Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas su negalia (cerebralinis paralyžius)

QUOTE(Egliauskis @ 2008 04 08, 16:38)
Labutis
baik save nervinti,del vaikelio neigalumo,nieko nepakeisi,yra kaip yra,tik pati saves negrauzk del to...
aciu uz siltus zodelius,na jau mazylis tikrai ramiu nakteliu duoda,miega visa nakti,vakare pavalgo puse 11,o keliasi visaip ir puse 6,ir puse 7... ax.gif
Tai tikrai pailsiu,ramus is vis jis pas mane...

Ne, aš nesinerviju, atrodo, kad jau susitaikiau, bet va vis dar būna kokia liūdna dienelė unsure.gif
Nenoriu gąsdinti tavęs, bet mano R buvo irgi labai geras iki 10mėn, o dabar doh.gif Jei naktį atsikelia tik kokius 5kartus, tai jau džiaugiuosi, kad naktis labai gera buvo lotuliukas.gif Pagedo vaikis rolleyes.gif

O kodėl tu savo duomenų nepataisai? Taigi turi ir antrą džiaugsmuką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GREK: 09 balandžio 2008 - 13:37
O kodėl tu savo duomenų nepataisai? Taigi turi ir antrą džiaugsmuką smile.gif
[/quote]

labas,
zinok negaliu pakeisti nuotraukos,nes mano fotikas nustatytas ant didziausiu mega pix,tai mazinau,mazinau ir va kas gavosi,tai netgi is senu nuotrauku dejau bet.... schmoll.gif
na einu bandyti dar karta rolleyes.gif
biggrin.gif geras,galvojau,kad vis dar yra mano Mariaus neryski nuotrauka ideta,paskui ziuriu,ir galvoju kas mane idejo cia,nu nesvarbu,einu darasyti dar viena vaikina thumbup.gif
iki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliauskis: 17 balandžio 2008 - 21:58
Sveikos, ko čia taip ramu? Laukuty visos šildotės?

daivabra, laukiam tavęs grįžtant iš Druskininkų, aūūūū smile.gif Rašyk, kaip sekėsi smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2008 04 21, 13:41)
Sveikos, ko čia taip ramu? Laukuty visos šildotės?

daivabra, laukiam tavęs grįžtant iš Druskininkų, aūūūū smile.gif Rašyk, kaip sekėsi smile.gif)


Labas, buvau uzsikasus darbais sode, o ir taip mazai sedime namuose, tai nebuvo kada prisesti prie kompo. Mes neisvaziavome i Druskininkus. Ta savaitgali pries isvykstant buvo pakilusi temperatura, gydytoja sake, kad gerkle ir todel atsaukeme savo isvyka. Gal ir gerai, kad nevaziavome. Buvo atejusi kineziterapeute i namus ( siaip taip radome)tai mergicka visai nesidave mankstinama. Muistesi, rietesi, reke ir neprisileido. Tai sanatorijoje irgi butu buve tas pat. Nors kai buvo mazesne poliklinikoje kuo graziausiai sportavo be jokiu asaru. Masaziste sako, kad jai kol kas uztenka sporto, nes pati daug juda ir laksto. Kai bus didesne reikes dar karta pabandyti. Tai sutareme, kad antroje metu puseje dar pabandysime mankstintis.
Mano mazoji jau paskutiniu metu tokia meili pasidare, visus myluoja, buciuoja ir vis klausineja "kas cia", o ir siaip daug zodziu ir garsu pamegdzioja.
GREK , kaip tavo mazius, gal jau zengia pirmuosius savarankiskus zingsnius, gal jau bando ka nors pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(daivabra @ 2008 04 28, 08:26)
GREK , kaip tavo mazius, gal jau zengia pirmuosius savarankiskus zingsnius, gal jau bando ka nors pasakyti?

O kaip gaila, kad neišvažiavot, galvojau patarimų gausiu rolleyes.gif Bet gal ir taip bus gerai viskas.

O mes žengiam žingsnius jau koks mėnuo, bet nors vienu pirštu dar reikia prisilaikyt, nu tai ir nesiskaito, kad jis jau vaikšto pats lotuliukas.gif Bet kur reikia tai bičas varo keturiom ir vargo nemato, saugu taip, nei nugriūsi, nei ką.
O su kalba pas mus liūdna. Viską rodo pirštu, sako "se se" rodydamas, visi gyvi padarai (šunys, katės, varnos ir kt.) vadinasi "ajajai", dar tipo ačiū sako "afu". Dar "mamam" dažnai girdžiu, čia taip valgyt prašo. Nu kad ir viskas. Bet va į mimikos teatrą tai jį tikrai priimtų. Parodo daug geriau, nei pasakytų. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2008 04 29, 16:50)
O kaip gaila, kad neišvažiavot, galvojau patarimų gausiu  rolleyes.gif Bet gal ir taip bus gerai viskas.

