Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 16

liekna pritariu grazesnes nuotakos nebuvau maciusi ir as wub.gif wub.gif wub.gif tokia paprasta, bet tuo paciu tokia nereali ... ir grazi , ir plaukai tokie sveiki... nu zodziu.. atordo vestuves ten buvo pasakiskos !!!!
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 22, 20:06)
Man nieko ypatinga, tokiais plaukais kasdien vaikstau  lotuliukas.gif  o ji turbut buna susirisus, tai jai per vestuves cia sventiska sukuosena  lotuliukas.gif
Bet makiazas grazus ir ji pati labai simpatiska  wub.gif

Tai aisku sukuosena paprasta, bet visuma tikrai man be proto grazi thumbup.gif Kaip sakiau, geriau taip nei kazkas netinkamo bet etseit sventisko. Ji atrodo elegantiskai, jokiu perdetu akcentu, nieko thumbup.gif As isvis nesuprantu kas yra sventiska sukuosena, kas ne. As kiekviena savaitgali susigarbanoju plaukus smile.gif Tai vadinasi as per savo vestuves irgi busiu ne sventiska, nebent prisidarysiu bokstu ant galvos unsure.gif lotuliukas.gif
Makiazas tai superinis, as irgi tokio noriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet kazi ar tik, cia turbut kai mergina grazi, tai ja iviskas ir tinka lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Smilte24 @ 2010 09 22, 20:12)
liekna pritariu grazesnes nuotakos nebuvau maciusi ir as  wub.gif  wub.gif  wub.gif  tokia paprasta, bet tuo paciu tokia nereali ... ir grazi , ir plaukai tokie sveiki... nu zodziu.. atordo vestuves ten buvo pasakiskos !!!!

Ir jaunikis grazus hihihi.gif topsecret.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 22, 22:53)
pati graziausia nuotaka kokia esu maciusi !!!! Paprasti palaidi plaukai  wub.gif  wub.gif  wub.gif
nuotaka


O sukneles grazumas( gal matet panasia kur? biggrin.gif )
Patinka ir man labai si nuotaka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vavuum: 22 rugsėjo 2010 - 21:28
liekna turbut busiu mazuma, bet man ta nuotaka apskritai nieko ypatingo, LT maciau daaaug grazesniu nuotaku, taipogiai ir paneliu ax.gif
bet gi cia skonio reikalas, jums patinka tokie plaukai, man kitokie, bet gi nepradejau jums irodinet kad taip ir turi buti, nu man puosnu kai kazkas padaryta sudetingesnio, nei tiesiog isplauti plaukai vestuvems
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 22, 20:58)
liekna turbut busiu mazuma, bet man ta nuotaka apskritai nieko ypatingo, LT maciau daaaug grazesniu nuotaku, taipogiai ir paneliu  ax.gif
bet gi cia skonio reikalas, jums patinka tokie plaukai, man kitokie, bet gi nepradejau jums irodinet kad taip ir turi buti, nu man puosnu kai kazkas padaryta sudetingesnio, nei tiesiog isplauti plaukai vestuvems

Tai manau kaip tik jus esat dauguma mirksiukas.gif Mazai kam patinka kukli subtili elegancija blush2.gif
Bet as ir pati busiu ne elegantiska per savo artejancias vestuves lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 22 rugsėjo 2010 - 22:25
QUOTE(liekna @ 2010 09 22, 23:22)
Tai manau kaip tik jus esat dauguma  mirksiukas.gif Mazai kam patinka kukli subtili elegancija  blush2.gif
Bet as ir pati busiu ne elegantiska per savo artejancias vestuves  lotuliukas.gif

nu kaip jus cia taip, gal busit daaaaug grazesne uz ta nuotaka kuria parodet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 22, 21:31)
nu kaip jus cia taip, gal busit daaaaug grazesne uz ta nuotaka kuria parodet  mirksiukas.gif

Tai kad mes nesiekiam elegantisku dideliu vestuviu. Busim 4iese, Vegase, pasilinksminsim kaip pridera lotuliukas.gif As su trumpa suknele (jau vien tai neduos elegancijos) lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet lauksiu dienos, kai kelsim grazias vestuves Lietuvoj, va tada tikrai pasistengsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 22 rugsėjo 2010 - 22:45
QUOTE(liekna @ 2010 09 22, 23:44)
Tai kad mes nesiekiam elegantisku dideliu vestuviu. Busim 4iese, Vegase, pasilinksminsim kaip pridera  lotuliukas.gif As su trumpa suknele (jau vien tai neduos elegancijos) lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Bet lauksiu dienos, kai kelsim grazias vestuves Lietuvoj, va tada tikrai pasistengsiu  rolleyes.gif

nu tai jau manau kad LT kraujo turinti ir su trumpa suknele atrodis ant 1000000 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 22, 22:11)
nu tai jau manau kad LT kraujo turinti ir su trumpa suknele atrodis ant 1000000  mirksiukas.gif

Aciu Adrineja blush2.gif Ziuresim, jau tik 5 savaites beliko unsure.gif Jei nervai atlaikys, tai viskas gerai bus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 23, 00:44)
Aciu Adrineja  blush2.gif Ziuresim, jau tik 5 savaites beliko  unsure.gif Jei nervai atlaikys, tai viskas gerai bus  doh.gif  lotuliukas.gif

bus viskas labai getai, pamatysi, daugiau teigiamos nuotaikos ir prisiminsi viska su sypsena mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti