Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl užsislapstymo

aš tai tundra doh.gif ačiū už šią temą sužinojau kodėl manęs nesimatė kurį laiką. Prispaudinėjus buvau ir nepastebėjau blink.gif ir maniau, kad čia taip turi būti, o pasirodo devil.gif , būčiau ant laužo iškepta ir nežinočiau už ką ohmy.gif
dažniau paskaitinėju, nei rašinėju, tai va NEPYKIT GI ANT MANĘS biggrin.gif
Atsakyti
kokia čia problema? jeigu žmogus nori tik paskaityti, pasidomėti ir nenori būti matomas, kodėl jis turi elgtis kitaip? Va, mano vyras kartais įlenda paskaitinėt, tai mano pašnekovės puldavo sakyt, ko aš tyliu, ko neklabu, nieko nerašau, nors esu prisijungus ir skaitinėju.
daug triukšmo dėl nieko...
Atsakyti
As irgi megstu slapukauti 4u.gif kad dukros nesusektu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2006 01 12, 19:32)
O paaiškink, koks yra skirtumas tarp skaitančio svečio ir skaitančio užsislaptinusio nario? Negi bet kuris narys negali atsijungti ir skaityti temos kaip svečias?


Ogi nieko bigsmile.gif tongue.gif Atsakiau toms, kurios nesupranta skirtumo tarp svečio ir slapuko (juk yra tokių mirksiukas.gif ). Pvz. žr. postą aukščiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čeburaška: 13 sausio 2006 - 12:39
Vienu žodžiu nepatenkintos įtraukit, jūs čia fiksuojat viską lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš užsislaptinus, nes būna kad visą dieną būna SM įjungta, tai ką žmonės pagalvos, kad ir sėdžiu kiaurą dieną blink.gif Arba pradedu rašyt ką nors ir vaikas bliaut pradeda ir neina kokią valandą užbagti, tai po to nervus ištampyt galima laukiantiems atsakymo lotuliukas.gif
Ir toliau būsiu prie tų nematomų, nematau čia jokios problemos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 01 13, 12:40)
Aš užsislaptinus, nes būna kad visą dieną būna SM įjungta, tai ką žmonės pagalvos, kad ir sėdžiu kiaurą dieną  blink.gif Arba pradedu rašyt ką nors ir vaikas bliaut pradeda ir neina kokią valandą užbagti, tai po to nervus ištampyt galima laukiantiems atsakymo  lotuliukas.gif
Ir toliau būsiu prie tų nematomų, nematau čia jokios problemos   schmoll.gif


Pritariu visu 100 proc. thumbup.gif Neturit moterys matyt ką veikti, kad tokias temas užvedat. Nematau jokios čia problemos, daug būna priežasčių kodėl nesiviešina dalyviai. Pagalvokit gal kas iš čia pasisiame daug žinių. Gal kam yra labai blogai gyvenime, pasiskaito ir nors kiek atsigauna. Kiek visokių nelaimių, bėdų, gi kiti nenori viešumos. Pritariu vienai išsakytai minčiai, čia gi internetas. Kas ką nori tas tą daro. Kam knistis po kitų žmonių asmeninius reikalus? g.gif Aš to nesuprantu. Nors mes tokia tauta, kad visur turim viską išknisti, viskas idomu, viskam pavydas ima. Kam to reikia?
Atsakyti
Aš irgi kartais užsislaptinusi paskaitau tongue.gif Nieko blogo čia nematau biggrin.gif kartais kai neturi nuotaikos bendraut,ar užsuki tik trumpam visai nepiktybiškas būdas būti nematoma tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 01 13, 01:02)
Čia gal akmenukas į mano daržą? Kai taip svetingai sutinka doh.gif , tai lieka tik patylėt.

Vikaliu, gal nesusireiksmink taip mastau.gif Kadangi kybau forume "truputi" ilgiau nei tamsta, tai galiu autoritetingai pareiksti, kad teko sutikti naujokeliu, kuriems rupi labiau asmeniskumai. Pvz. turi nuli zinuciu, o nicka matome vienoje plepuciu temoje bent pora menesiu vos ne kasdiena g.gif Ir nesijausk nuskriausta, nes is tavo puses visai nejauciu, kad nori bendrauti. Tik girdziu verkslenimu, kad esi ignoruojama ir viskas schmoll.gif Gal as ir bjauri, bet kad nepiktybine tai tikrai nail.gif Nu, bent tikiuosi... unsure.gif
As visa jusu bigsmile.gif Bendraukite su manimi, bendraukite drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pritariu,as kvaisa visa laika sededavau tikru niku,taigi atsirado geru tetulyciu kurios praktiskai visas mano zinutes perdave vyrui,nieko nerasiau blogo,bet nemalonu kai ,,bobiskus,, plepalus susirenka is salies doh.gif Pasimokiau dabar esu naujoke nauju niku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(isduota @ 2006 01 13, 16:39)
Pritariu,as kvaisa visa laika sededavau tikru niku,


Pasicekavysiu: kuo skiriasi "tikras" nikas nuo "netikro"? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 01 13, 13:44)
Vikaliu, gal nesusireiksmink taip . Pvz. turi nuli zinuciu, o nicka matome vienoje plepuciu temoje bent pora menesiu vos ne kasdiena


Nesureikšminu ne ne, ku jau ten man schmoll.gif
Nors Tamsta ir senbuvė, bet esat laaaaaaaaaabai nepastabi.
Paaiškinu: nežinau kodėl Jums vaidenuosi "bent pora mėnesių", nors esu prisiregistravusi tik gerą savaitę. doh.gif
Žinučių turiu ne visai 0, dalyvauju temose, kurios, deja neskaičiuoja žinučių.
Kita vertus, mano valia skaityti ar rašyti (SM taisyklės to nedraudžia). O slapstytis neturiu nuo ko, tegu mane mato, kiba gaila cool.gif
Tai tiek. Su pagarba

P.S. Jei turit kokių minčių ar pastabų, siūskit į AŽ, ne kitiems SM dalyviams jos tikrai neįdomios.


Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 01 13, 17:37)
Nesureikšminu ne ne, ku jau ten man schmoll.gif
Nors Tamsta ir senbuvė, bet esat laaaaaaaaaabai nepastabi.
Paaiškinu: nežinau kodėl Jums vaidenuosi "bent pora mėnesių", nors esu prisiregistravusi tik gerą savaitę. doh.gif
Žinučių turiu ne  visai 0, dalyvauju temose, kurios, deja neskaičiuoja žinučių.
Kita vertus, mano valia skaityti ar rašyti (SM taisyklės to nedraudžia). O slapstytis neturiu nuo ko, tegu mane mato, kiba gaila cool.gif
Tai tiek. Su pagarba

P.S. Jei turit kokių minčių ar pastabų, siūskit į AŽ, ne kitiems SM dalyviams jos tikrai neįdomios.

Dievuliau, Vikaliu doh.gif Tikrai taves neturejau omenyje apie kybojima temoje doh.gif Yra ten toks personazas Metina, kitoje temoje irgi panasi persona buvo su 0 zinuciu...
Uzeik pas mus drinks_cheers.gif Pasibendrausim friends.gif
Atsakyti