Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl užsislapstymo

QUOTE(Agotukas @ 2006 01 13, 17:41)
Dievuliau, Vikaliu  doh.gif Tikrai taves neturejau omenyje apie kybojima temoje  doh.gif Yra ten toks personazas Metina, kitoje temoje irgi panasi persona buvo su 0 zinuciu...
Uzeik pas mus  drinks_cheers.gif Pasibendrausim  friends.gif


Na jei kas ne taip, tai sorry...........

Atsakyti
QUOTE(Čeburaška @ 2006 01 13, 12:37)
Ogi nieko  bigsmile.gif  tongue.gif  Atsakiau toms, kurios nesupranta skirtumo tarp svečio ir slapuko (juk yra tokių  mirksiukas.gif ). Pvz. žr. postą aukščiau  rolleyes.gif

Aš šitą skirtumą puikia suprantu, bet norėjau ta žinute paklausti, koks skirtumas temos autorei, ar temoje sėdi svečias, ar užsislaptinęs narys, nes atrodo, kad svečiai kaip ir toleruojami, o jau užsislaptinę nariai ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2006 01 13, 20:05)
Aš šitą skirtumą puikia suprantu, bet norėjau ta žinute paklausti, koks skirtumas temos autorei, ar temoje sėdi svečias, ar užsislaptinęs narys, nes atrodo, kad svečiai kaip ir toleruojami, o jau užsislaptinę nariai ne mirksiukas.gif


Na žinau kad jokio skirtumo.. schmoll.gif Na suprantu temas, kurias tikrai nenorima kad matytų kad skaitai tu būtent.. verysad.gif
Bet yra keletas forume temų, kur tikrai žinau kad sėdi tikrai senbuvės, nes matau kaip jos šneka ir šiaip pamatyti kad jos tenais sėdi nėra sunku... bet na esu pastebėjusi, kad kartasi esu sekama ir skaitomos būtent mano sukurtos temos ar mano postai, nes paskui gana atvirai jos yra komentuojamos... dėl to yra pikta.. na gal ne taip užvedžiau temą.. bet mane tai piktina...
Atsakyti
Gerai, kad užvedėt šią temą - puikiai išreklamavot užsislaptinimo galimybę tiems, kurie apie ją nieko nežinojo. Taigi tikėtina, jog ateity turėsim dar daugiau slapukų (aš irgi būtinai prie jų prisidėsiu). thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Kažkaip juokingai skamba, kad negalima pasiskaitinėti. Gal mane domina kuri tema? Gal nėra noro ir nuotaikos pareikšti savo nuomonės? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2006 01 14, 00:00)
Na žinau kad jokio skirtumo..  schmoll.gif Na suprantu temas, kurias tikrai nenorima kad matytų kad skaitai tu būtent..  verysad.gif
Bet yra keletas forume temų, kur tikrai žinau kad sėdi tikrai senbuvės, nes matau kaip jos šneka ir šiaip pamatyti kad jos tenais sėdi nėra sunku... bet na esu pastebėjusi, kad kartasi esu sekama ir skaitomos būtent mano sukurtos temos ar mano postai, nes paskui gana atvirai jos yra komentuojamos... dėl to yra pikta.. na gal ne taip užvedžiau temą.. bet mane tai piktina...



lotuliukas.gif Taigi kaip suprantu, kartais paseka ka nors, kad butu ka pletkavoti lotuliukas.gif Tokiu atveju yra du variantai arba irgi sekti ir pletkavoti, arba uzsislaptinti.

Galima ir man i ta juodaji sarasiuka, nes kartais slaptinuosi ir skaitau ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 01 13, 13:44)
Vikaliu, gal nesusireiksmink taip mastau.gif Kadangi kybau forume "truputi" ilgiau nei tamsta, tai galiu autoritetingai pareiksti, kad teko sutikti naujokeliu, kuriems rupi labiau asmeniskumai. Pvz. turi nuli zinuciu, o nicka matome vienoje plepuciu temoje bent pora menesiu vos ne kasdiena  g.gif Ir nesijausk nuskriausta, nes is tavo puses visai nejauciu, kad nori bendrauti. Tik girdziu verkslenimu, kad esi ignoruojama ir viskas  schmoll.gif Gal as ir bjauri, bet kad nepiktybine tai tikrai nail.gif Nu, bent tikiuosi...  unsure.gif
As visa jusu  bigsmile.gif Bendraukite su manimi, bendraukite  drinks_cheers.gif



QUOTE(vikaliu @ 2006 01 13, 17:37)
Nesureikšminu ne ne, ku jau ten man schmoll.gif
Nors Tamsta ir senbuvė, bet esat laaaaaaaaaabai nepastabi.
Paaiškinu: nežinau kodėl Jums vaidenuosi "bent pora mėnesių", nors esu prisiregistravusi tik gerą savaitę. doh.gif
Žinučių turiu ne  visai 0, dalyvauju temose, kurios, deja neskaičiuoja žinučių.
Kita vertus, mano valia skaityti ar rašyti (SM taisyklės to nedraudžia). O slapstytis neturiu nuo ko, tegu mane mato, kiba gaila cool.gif
Tai tiek. Su pagarba

P.S. Jei turit kokių minčių ar pastabų, siūskit į AŽ, ne kitiems SM dalyviams jos tikrai neįdomios.



