Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 14

Pas mus taip langas atrodo:
user posted image
Atsakyti
Tai ko jūs, Starterių mėgėjos, Ultimate negalit iškarto įsirašyt? smile.gif

http://en.wikipedia....dows_7_editions
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo firefox: 14 rugsėjo 2010 - 19:17
QUOTE(*Maja* @ 2010 09 14, 18:20)
Pas mus taip langas atrodo:


Viskas aišku. Apie savo win versija pasiskaitykite čia Atkris daug klausimu.
Atsakyti
QUOTE(firefox @ 2010 09 14, 20:17)
Tai ko jūs, Starterių mėgėjos, Ultimate negalit iškarto įsirašyt?  smile.gif

http://en.wikipedia....dows_7_editions

tai kad toki gavom su tokia programa ideta doh.gif

QUOTE(Taktas @ 2010 09 14, 20:17)
Viskas aišku. Apie savo win versija pasiskaitykite čia Atkris daug klausimu.

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gal galite priminti kaip pasidaryti pirmuoju puslapiu (Home) kokį nors puslapį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2010 09 15, 15:59)
Gal galite priminti kaip pasidaryti pirmuoju puslapiu (Home) kokį nors puslapį ax.gif


Gal galite priminti kokia pas jus naršyklė? rolleyes.gif Ai tiesa, dar nespėjot pasakyti, bet spėju, kad ta kurią graužia mano lapė. biggrin.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(firefox @ 2010 09 15, 17:00)
Gal galite priminti kokia pas jus naršyklė?  rolleyes.gif  Ai tiesa, dar nespėjot pasakyti, bet spėju, kad ta kurią graužia mano lapė.  biggrin.gif


drinks_cheers.gif taip ta pati kur graužia lapė smile.gif , bet tokio namuko pas mane nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2010 09 15, 17:11)
drinks_cheers.gif taip ta pati kur graužia lapė smile.gif , bet tokio namuko pas mane nėra g.gif


user posted image
user posted image

Dabar pasakykit, kad ir "Tools"pas jus nėra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(firefox @ 2010 09 15, 17:53)

Dabar pasakykit, kad ir "Tools"pas jus nėra  rolleyes.gif

Nu, jau kaip dėkoju smile.gif , ačiukas thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
Turiu tokia problema. Jungiu kompa, deze pati pasikrauna, taciau monitorius nieko nerodo, t.y. meta lentele - NO SIGNAL. Su laidais viskas tvarkoje, bandziau prijungti prie kito monitoriaus-viskas taip pat... Kas galetu buti?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Jau antra diena pas mane neveikia Google puslapis g.gif Tiesiog jo neuzkrauna.Taip pat neatidaro Youtube puslapio.Naudoju dabar vietoj Google Bing,bet jis man nepatinka schmoll.gif Kas galejo atsitikti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2010 09 15, 23:36)
Sveiki,
Turiu tokia problema. Jungiu kompa, deze pati pasikrauna, taciau monitorius nieko nerodo, t.y. meta lentele - NO SIGNAL.  Su laidais viskas tvarkoje, bandziau prijungti prie kito monitoriaus-viskas taip pat... Kas galetu buti?


Arba pats laidas sugedęs arba vaizdo plokštė "numirusi"
Papildyta:
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 09 16, 07:09)
Sveiki 4u.gif
Jau antra diena pas mane neveikia Google puslapis g.gif Tiesiog jo neuzkrauna.Taip pat neatidaro Youtube puslapio.Naudoju dabar vietoj Google Bing,bet jis man nepatinka schmoll.gif Kas galejo atsitikti? unsure.gif


pabandykite išvalyti cache (spartinančioji atmintinė) >>> http://maps.google.c...mp;answer=16539 arba tiesiog tai susije su interneto tiekeju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maiklas: 16 rugsėjo 2010 - 09:06