Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 14

QUOTE(maiklas @ 2010 09 16, 11:01)

pabandykite išvalyti cache (spartinančioji atmintinė) >>> http://maps.google.c...mp;answer=16539 arba tiesiog tai susije su interneto tiekeju.

kad man ir sios nuorodos neatidaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 09 16, 10:35)
kad man ir sios nuorodos neatidaro g.gif


stai kas ten:

user posted image
Atsakyti
Aciu uz bandyma padeti,bet deja problema matyt kazkur kitur g.gif Matyt reikes i interneto tiekeja kreiptis unsure.gif
Atsakyti
[quote=maiklas,2010 09 16, 10:01]
Arba pats laidas sugedęs arba vaizdo plokštė "numirusi"
Papildyta:

Dekui uz ats. Bandziau pajungti su kitu monitorium+kito monitoriaus laidu, problema islieka. Tai tuomet bus vaizdo plokste?...Ar galetumet apsviesti kiek mazdaug kainuoja pakeisti?
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2010 09 16, 15:50)
Dekui uz ats. Bandziau pajungti su kitu monitorium+kito monitoriaus laidu, problema islieka. Tai tuomet bus vaizdo plokste?...Ar galetumet apsviesti kiek mazdaug kainuoja pakeisti?


Jeigu kalbate apie darbo kainą, tai būtų sunku įkainuoti trijų varžtelių atsukimą-prisukimą. rolleyes.gif O jei rūpi pačios vaizdo plokštės kaina, tai reiktų išsiaiškinti kokios būtent reikia.
Atsakyti
Sveiki,gal kas gales man padėti smile.gif sūnus kažką prispaudinėjo ekrane,kad dabar visa meniu juosta,kuri būdavo apačioje-atsirado šone doh.gif nu ir niekaip aš jos neatstatau...bandžiau papraščiausiai partempti-nieko schmoll.gif (beja windousai-vista,jei tai turi reikšmės) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2010 09 16, 16:32)
Sveiki,gal kas gales man padėti smile.gif sūnus kažką prispaudinėjo ekrane,kad dabar visa meniu juosta,kuri būdavo apačioje-atsirado šone doh.gif nu ir niekaip aš jos neatstatau...bandžiau papraščiausiai partempti-nieko schmoll.gif (beja windousai-vista,jei tai turi reikšmės) blush2.gif


Galbūt juosta užrakinta.
Atsakyti
QUOTE(firefox @ 2010 09 16, 16:41)
Galbūt juosta užrakinta.

tai,kad nera uždėtos varnelės ant ''lock the taskbar'' g.gif
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2010 09 16, 16:45)
tai,kad nera uždėtos varnelės ant ''lock the taskbar'' g.gif


Tada tempkit, tik pelės rodyklę užveskit ant tuščios tos juostos vietos, kur nors per vidurį, na , kad nebūtų an kokių ikonų ar kortelių.
Atsakyti
vaje vaje,kaip aš tik nebandžiau jos tampyt doh.gif bet ji tik i šona-platyn tempiasi,o i apčia nė velnio doh.gif kas čia per nesamonės verysad.gif
Atsakyti
Taigi sake- tempk su pele. Neziurek kad juosta kartu neina, pelei pasiekus apacia juosta persoka.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2010 09 16, 18:53)
Taigi sake- tempk su pele. Neziurek kad juosta kartu neina, pelei pasiekus apacia juosta persoka.

PAGALIAU RADAU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bet viskas taip issibarste doh.gif ir pati juosta labai plati liko,kaip ja sumazinti? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urte484: 16 rugsėjo 2010 - 19:10