QUOTE(vikaliu @ 2006 01 13, 17:59)
Na jei kas ne taip, tai sorry...........


O vat čia visiškas poster_offtopic.gif poster_offtopic.gif pavyzdys. Čia toms, kas dar nežino, kad temoje reikia bendraut "į temą". Ir kaip jūs sugebat nuo slapukų pereit prie santykių aiškinimosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adile @ 2006 01 12, 18:46)
Bet ir smalsumas gi zmoniu... Kaip jus norit viska matyt, taip galbut kazkas nenori, kad ji kazkas matytu (uosve, vyras, blogiete kaimynka, geriete kaimynka ar siaip kokia forumiete)
Nepykit, bet cia... nu anekdotas lotuliukas.gif
As uz pasirinkimo laisve 4u.gif
Bendraukime ir draugaukime drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Agotukas @ 2006 01 12, 19:02)
Jei nenori, kad tavo mintis skaitytu, tai ner ko tada ir rasinet, vat  bigsmile.gif Nes lygiai taip pat galima neuzsislapstinus paskaitinet ir trecia nakties ryto hihihi.gif

visiškai pritariu , internetas - tai ne tavo slaptas dienoraštis, nesi apsaugotas kad kas tave pašnipinės, paskaitinės, pakomentuos nukeliaus ne į tas ausisi kam skirta buvo ir pan. bet čia ir yra pasirinkimo laisvė. nenori visa to- tada ir nerašyk 4u.gif

P.S. pavz aš ph34r.gif dėl to kad dažniausiai SM sedžiu darbo metu i lindus į puslapį ir karts nuo karto perkraunu kai turiu laisvą minutėlę tad ir neklaidinu savo pašnekovų visada šviečiančiu žaliu mygtuku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga888: 14 sausio 2006 - 10:23
QUOTE(BaMbiZe @ 2006 01 13, 23:00)

Bet yra keletas forume temų, kur tikrai žinau kad sėdi tikrai senbuvės, nes matau kaip jos šneka ir šiaip pamatyti kad jos tenais sėdi nėra sunku... bet na esu pastebėjusi, kad kartasi esu sekama ir skaitomos būtent mano sukurtos temos ar mano postai, nes paskui gana atvirai jos yra komentuojamos... dėl to yra pikta.. na gal ne taip užvedžiau temą.. bet mane tai piktina...


tai kokia problema, jei žinai kad jos ten sėdi, tegu sau slepiasi, bet tu vistiek žinai biggrin.gif
o ar nepagalvoji, kad dar yra tokia funkcija kaip rasti visas nario žinutes ir visas temas, tai norint tave "sekti" užtenka įlįsti į tavo profilį ir peržiūrėti visas žinutes mirksiukas.gif
idėja kitai temai: "uždrausti peržiūrėti nario profilį" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2006 01 13, 23:00)
Na suprantu temas, kurias tikrai nenorima kad matytų kad skaitai tu būtent..  verysad.gif

Jau įsisvaizduoju : susidarau sąrašiuką SM temų, į kurias einu paskaityti "matoma" ir į kurias- "nematoma" ir pusę to laiko, kurį praleisčiau skaitydama ar bendraudama persijunginėju iš "matomos" į "nematomą" lotuliukas.gif Realiai tau nelabai suprantu kuo vienos temos skiriasi nuo kitų- kuo tos temos tokios ypatingos, kad reikia būti invisible būtent jose???

QUOTE(BaMbiZe @ 2006 01 13, 23:00)
Bet yra keletas forume temų, kur tikrai žinau kad sėdi tikrai senbuvės, nes matau kaip jos šneka ir šiaip pamatyti kad jos tenais sėdi nėra sunku...

Ir ką? blink.gif Gal joms visoms gerai taip, kaip yra, kodėl kažkam turėtų tai trukdyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 14 sausio 2006 - 11:44
O aš norėčiau, kad nariams, kurie nenori, kad būtų skaitomos jų žinutės, būtų uždrausta rašyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2006 01 14, 19:18)
Jei nenori, kad tave skaitytų, rašyk ne į internetą, o į kietąjį diską cool.gif

Arba pasiprašyt, kad "dėtų ignorą" rolleyes.gif
Atsakyti