima nuo 1,5, visi kiti, kiek žinau- tik nuo 3 m....
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2006 01 14, 11:58)
Fitlife klubas prie mindaugo Maximos vilniuje mirksiukas.gif

4u.gif aciu aciu, jau buvau nuejusi pasiziureti, kaip vyksta pratimai su kudikiais, labai patiko. mamytes sokineja, o lialiukai salia, kas sedi ir zaidzia, kas guli nesiokleje, faina, bet gi maniskis jau begioja. nezinau, ketvirtadieni eisiu pabandysiu, kaip pavyks nezinau, begios mano huliganas po visa sale, bet labai gerai, kad yra tokiu sporto klubu thumbup.gif
Atsakyti
Mielos mamytės, atėjo laikas prasiblaškyti, pabėgti iš namų, bei smagiai praleisti laiką sportuojant. Mankšta mamoms po gimdymo praskaidrins jūsų kasdienybę, pagerins kūno formas, savijautą, bei nuotaiką. Jums nereikės rūpintis kur palikti savo vaikelį, galite ji atsinešti tiesiog į mankštą.

Pogimdyminio periodo mankšta padės jums susigrąžinti prarastas kūno linijas. Būtina atlikti dinaminius pratimus, skirtus dubens ir klubo sąnario paslankumui gerinti, pilvo ir nugaros raumenų stiprinimui. Atliekant pratimus gerėja kraujotaka, greitėja medžiagų apykaita, stimuliuojama žarnyno veikla, didėja dubens dugno elastingumas. Mankštoje derinami fiziniai pratimai su atpalaidavimo pratimais.

Treniruotėje dalyvaujant ir jūsų vaikeliui sustiprinsite raumenis, atsipalaiduosite. Tai puikios emocijos, ne tik mamai, bet ir jos kūdikiui.

Mankštoje gali dalyvauti mamytės su kūdikiais nuo 3 mėnesių iki 1metų. Mankštos trukmė 45 min.

Mankštose dalyvauja Linijos vaikų auklė Audra, kuri pasirūpins Jūsų vaikeliu, kol Jūs mankštinsitės, todėl pageidautina, kad vaikelį atsineštumėte nešioklėje.

Kontaktai:
Taikos pr.44A, KAUNAS.
Telefonas 38 03 19.
Faksas 38 04 00

Dislokacija
Sveikatingumo centras Linija įsikūręs Kauno m. Taikos pr. 44A Žaliakalnio ir Dainavos rajonų sankirtoje. (privažiavimo schema) ▼
user posted image
Be apribo-jimų Nėščiųjų ir mamų po gimdymo treniruočių paketas. 10 treniruočių (galioja 3 mėn.)
Pastaba raktelį grąžinti per 30 min. po treniruotės pabaigos
110 Lt
Treniruotės vyksta du artus per savaite III nuo 11val ir V nuo 11val.


p.s. informacija panaudota is "Linija"
Ieškau bendraminčių sportui....gal prisijunksit kuri nors?? Aš palanuoju nuo vasario mėnesio... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deborah: 27 sausio 2006 - 14:16