Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacija

Laba Diena. Su Naujais Metais. Norėčiau paklausti ar po ovuliacijos (4 dienos po ovuliacijos), kai BT yra aukštesnė tai ir kūno temperatūra turi būti tokia pati? Peršalimo simptomų nėra.
Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėlė: 04 sausio 2006 - 12:04
Taip, ir kūno temperatūra gali būti kiek aukštesnė.
Atsakyti
Sveiki! Norejau paklausti ar galima stimulioti ovuliacija Dufhaston? Ir kaip ji reikia vartoti?
Atsakyti
Ne, šis vaistas ovuliacijos stimuliacijai netinka.
Atsakyti
Labas vakaras,norejau paklausti ar tai buvo is tikruju ovuliacija.Buvo tasios isskyros , laselis kraujuko,bet BT temperatura vistiek 36.7,kaip ir pirmoj ciklo pusej.
Atsakyti
Sunku pasakyti. Kartais, matuojant BT, dėl įvairių faktorių būna gan didelė paklaida. Jei tikrai įvyko ovuliacija BT po kurio laiko vis tiek turėtų pakilti. Tiksliausiai ovuliacijos laiką galėtumėte nustatyti su ovuliacijos testu, kuris parduodamas vaistinėse, panašus į nėštumo testą.
Atsakyti
Kaip apskaiciuoti cikla? Jeigu sakoma "mano ciklas 28 dienos" Kaip jis apskaiciuojamas? kelinta ciklo diena yra galimybe pastoti? Aciu blush2.gif
Atsakyti
Ciklo trukmė - tai dienų skaičius nuo pirmos vienų mėnesinių, iki pirmos kitų mėnesinių dienos. Jei ciklas reguliarus, didžiausia tikimybė pastoti yra ciklo viduryje.
Atsakyti
Laba diena. Paaiskinkit prasau. Jei tariama ovuliacijos diena BT 37,0: tai laikoma kad ovuliacija ivyko? Kada reiketu darytis ovuliacijos testa?
Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Ovuliacija laikoma įvykusia, jei BT pakyla 0,3-0,5 laipsnio.
Ovuliacijos testai gali būti atliekami kiek skirtingai, todėl reikėtų pasiskaityti instrukcijoje.
Atsakyti
Norėdama nusipirkti ovuliacinių testų, perėjau gal 10 vaistinių. Ne vienoje iš jų ovuliacinių testų nebuvo pirkti. Vaistininkės sakė, kad nėra paklausos, todėl ir testų nepardavinėja.
Gal visgi yra kokia nors vaistinė, pardavinėjanti šiuos testus?
Atsakyti
To pasakyti tikrai negaliu. Bandykite teirautis informacijose.
Atsakyti