Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas su vaiku (taipogi maitinant)

QUOTE(sssaule @ 2006 04 19, 18:49)
Neįsivaizduoju kaip galima būtų sportuoti su mažu vaiku, jis norės visur bėginėti, blaškys ir tavo dėmesį ir kitų.


Tai va užtai ir ispirkau mankšteles ir masažiukus asmeniškai savo lelytei. Kad kitų dėmesio neblaškytų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 04 18, 18:58)
o iniciatyva sportuoti turi būti iš  mamos, ar iš vaiko  pusės biggrin.gif

iš abiejų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2006 04 09, 17:37)
Buvau ir aš ten nuėjus- bet kad aš noriu sportuoti kartu su savo mažyte, o nepalikti svetimam žmogui  verysad.gif

būtent! ir aš taip noriu

o linijoj filmuką paleidžia nebent vaikų kambary, toj salėj kur mamos sportuoja ner jokiu filmuku, muziką paleidžia garsiai, kartais vaikiukai prisibijo triukšmo, o ir ta moteris kuri veda mankštą mamytėms truputį netinka man blush2.gif nenoriu aš čia viešai jos peikt..
o yra mankštų su vaikais tik reik jas susirast, yra ir pratimų, kur mamos mankštinas, vaikus kaip svarmenis naudoja, o jiems linksma.. Tik nesusirenka mamyčių grupė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiute @ 2006 04 21, 20:17)
mankštą mamytėms truputį netinka man  blush2.gif  nenoriu aš čia viešai jos peikt..
o yra mankštų su vaikais tik reik jas susirast, yra ir pratimų, kur mamos mankštinas, vaikus kaip svarmenis naudoja, o jiems linksma.. Tik nesusirenka mamyčių grupė  verysad.gif

tai jau į liniją apsigalvojau eit, o taip norėjosi pajudėt doh.gif aš jungčiausi prie norinčių sportuot su vaiku, ar ne per mažas mano zuikis? blush2.gif ir kur čia tokie dalykai vyksta?
jau radau kitoj temoj bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pukė: 23 balandžio 2006 - 10:15
QUOTE(Raganiute @ 2006 04 15, 21:40)
susižinojau, kad nuo gegužės mėn žada Purėno g. būt tokie užsiėmimai. tik maniškis jau visai didelis bus. Bet bandysiu eit.  tongue.gif  Junkimės, mamos, tada tikrai vyks užsiėmimai. Ar yra dar norinčių?  ax.gif

o kokia ten salė, kas ves tą mankštą??? jungčiausi, jei nebus labai toli ateit, aš be mašinos blush2.gif reik kokiuose bendraamžiuose pareklamuot, tikrai atsirastų norinčių, manau g.gif tik būtų gerai daugaiu info sužinot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiute @ 2006 04 15, 21:40)
susižinojau, kad nuo gegužės mėn žada Purėno g. būt tokie užsiėmimai. tik maniškis jau visai didelis bus. Bet bandysiu eit.  tongue.gif  Junkimės, mamos, tada tikrai vyks užsiėmimai. Ar yra dar norinčių?  ax.gif

oi, tai idomu, as irgi visai noreciau, o cia kurioje vietoje? ax.gif
Atsakyti
Vaiku kambarys yra Azuolyno sveikatingumo centre ok.gif
Atsakyti
Ar yra lankančių/lankiusių šias treniruotes?
Kokie atsiliepimai? Gal kas planuoja lankyti?
Atsakyti
Linijoj jau prasideda mamų po gimdymo treniruotės smile.gif Ar lankot kas?
Atsakyti
ir man idomu, ar kas lankot? ar verta eiti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamytė24: 13 rugsėjo 2006 - 07:59
O jei vaikeliui 2 men., ar galima pradeti?
Atsakyti
sveiki

noriu sportuoti, bet i kluba neinu nes nenoriu vakarais po darbo skirta laika vaikui dar dalytis su sporto klubu. mat klube nors ir yra kai kur vaiku kambariai, jis neliktu, net ir su vaikais, mat jis dar nelabai su jais bendrauja. sunku is tikro ir namie kazka daryt.jei imu steperi, jis lipa man ant koju ir nebepaminu doh.gif koki sporta susimastyt, gal turit minciu, patarimu, kad ir man uzpakaliukas nekerpetu ir vaikui butu smagu.man kazkaip nekyla minciu.gal ir jam but i nauda issikraut, nes jis daznai pyksta, net nesuprantu del ko daznai
Atsakyti