Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 16

QUOTE(flixe @ 2010 09 19, 20:36)

man pati sukuosena grazi, bet man atrodo su gyvom gelytem butu graziau rolleyes.gif kad ir su tokiom pat eustomom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 19 rugsėjo 2010 - 19:52
QUOTE(amber123 @ 2010 09 18, 21:33)
lotuliukas.gif as turiu tada ta vyru svajone.. tik aisku ne tokios grazios garbanos.. bet mielai tiesiu noreciau wub.gif



Panos, na kodel taip yra, kad garbanes nori tiesiu plauku, o tiesiaplaukes garbanotu lotuliukas.gif
As pati turejau 2 garbanotus cheminius, nes nerealiai norejau garbanu, man tai taip seksualu wub.gif Kai susiradau vyra teko gryzti prie tiesiu plauku, nes jam taip graziausi yra 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Frezija* @ 2010 09 18, 21:15)
ovalo forma smile.gif


kaip mano drinks_cheers.gif tai bet kaip tinka, be jokiu problemu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 19, 20:50)
man pati sukuosena grazi, bet man atrodo su gyvom gelytem butu graziau  rolleyes.gif kad ir su tokiom pat eustomom


Kas cia zino kaip geriau butu, gal nebutu to efekto kuris yra dabar del tu karoliuku ir permatomu lapeliu 4u.gif
Imeskit pvz su sia gelyte, kaip atrodytu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 19, 21:12)
Kas cia zino kaip geriau butu, gal nebutu to efekto kuris yra dabar del tu karoliuku ir permatomu lapeliu  4u.gif
Imeskit pvz su sia gelyte, kaip atrodytu  mirksiukas.gif

nu kad puokste nuotakos tokia buvo, is eustomu, tai as ir parasiau smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 19 rugsėjo 2010 - 20:21
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 19, 21:19)
nu kad puokste nuotakos tokia buvo, is eustomu, tai as ir parasiau  smile.gif  ax.gif


Aaa, as tu geliu neskiriu ir pamaniau kad panasios geles yra kaip tos netikros plaukuose blush2.gif ir jus jas siulote kaip alternatyva biggrin.gif
Atsakyti
Gyvos gėlės į plaukus taip pat buvo svarstomas variantas, tačiau tiek floristė, tiek kirpėja jų nerekomendavo, nes gyvos gėlės labai greitai vysta. Nenorėjau po poros valandų atrodyti baisiai, su nuvytusiomis gėlėmis plaukuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 19, 21:22)
Aaa, as tu geliu neskiriu ir pamaniau kad panasios geles yra kaip tos netikros plaukuose  blush2.gif  ir jus jas siulote kaip alternatyva  biggrin.gif

na, as cia garsiai pamasciau, mano viena pazistama turejo puokste ir sukuosena su bijunais, labai graziai atrode derinis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2010 09 19, 21:38)
Gyvos gėlės į plaukus taip pat buvo svarstomas variantas, tačiau tiek floristė, tiek kirpėja jų nerekomendavo, nes gyvos gėlės labai greitai vysta. Nenorėjau po poros valandų atrodyti baisiai, su nuvytusiomis gėlėmis plaukuose  biggrin.gif


Gal jusu gelytes puoksteje jautresnes yra ir todel nerekomendavo? g.gif nes siaip jos apdirbtos buna ir tikrai gerai islaikytu visa diena 4u.gif placiau apie tai manau pasakys adrineja 4u.gif
Man grazus sitas variantas, nes karoliukai suteikia kita ispudi, nei butu su gelem thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 19, 21:41)
na, as cia garsiai pamasciau, mano viena pazistama turejo puokste ir sukuosena su bijunais, labai graziai atrode derinis  ax.gif


M ano buvo su geltonom rozytem plaukuose, ir puokstej buvo dalis tokiu paciu roziu thumbup.gif
Atsakyti
kad ir ovalas sukuosena sunku pritaikyti man , nes savotisku bruozu esu , putloki zandai ir nosis maza plati doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2010 09 19, 21:38)
Gyvos gėlės į plaukus taip pat buvo svarstomas variantas, tačiau tiek floristė, tiek kirpėja jų nerekomendavo, nes gyvos gėlės labai greitai vysta. Nenorėjau po poros valandų atrodyti baisiai, su nuvytusiomis gėlėmis plaukuose  biggrin.gif

mes pamergem ir dukroms buvom pasirinke turbut nepatvariausias geles, bet jos kuo puikiausiais iki vakaro isislaike thumbup.gif
[attachmentid=203775][attachmentid=203776]
Papildyta:
QUOTE(laimucia @ 2010 09 19, 21:44)

M ano buvo su geltonom rozytem plaukuose, ir puokstej buvo dalis tokiu paciu roziu  thumbup.gif

as jusu nuotraukytes maciau, grazu wub.gif
Atsakyti
[quote=Adrinėja,2010 09 19, 22:55]
mes pamergem ir dukroms buvom pasirinke turbut nepatvariausias geles, bet jos kuo puikiausiais iki vakaro isislaike thumbup.gif
[attachmentid=203775][attachmentid=203776]
Papildyta:

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Frezija*
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 19, 22:55)
mes pamergem ir dukroms buvom pasirinke turbut nepatvariausias geles, bet jos kuo puikiausiais iki vakaro isislaike  thumbup.gif



wub.gif dievuliau kokia lelyte.. cia tavo blink.gif as supratau, kad Frezijos biggrin.gif kazkaip prazejau kai maciau foto vestuviu doh.gif wub.gif grazute
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 19 rugsėjo 2010 - 21:16