Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto "kultūra" rūbinėse, sportuojant

QUOTE(Fishbone @ 2010 12 18, 20:13)
O gal galitw papasakoti apie šeipingo sporto klubą higieną?  g.gif

Kol kas jokių skandaliukų kaip kituose klubuose - legionelių, apsinuodijimo choru ar pan. (pvz., Impuls) šiame klube nebuvo. Skutinėtis visus galus šiame klube irgi nemadinga. Žinoma, nei administratorės, nei treneriai duše nugaros nenuplaus - teks pačiai biggrin.gif Klubas veikia - vadinasi, viskas daugmaž gerai - yra, kas už tai atsako - gal palikim šitą darbą higienistams mirksiukas.gif
Ilgokai renkiesi - gal jau pradėk sportuoti, jei noro yra, jei ne - kam dar tais klubais domėtis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 21 gruodžio 2010 - 09:01
QUOTE(Bezdžionė @ 2010 12 21, 09:58)
Kol kas jokių skandaliukų kaip kituose klubuose - legionelių, apsinuodijimo choru ar pan. (pvz., Impuls) šiame klube nebuvo. Skutinėtis visus galus šiame klube irgi nemadinga. Žinoma, nei administratorės, nei treneriai duše nugaros nenuplaus - teks pačiai biggrin.gif Klubas veikia - vadinasi, viskas daugmaž gerai - yra, kas už tai atsako - gal palikim šitą darbą higienistams  mirksiukas.gif
Ilgokai renkiesi - gal jau pradėk sportuoti, jei noro yra, jei ne - kam dar tais klubais domėtis g.gif



Aplaksčiau keletą klubų per šį mėnesį. Į šeipingą dar nebuvo progos nueiti, nes tolokai jis yra nuo mano namų. Praktiškai kitame miesto gale. Būčiau jau pradėjusi normaliai sportuoti, bet dėl bandomųjų egzaminų nesigavo. Dabar planuoju, nuo kitos savaitės, nes ne tokia užimta būsiu. Ir manau,kad šeipingą pasirinksiu. Nes daug gerų atsiliepimų apie jį girdėjau ir nebrangu už neribojamą abonentą. Tikiuosi, čia ir pasilikti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fishbone @ 2010 12 21, 17:41)
Aplaksčiau keletą klubų per šį mėnesį. Į šeipingą dar nebuvo progos nueiti, nes tolokai jis yra nuo mano namų. Praktiškai kitame miesto gale.  Būčiau jau pradėjusi normaliai sportuoti, bet dėl bandomųjų egzaminų nesigavo. Dabar planuoju, nuo kitos savaitės, nes ne tokia užimta būsiu. Ir manau,kad šeipingą pasirinksiu. Nes daug gerų atsiliepimų apie jį girdėjau ir nebrangu už neribojamą abonentą. Tikiuosi, čia ir pasilikti. smile.gif

Visada verta rinktis klubą arčiau namų ar darbo (greičiau mokyklos, jei kalbama apie bandomuosius egzaminus). Arba geriausiai šiuo atveju pasidomėti, ką siūlo pati mokykla ar artimiausios mokyklos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2010 12 22, 09:27)
Visada verta rinktis klubą arčiau namų ar darbo (greičiau mokyklos, jei kalbama apie bandomuosius egzaminus). Arba geriausiai šiuo atveju pasidomėti, ką siūlo pati mokykla ar artimiausios mokyklos mirksiukas.gif



Prie mokyklos yra Impulsas, bet į jį niekada daugiau neisiu schmoll.gif
Dar girdėjau, kad žemaitės gatvėje esančiame manieže yra treniruokliai. Bet internete jokios informacijos neradau. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fishbone @ 2010 12 22, 22:24)
Prie mokyklos yra Impulsas, bet į jį niekada daugiau neisiu  schmoll.gif
Dar girdėjau, kad žemaitės gatvėje esančiame manieže yra treniruokliai. Bet internete jokios informacijos neradau.  unsure.gif

Nueik iki maniežo - ir pasižiūrėsi mirksiukas.gif Dar ir pasportuosi, kol nueisi ir aplink apeisi - įėjimas iš kito pastato galo - vis daugiau naudos, negu pastoviai zyzti SM, kad nori sportuoti ir nieko nedaryti tongue.gif Dabar skųsies, kad Kalėdos, po - kalti Nauji metai, tai klubas nehigieniškas, tai vyrai klube, tai dar kokios bėdos doh.gif Nenori - nesportuok - kam gaišti laiką tuštiems svarstymams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2010 12 23, 10:16)
Nueik iki maniežo - ir pasižiūrėsi mirksiukas.gif Dar ir pasportuosi, kol nueisi ir aplink apeisi - įėjimas iš kito pastato galo - vis daugiau naudos, negu pastoviai zyzti SM, kad nori sportuoti ir nieko nedaryti  tongue.gif Dabar skųsies, kad Kalėdos, po - kalti Nauji metai, tai klubas nehigieniškas, tai vyrai klube, tai dar kokios bėdos  doh.gif Nenori - nesportuok - kam gaišti laiką tuštiems svarstymams biggrin.gif



Aš noriu ir man reikia sportuoti. Šiandien nueisiu pažiūrėti. Gal gi rasiu kurioje ten vietoje yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fishbone @ 2010 12 23, 10:42)
Aš noriu ir man reikia sportuoti. Šiandien nueisiu pažiūrėti. Gal gi rasiu kurioje ten vietoje yra  biggrin.gif

g.gif Paprastai kai noriu sportuoti, einu sportuoti, o ne pasižiūrėti tongue.gif Gal aprangą dėl visa ko pasiimk ir pinigų vienkartiniam ar mėnesio abonementui. rolleyes.gif Žinoma, jei sportuoti nori smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 23 gruodžio 2010 - 10:25
QUOTE(Bezdžionė @ 2010 12 23, 10:24)
g.gif Paprastai kai noriu sportuoti, einu sportuoti, o ne pasižiūrėti tongue.gif Gal aprangą dėl visa ko pasiimk ir pinigų vienkartiniam ar mėnesio abonementui. rolleyes.gif Žinoma, jei sportuoti nori  smile.gif



Labai pritariu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2010 12 23, 11:24)
g.gif Paprastai kai noriu sportuoti, einu sportuoti, o ne pasižiūrėti tongue.gif Gal aprangą dėl visa ko pasiimk ir pinigų vienkartiniam ar mėnesio abonementui. rolleyes.gif Žinoma, jei sportuoti nori  smile.gif



Buvau šiandien ten nuėjusi, bet pasirodo,kad jokių treniruoklių nėra, tik bėgioti maniežas.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fishbone @ 2010 12 24, 00:12)
Buvau šiandien ten nuėjusi, bet pasirodo,kad jokių treniruoklių nėra, tik bėgioti maniežas..  unsure.gif

Yra, yra smile.gif Taigi rašiau - bandyk apeiti maniežą aplink - per pusę kelio ir būtum radus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2010 12 27, 09:19)
Yra, yra smile.gif Taigi rašiau - bandyk apeiti maniežą aplink - per pusę kelio ir būtum radus smile.gif



Ačiū rytoj nueisiu. O kiek ten neribotas mėnesinis abonentas kainuoja, gal žinai? smile.gif
Atsakyti
Prisiskaičiau atsiliepimų, tai net juokas paėmė doh.gif Kaip neįmanoma įtikt žmogui. Vienai baisu žiūrėti kai nesiprausia po sporto ir eina iš karto namo, o kitai baisu ten praustis, nes tai labai nehigieniška lotuliukas.gif Mano manymu, reikia mažiau į kitas vėpsoti, tai mažiau ir nusiskundimų bus. Jei prausiesi, tai ir prauskis, o ne žiūrėk ar kita išsiskietus prausias ar ne doh.gif Aišku, reikia laikytis higienos ir būti švariai. Arba kita negali normaliai nusiprausti, tai namuose dabaigia praustis lotuliukas.gif Man tai jau išvis viršūnė. Gaila ir odą būtų tiek sausinti. ax.gif Arba dar nepasitenkinimas, kad stepą labai arti pasideda, tai kur jį dėt jei žmonių pilna, tai ir kiši tą stepą į laisvą tarpelį. Kitos pyksta, kad kiti treniruoklį ilgai užėmę, taigi liežuvį turit, galima paklausti ar galima prisijungti. Aš kiek kartų esu klausus ir manęs kiek kartų klausė, visada gražiuoju sutariam. Manau kai pačios tvarkingai ir paprastai elgsitės, tai kitos nekels tiek daug rūpesčių jums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vysnea: 02 vasario 2012 - 17:57