O mes žengiam žingsnius jau koks mėnuo, bet nors vienu pirštu dar reikia prisilaikyt, nu tai ir nesiskaito, kad jis jau vaikšto pats  lotuliukas.gif Bet kur reikia tai bičas varo keturiom ir vargo nemato, saugu taip, nei nugriūsi, nei ką.
O su kalba pas mus liūdna. Viską rodo pirštu, sako "se se" rodydamas, visi gyvi padarai (šunys, katės, varnos ir kt.) vadinasi "ajajai", dar tipo ačiū sako "afu". Dar "mamam" dažnai girdžiu, čia taip valgyt prašo. Nu kad ir viskas. Bet va į mimikos teatrą tai jį tikrai priimtų. Parodo daug geriau, nei pasakytų. doh.gif


Na manau dar prades rimciau ka nors sneketi. Musu irgi visus sunis ir kates "lede" vadino, o vaikus "lele". Dabar tai visi sunys ir kates "au" arba"a-a". O siandien tevui iseinant i darba sauke "tete, tete", nes vyresnioji taip reke, o ir ta is paskos neatsilieka. O kai reikia parodyti, kur mama, arba deimante tai vis rodo i save ir pirstu sau i pilva baksnoja. Ji pasirodo ir mama, ir deimante, Aisku mokindama, kad mama as i save ir rodau ir jai taip atrodo, kad turi buti taip lotuliukas.gif
Ai nu vienu zodziu daug juoko sukelia mums ji.
Labai megsta lipti laiptais. I virsu uz tureklu pasilaikydama tai visai neblogai lipa, o i apacia siek tiek prasciau iseina, bet irgi jei reiketu, tai manau ir nuliptu. Vienu zodziu mes ir pacios neblogai sportuojame, jau bandome ir begti, ir zole labai graziai vaikstome, o ir prie namo statybu tevui labai norime padeti smeli skirstyti lotuliukas.gif Na vienu zodziu dziaugiames, kad bent taip turime, o galejo buti ir daug blogiau.
Atsakyti
Sveikutės. 4u.gif Smagu, GREK ir daivabra kad jūsų mažuliukai vis stiprėja. Pamatysit kaip greitai šauniai lakstys. mirksiukas.gif thumbup.gif
Ir aš paskutiniu metu jaučiu stiprėjimą kaip ant mielių. Pavartojau tokius "Nootropilio" vaistukus nuo cerebrinio, mankštom labai susiėmiau, tai net lauke jau žymiai tvirčiau einu, laiptais lipt užtenka pirštu galiukais už sienos prisilaikyt, turėklų nebereik. Kažkuria dieną viens draugiuks centre užsivijo, tai iš inercijos įlėkus į laiptine pora laiptuku neužsilaikius už niekur užlekiau. bigsmile.gif doh.gif lotuliukas.gif Sustiprėjau tai baigiu visai nusilakstyt, beveik prie kompo nėr kada prisėst. karsta.gif Tiek visokių reikalų reikalėlių. Dabar pradėjau lankyti ir dramos grupyte, tai renginiai ant renginių, vos spėju suktis. Va ir rytojuka leksiu vaidint į Ežerėlius. Oi kaip laukiu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestulka @ 2008 04 29, 20:07)
Sveikutės. 

O aš jau norėjau rašyt, kur gi tu dingus lotuliukas.gif Išsigandau, kur prapuolei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestulka @ 2008 04 29, 20:07)
Sveikutės.  4u.gif Smagu, GREK ir daivabra kad jūsų mažuliukai vis stiprėja. Pamatysit kaip greitai šauniai lakstys.  mirksiukas.gif  thumbup.gif



Labas. Na ir labai saunu, kad tau taip geriau pasidare, tik per tuos lakstymus vel nepamirsk ir poilsio. Juk reikia ir atsipusti, bitute, tu darbstuole.

Grek, o jus kada zadat i sanatorija vaziuoti? O tavo mazius ar leidziasi mankstinamas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivabra: 30 balandžio 2008 - 17:48
Visas mamytes sveikinu su nuostabiausia jūsų švente ir linkiu visų jūsu svajonių išsipildymo, stiprybės, meilės ir nuostabių šypsenų!!!!
oro_buckis.gif wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ernestulka @ 2008 05 04, 12:43)
Visas mamytes sveikinu su nuostabiausia jūsų švente ir linkiu visų jūsu svajonių išsipildymo, stiprybės, meilės ir nuostabių šypsenų!!!!
oro_buckis.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Jungiuosi prie sveikinimu drinks_cheers.gif wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
Su gražia Mamyčių diena wub.gif lai mūsų dienos nebūna tokios sunkios ir lai motinystė mūsų kantri ir kūribinga mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti