Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas su vaiku (taipogi maitinant)

Jaunos mamytes, ar žinote, kad sporto klube ,,Linija"sportuoti galima ir su savo mažyliu?Treniruotės vyksta 3 kartus per savaitę, rytais nuo 11 val.Saleje su mažyliais žaidžia auklė.Pas juos ten puiki sale, šviesos efektai, netgi filmuka treniruotės metu paleidžia:)Tiesiog visas servisas smile.gif Mačiau per duru stiklą-vilioja biggrin.gif
Atsakyti
o kurioj vietoj ta "linija" cia vln g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2006 02 21, 15:45)
o kurioj vietoj ta "linija" cia vln  g.gif

Ne, tas klubas yra kaune smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Lankau Linijos sporto klubą Kaune, mamyčių mankštą su vaikais. Bet vaikai į tai neįtraukti, jie gali su aukle būti šalia ir žiūrėt į mamytes.. blink.gif o eidama ten maniau, kad ir jie bus įtraukti.. blogai informavo doh.gif dar maniškis jokių auklių neprisileidžia, tai pasportuot retai galiu verysad.gif
Taigi, klausiu, nes labai noriu sportuot su savo vaikučiu. Kad tai įmanoma, mačiau per TV ir girdėjau iš kitų miestų mamyčių. Gal kas žinot, ar yra Kaune tokių užsiėmimų?
Dėkoju nepatingėjusioms atsakyt ax.gif
4u.gif
Atsakyti
na cia idomus dalykai su ta linija darosi mano svogerka buvo nuejus kelis kart i linija su vaiku sportuot tai sake patiko visokius pratimus su juo dare drauge , bet ji kaip sako tuos pratmus galima ir paciai atlikt namuose tai todel ir nebejo
Atsakyti
QUOTE(mexx111 @ 2006 04 06, 11:45)
na cia idomus dalykai su ta linija darosi mano svogerka  buvo nuejus kelis kart i linija su vaiku sportuot tai sake patiko visokius pratimus su juo dare drauge , bet ji kaip sako tuos pratmus galima ir paciai atlikt namuose tai todel ir nebejo

tai seniai buvo ax.gif tikrai daugiau nei prieš pusmetį... ar ne?
Atsakyti
turbūt nėra verysad.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
tai va aš irgi intensyviai ieškau užsiėmimų kartu su savo mažyte... bet kol kas nieko verysad.gif Nesuprantu, nejaugi niekas panašaus neorganizuoja. g.gif
Atsakyti
Buvau ir aš ten nuėjus- bet kad aš noriu sportuoti kartu su savo mažyte, o nepalikti svetimam žmogui verysad.gif
Atsakyti
susižinojau, kad nuo gegužės mėn žada Purėno g. būt tokie užsiėmimai. tik maniškis jau visai didelis bus. Bet bandysiu eit. tongue.gif Junkimės, mamos, tada tikrai vyks užsiėmimai. Ar yra dar norinčių? ax.gif
Atsakyti
o iniciatyva sportuoti turi būti iš mamos, ar iš vaiko pusės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2006 04 09, 17:37)
Buvau ir aš ten nuėjus- bet kad aš noriu sportuoti kartu su savo mažyte, o nepalikti svetimam žmogui  verysad.gif


Neįsivaizduoju kaip galima būtų sportuoti su mažu vaiku, jis norės visur bėginėti, blaškys ir tavo dėmesį ir kitų.
Atsakyti