Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

Jau 3 men naudoju neostratos geli su rugstim, visiskai jokio poveikio..
Kalbejau su geru dermatologu, sake nevarkt, niekas nepades..
Viena mano kosmetologes paciente daresi proceduras su lazeriu, jokio poveikio..
Nuprotesiu greit.. pudra tepu pi pora kart per diena, nezinau ka reikes vasara daryt kai demes dar isryskes..
Atsakyti
QUOTE(emb @ 2013 03 19, 09:08)
Jau 3 men naudoju neostratos geli su rugstim, visiskai jokio poveikio..
Kalbejau su geru dermatologu, sake nevarkt, niekas nepades..
Viena mano kosmetologes paciente daresi proceduras su lazeriu, jokio poveikio..
Nuprotesiu greit.. pudra tepu pi pora kart per diena, nezinau ka reikes vasara daryt kai demes dar isryskes..


Po rūgštinių pylingų man dėmės stipriai pašviesėjo.
Atsakyti
QUOTE(emb @ 2013 03 19, 10:08)
Jau 3 men naudoju neostratos geli su rugstim, visiskai jokio poveikio..
Kalbejau su geru dermatologu, sake nevarkt, niekas nepades..
Viena mano kosmetologes paciente daresi proceduras su lazeriu, jokio poveikio..
Nuprotesiu greit.. pudra tepu pi pora kart per diena, nezinau ka reikes vasara daryt kai demes dar isryskes..

Nu va, o man dermatologė pareiškė, kad vos ne apsileidimas tokiai dėmėtai vaikščiot, ir kad tikrai jas galima išnaikint... Tik kažkodėl man tai nesiseka jau kokie 7 metai, o dėmės tik plinta po veidą, jei pradžioj turėjau tik vieną ant smilkinio, tai kitais metais jau vidury kaktos ir ant skruostikaulių atsirado, dabar jau ir ūsai yra, ir skruostai kone visi žemėlapiu pasidengė, ir kakta... verysad.gif

Ar bandėt kas IPL būdu, ne lazeriu? Vis tik, kaina nemaža, bet gal efektyvu?
Atsakyti
Merginos, o ODA balinamasis serumas netinka teptis pavasari? Reikia tik rudeni ar ziema? Kazkaip susimeciau ar pirkti, ar ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nerka @ 2013 03 22, 14:12)
Merginos, o ODA balinamasis serumas netinka teptis pavasari? Reikia tik rudeni ar ziema? Kazkaip susimeciau ar pirkti, ar ne  4u.gif


Man kosmetologė sakė tepti ir pavasarį, ir vasarą, kad dėmelės nesiplėstų. Nors ant pakuotės parašyta, kad vasarą nenaudoti.
Atsakyti
merginos, gal kuri bandet is 100 pure maciau yra sviesinantis naktinis serumas? planuoju pirkt kita menesi...
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2013 03 27, 09:23)
merginos, gal kuri bandet is 100 pure maciau yra sviesinantis naktinis serumas? planuoju pirkt kita menesi...

Ar gali kokį linką įmest? 4u.gif

Aš kol kas koncentruojuosi ties dienine veido apsauga, kai tokia saulė. Nusiprausus ryte, pasitepu paprastu veido kremu, po kiek laiko - SPF 50 apsauga, beje, radau šįmet visai neblogą, neriebus, puikiai susigeria, tik užmuša gan ilgai jaučiamas kokosų kvapas biggrin.gif . Ir dar ant to viso tepu BB kremą su SPF30, na bet čia jau daugiau dėl maskuotės.
Vakarais vis užsitepu tai glikolio rūgšties pylingą, tai kremą su retinoliu, tai balinantį Lumixyl serumą tik ant dėmių.
Atsakyti
va toki planuoju:
http://www.100pure.l...s-balzamas.html
o nuo saules pirkau kazkoki nauja noreva 50 spf, eurovaistinej, toksmaziau baltas nei avene, kuri pries tai naudojau. paziuresim ax.gif
o kas per glikolio pylingas? as maniau toki tik kosmetologes gali padaryt... tipo galima pirkt ir paciai pasisveist? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rek: 05 balandžio 2013 - 08:30
Man gyvenime nebuvo nei vienos strazdanytes,nei demytes. O dabar jau keli metai vargstu su pigmentinem. Ant kaktos apvalus blynas isryskeja ir virs lupos, nu grynai usai islenda,bliamba kaip nesmagu doh.gif ir niekas nepadeda krempudra tepu ir tepu...

O itariu, kad zinau nuo ko tas demes isitaisiau doh.gif
Atsakyti
Christian Dior Capture Totale serumas padeda nuo pigmentiniu demiu.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 03 27, 10:50)
Ar gali kokį linką įmest? 4u.gif

Aš kol kas koncentruojuosi ties dienine veido apsauga, kai tokia saulė. Nusiprausus ryte, pasitepu paprastu veido kremu, po kiek laiko - SPF 50 apsauga, beje, radau šįmet visai neblogą, neriebus, puikiai susigeria, tik užmuša gan ilgai jaučiamas kokosų kvapas biggrin.gif . Ir dar ant to viso tepu BB kremą su SPF30, na bet čia jau daugiau dėl maskuotės.
Vakarais vis užsitepu tai glikolio rūgšties pylingą, tai kremą su retinoliu, tai balinantį Lumixyl serumą tik ant dėmių.

AS IR IESKAU VAKARAIS kazka uzsitepti, galbut ir ne kasdien, gal galit rekomenduoti savo pylinga ?koks pavadinimas, kiek procentu
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2013 05 16, 09:58)
AS IR IESKAU VAKARAIS kazka uzsitepti, galbut ir ne kasdien, gal galit rekomenduoti savo pylinga ?koks pavadinimas, kiek procentu

Lumixyl, 20.
Atsakyti