Įkraunama...
Įkraunama...

Neturiu draugų

QUOTE(lencia @ 2010 11 17, 15:35)
Kaip gaila, kad nepavyko.. Jau buvau nusiteikus linksmybems verysad.gif



mes irgi visos, su Jolirta vakar valanda sms'kem bandem susitart, kur oze susitikt biggrin.gif kka zino ji, nezinau as. Bet as kai dabar ieskau darbelio, tai tai pirmoj vietoj man dabar. O ir kitom aplinkbes... Nieko, gal kita savaite susitiksim, taip noris is namu pabegt ax.gif
Atsakyti
šiandien beveik visoms nebuvo galimybės susitikt, bet manau būtinai dar susitiksim bigsmile.gif
Atsakyti
Na va. Nieko naujo, kaip visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2010 11 17, 17:44)
šiandien beveik visoms  nebuvo galimybės susitikt, bet manau būtinai dar susitiksim  bigsmile.gif


gal kitą savaitę? Pirmadienis pvz (vieta ir laikas tas pats), nes nuo antradienio dažniausiai reikalų masė atsiranda smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Oi, ilgai sita tema skaiciau, kol viska perskaiciau biggrin.gif
Susidariau ispudi, kad bent trims is cia rasanciu merginu galeciau tikti i kompanija smile.gif
Jolirta, aciai ir olajju (jei nesumaisiau nick'u) - taikausi i jus ax.gif

Net nezinau, kam labiau drauges ieskau - sau ar dukrai biggrin.gif
Esu 28 metu vilniete, gyvenu prie BIG'o. Auginu 1m 9men amziaus dukryte. Esu motinystes atostogose iki vaikui sueis dveji. Dukra i darzeli planuojame leisti nuo rugsejo, tai norisi ja socializuoti siek tiek. Ji drovi (kaip ir as), todel smelio dezeje draugu susirasti nepavyko - sedi kamputyje ir stebi kitus vaikucius, o prieiti pazaisti nedrista blush2.gif
Tinkamiausias laikas susitikimui butu darbo dienomis 10-13val., nes veliau vaikas eina valgyt/miegot, o dar veliau tevelis grizta wub.gif
Jei planuotumet susitikima be vaiku, tuomet man tinka bet kada ne darbo metu (kai vyras su vaiku gales pabut)

Nu va, prisistaciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fixi: 17 lapkričio 2010 - 17:47
fixi , tai mes beveik kaimynės clap.gif Jolirta iš perkunkiemio, aš iš pašilų. Čia tai geras, galėsim kartu su vaikais lakstyt čia, man irgi lb tinka laikas nuo 10-13val wink.gif (iki šiol nerdrįsau niekam siūlyt eiti pasivaikščiot 10-11 val. blush2.gif ) Na va, bus mūsų bernam Draugė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 17 lapkričio 2010 - 18:02
pirmadienį negalėsiu nes turėsiu reikalų.

p.s gaila kad trūksta mamyčių šnipiškėse
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2010 11 17, 20:09)
pirmadienį negalėsiu nes turėsiu reikalų.





kada gali? Aš galiu bet kurią dieną (jeigu paskutinę min nepaskambina į pokalbį) nuo ryto iki 15val. Fixi, kiek supratau darbo dieną gali iki 13val.

fixi , o jeigu vieną dieną dukrytė eis miegot kiek vėliau?
Atsakyti
Mes prisiderinsim prie daugumos. Buna, kad jinai ir veliau miegot nueina. Tiesiog bus irzli, jei miego nores, ir sunkiau bus bendrauti. Bet tai ne tragedija wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fixi: 17 lapkričio 2010 - 20:50
QUOTE(olajju @ 2010 11 17, 21:09)
pirmadienį negalėsiu nes turėsiu reikalų.

p.s gaila kad trūksta mamyčių šnipiškėse

galim ir snipiskes aplankyt,bet tik siuo metu niekaip:-/. Is kurio kalvariju galo?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti