Įkraunama...
Įkraunama...

Arti - toli

QUOTE(Paranormali @ 2012 04 15, 21:00)
As kai buvau lt su Linaivos sunum vaziavom vienu autiku smile.gif studentu .

ohohooo, dar ir pažinai smile.gif

tikrai nustebino iššokusi ir ši temukė smile.gif šilti prisiminimai iš šių pokalbių thumbup.gif
Atsakyti
Paranormali, Nu karvė šiais krizės laikais irgi neblogai... thumbup.gif pieno produktai šviežutėliai... tik gal neišsimaitins iš kiemo žolės... g.gif gal geriau ožkytė būtų... ir vaikai turės užsiėmimą prižiūrėt, namų nebereiks griaut doh.gif
juokauju, žinoma... blush2.gif


QUOTE(Linaiva @ 2012 04 16, 12:46)
Tikrai nustebino iššokusi ir ši temukė smile.gif šilti prisiminimai iš šių pokalbių  thumbup.gif

Pati neiššoks. Reik pačiom pakelt bigsmile.gif .
Seniai ir tave bemačiau. Ir vaikinukas tavo jau didelis. Gal jau mokyklon eina? g.gif
Dilmukė tai super mokinukė drinks_cheers.gif
Atsakyti
hi.gif
QUOTE(Linaiva @ 2012 04 16, 12:46)
ohohooo, dar ir pažinai smile.gif

tikrai nustebino iššokusi ir ši temukė smile.gif šilti prisiminimai iš šių pokalbių  thumbup.gif

Jap labai laisvai smile.gif Su mergike priesais sedejo mus , cipsus kapojo ledus smile.gif blush2.gif Studentai . mes i oro uosta vaziavom i Vilniu wink.gif

Aciu Dievui mano kieme siandiena svente , vaikai isejo i mokykla thumbup.gif kai faina , ramybe namuose , siaube tos 2.5 savaites atostogos maniau mane is proto isves .... miegu po naktines Milijons isivynioja i miegama kas 10 minuciu ir tas MAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ..... o paskum jei mama leidzzia ka per miegus daryt pasakoma tu pati geriausia pasaulyje lotuliukas.gif

O del karves pirksim, lyja siandiena zole nepjauta ryt i darba...... vnzo sad.gif vakar bandziau maista intiku pirkti ,m spjoviau i visa tai leksiu i parde , nesiperka man sitaip wink.gif doh.gif

Kavos arbatos ir vakaryksciu blynu blush2.gif mirksiukas.gif


Atsakyti
Tokia jau mamos dalia doh.gif . Ji yra reikalinga išmiegojusi ar ne. bigsmile.gif
Bet juk džiugina, kad vaikai dėkingi, taip gražiai padėkoja drinks_cheers.gif . Kaip tik tokiu būdu mano vaikai kažkada išsiprašė tėčio šuniuką laikyt... lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 16, 16:48)

Pati neiššoks. Reik pačiom pakelt bigsmile.gif .
Seniai ir tave bemačiau. Ir vaikinukas tavo jau didelis. Gal jau mokyklon eina?  g.gif
Dilmukė tai super mokinukė  drinks_cheers.gif

pirmokas maniškis, jau pi ir baiginėjas ta pirma doh.gif thumbup.gif o sekas puikiai, kaip to pavyzdys, va Kengūroj vyrukas pirmas smile.gif pirmas mokslo laimėjimas taip sakant smile.gif http://www.kengura.l...mp;form_grupe=0
Atsakyti
Linaiva, kokią mokyklą lanko tavo pirmokas?

Atsakyti
va čia wink.gif http://www.kengura.l...yklos_id=292159
Atsakyti
Jau susigaudžiau...


O kas šiap naujo ir gero?
Atsakyti
smile.gif
judam krutam po truputį, va vyrukai baiginėja pirmą- vienas klasę, kitas kursą smile.gif didysis mokosi VU Kaune kultūros vadybos, tai viena lova namuose dažniausiai tuščia... bet per mėnesį kartą tai pastoviai parlekia smile.gif
mažąjam sekas puikiai, labai jau lengvai ta pirma klasė praėjo, net su padidintais reikalavimais smile.gif
o mes... dirbam, pramogaujam, sportuojam, šokam smile.gif

o jūs kaip?
Atsakyti
Nu mes irgi puikiai drinks_cheers.gif . Ir mokslo metai jau ein į pabaigą... bigsmile.gif ir pavasaris ant kiemo mirksiukas.gif . Sekmadinį žadam pradėt kepsnių sezoną. Nu dar anūkus skaičiuojam. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 27, 23:25)
Nu mes irgi puikiai  drinks_cheers.gif  . Ir mokslo metai jau ein į pabaigą... bigsmile.gif  ir pavasaris ant kiemo  mirksiukas.gif  . Sekmadinį žadam pradėt kepsnių sezoną. Nu dar anūkus skaičiuojam.  drinks_cheers.gif

Faina wub.gif
Atsakyti
tai sakot dauguma i FB persimetėt g.gif

ar mane atgal priimsite blush2.gif
Atsakyti