Įkraunama...
Įkraunama...

Arti - toli

QUOTE(Aurute @ 2011 05 17, 05:28)
Tai tu pasakok, kaip begyveni. Dvyniai tuoj tave praaugs... Dičkis mašiną jau vairuoja... Vidurinėlis panų neatsigina...

lotuliukas.gif thumbup.gif tai va, daugiau ir nėr ko pasakot, viską pačios žinot laugh.gif
Atsakyti
http://www.vlmedicin...uva-nebegriztu/
Atsakyti
Rasinka, tik įmeti staripsnį ir tyli... ax.gif Ko nepasigiri? mirksiukas.gif
Atsakyti
Giriuosi:turiu anukiuka...mazuciukas...grazuciukas... smile.gif
Atsakyti
Sveikinu wub.gif
Atsakyti
Nu va. Ir tyli...

Sveikinam su nauju statusu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Beveik metai,kai cia nieks nesilanko....kur naujienos...nuotraukos ....reportazai....
Merginos....Auuuuu...smile.gifsmile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Rasinka- @ 2012 03 28, 14:52)
kur naujienos...nuotraukos ....reportazai....
Merginos....Auuuuu...smile.gifsmile.gifsmile.gif

FB biggrin.gif
Atsakyti
Aš FB nesilankau... blush2.gif Ale čia taip tuščia, kad vienai monologais kalbėt neįdomu... doh.gif
Kvaki su mergytėm savo prašapus... flirt.gif flirt.gif flirt.gif
Atsakyti
hi.gif
rasinka sveikinimai wink.gif
As maniau tos temos nebelike ...... wink.gif Kazkaip ir kazkodeel ?

As kai buvau lt su Linaivos sunum vaziavom vienu autiku smile.gif studentu .
Ku dar sedziu darbe , ot raskazius sianakt . smile.gif pati netikiu kad pasiunte i ta posta , reikejo bo 5 naktine jau smile.gif tai eisiu knyga is rankines atsinesti turiu viena pacienta tik , moteriske . Stebiu atsisedusi smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Yra ta tema... dar neištrynė blush2.gif . Bet kai mažai kas beužsuka... doh.gif Po Padruskės žūties labai liūdna čia. Tik Sigitac parodydavo savo džiaugsmelį. wub.gif

Aš tai tebelaikau favorituose ir vis tikiuosi, kad vis kas nors sugrįš mirksiukas.gif . Nes būtent čia aš pradėjau bendraut SM. Nostalgija smile.gif .

Ir tu, Paranormali, matyt užsukai, nes nuobodžiauji naktį g.gif . Ar mūsų pasiilgai? g.gif Papasakok ką nors, kas naujo tavo padangėj... 4u.gif
Atsakyti
Kad nieko doro nieko gero smile.gif Aha naktinej sededama , po ilgo laiko nebuvimo SM sugalvojau paskaitineti . O ieskojau ale ka pietu gaminsiu siandiena smile.gif
O siaip nieko doro , vaikai auga , mes dirbam , kai ir visam pasaulyje jauciasi kad '' krize''. pavasaris jau turetu buti ale vakar isejau po naktines saule sviecia o langai apsale, siandiena lauke -2 sad.gif zadu zole pjauti po pietu boi jei ne karve pirkt reiks , nes auksta jau. Vyrs mano inteligents tai zmona uki laiko smile.gif O dabar subalamutijo , kad ale jei nupjausiu zole ir pasals negerai , ale jei nepjausiu bus dar blogiau sad.gif Vnzo ..... ziuresiu kai ismiegosiu kai sviesis .
Vaikai namus griove per 2 savaites atostogu , tyliai kuria cia diena pamaniau sau , kad tegu buna jam visa garbe uz sugalvojima mokyklos smile.gif kai atostogos nei bureliai niekas neveikia , gali is proto iseiti ...... 2.5 valandos liko dirbti...... brrrrr
Atsakyti