Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

Lancôme Absolue Premium BX kremas dar tinka pries tas demeles, bet reikia jau tepti pries eiant i lauka, Apsauga ir nuo saules spinduliu. Gerai isigeria i oda.
Atsakyti
Man tai jau nuoširdžiai nusibodo visi tie kremai. Ką bedaryčiau, kaip saulės besisaugočiau - dėmės plinta po visą veidą, per kelerius metus, nuo prasidėjusio plėmuko ant kaktos išplito jau ir ant skruostų, virš lūpos, ant smakro.
Pernai nesusiruošiau, bet šį rudenį gal jau pasiryšiu kokiam cheminiam pylingui.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 05 16, 08:52)
Man tai jau nuoširdžiai nusibodo visi tie kremai. Ką bedaryčiau, kaip saulės besisaugočiau - dėmės plinta po visą veidą, per kelerius metus, nuo prasidėjusio plėmuko ant kaktos išplito jau ir ant skruostų, virš lūpos, ant smakro.
Pernai nesusiruošiau, bet šį rudenį gal jau pasiryšiu kokiam cheminiam pylingui.


Dariausi cheminį pylingą, dėmelės tik šiek tiek pašviesėjo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2013 05 16, 10:56)
Dariausi cheminį pylingą, dėmelės tik šiek tiek pašviesėjo... ax.gif

Kokį konkrečiai darėtės? Tų pylingų n rūšių... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 05 16, 19:36)
Kokį konkrečiai darėtės? Tų pylingų n rūšių... mastau.gif


Dariausi su pieno rūgštim. Stipriausia - 60proc.
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2013 05 17, 00:31)
Dariausi su pieno rūgštim. Stipriausia - 60proc.

Aš galvoju apie TCA, bet ten irgi visokių variantų yra. Reikės konsultuotis, žiūrėsiu, ką rekomenduos.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 05 17, 09:53)
Aš galvoju apie TCA, bet ten irgi visokių variantų yra. Reikės konsultuotis, žiūrėsiu, ką rekomenduos.


TCA gi nesvietiškai stiprus pylingas. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2013 05 17, 12:00)
TCA gi nesvietiškai stiprus pylingas. blink.gif

Na juk pati rašėt, kad nuo kitokio jums tik vos pašviesėjo, o aš noriu atsikratyt tų dėmių. Nemėgstu dekoratyvinės kosmetikos, o dabar be BB kremo išeit net į pardę nesiryžtu doh.gif
Be to, darosi gi žmonės tą TCA, ir nieko, patenkinti smile.gif
Atsakyti
O kas tas TCA?



Man tai rodos, nepadeda ir spf 50 , dar daugiau demes ant lupos isryskejo ir ant zando, nu zodziu visur,ka daryt ka daryt verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnuota @ 2013 05 20, 13:43)
O kas tas TCA?


trichloracto rūgštis. Labai stiprus pilingas. Eina iki dermos.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2013 06 10, 13:15)
trichloracto rūgštis. Labai stiprus pilingas. Eina iki dermos.

Beje, apsigalvojau dėl tos TCA, nutariau, kad per stipru mano veidui. reikėtų ko nors ne tiek radikalaus...

Mano dėmės netamsėja, nes be SPF net vakare neinu į lauką. Netamsėja, bet plinta, jau neliko veido dalies, kuri būtų nedėmėta. Nuo ko, kažin, tai priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 03 27, 10:50)
Aš kol kas koncentruojuosi ties dienine veido apsauga, kai tokia saulė. Nusiprausus ryte, pasitepu paprastu veido kremu, po kiek laiko - SPF 50 apsauga, beje, radau šįmet visai neblogą, neriebus, puikiai susigeria, tik užmuša gan ilgai jaučiamas kokosų kvapas biggrin.gif .  Ir dar ant to viso tepu BB kremą su SPF30, na bet čia jau daugiau dėl maskuotės.


Bet as kaip supratau tie BB kremai tai truputi tik paspalvina? unsure.gif cia gal daugiau mergaitem kurios turi is esmes grazia oda blush2.gif
Atsakyti