Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukų nameliai

QUOTE(lile @ 2010 08 23, 08:58)
Buvo Inetos pageidavimo ikise i kamuoli ta ant vandens, tai verkt pradejo, o Inesa pradzioj nenorejo, bet kai pamate, kad sese supasavo, tai jau drasos atsirado smile.gif Tai ilipo vietoj Inetos ir isbuvo visa laika, uztai paskui labai dziauges ir vis kadtojo, kad kokia as drai smile.gif))


Na matai maniškė nedrąsi, bet tam kamuoly, jautėsi laiminga, šypsena iki ausų visą laiką kol ten buvo. O aš jau buvau nusiteikus vietoj jos lyst, bet neteko pasinaudot tokia galimybe. biggrin.gif Dabar ramiai pruo juos praeit negalim. doh.gif
Ir va dar buvom Anupriškėse, tam nuotuykių parke, tai ten jai drąsos irgi nestigo. biggrin.gif
O va vakar palikau vaikų ikambary vieną, tai nepraėjus valandai darbuotoja paskambino, nes Aistei liūdna pasidarė. doh.gif Tiesa kol atėjau spėjo susirast draugę. Tiesa ta draugė vyresnė kokių 7-8m.

Dėl mokyklos, tai taip tikrai mokykla ir darbas sunkiai suderinami dalykai. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovka: 23 rugpjūčio 2010 - 09:45
laba vakarą. 4u.gif
rytoj tai jau tikrai nebeprisijungsim, taigi atėjau palinkėti gražios Rugsėjo 1-osios šventės!
user posted image

Atsakyti
laba dienelė. 4u.gif
na ir kaip sekasi pirmosios dienelės darželiuose? bigsmile.gif
su malonumu einat ar nelabai noriai?

mes kol kas labai gražiai. šiandien tik susigėdo, nes viena auklėtoja nauja pas mus grupėje, bet auklėtoja jauna, pilna entuziazmo atėjo, gražiai pakalbino ir nuėjo abi laimingos.
o ir man taip gera ant širdies, kad vaikai laimingi pasilieka. wub.gif


buvom pas daktarę prieš darželį tai pagaliau ir mano panelė savo ūgiu ir svoriu įtelpa į visus "rėmus". thumbup.gif taip tai visada svorio per mažai būdavo. rolleyes.gif
dabar sveria 19.5kg, ūgis 116cm. smile.gif
Atsakyti
Vakar abu maniškiai darželin iškeliavo. Mažiukas kol kas (tfu tfu tfu) pakankamai gerai reaguoja į naują aplinką, šiandien jau pasiliko pietų miegelio. Ūgio ir svorio tema, tai dar vis "velkamės" apačioj - 112 cm ir 17,4 kg, coliukai abu mano vaikai smile.gif
Bet jau koks bjaurus orelis, nežinia nei ką rengis pačiam, nei kuo vaikus rengt. Sukaus šiandien apie spintas ir norėjau visus trumpesnius rūbus į dėžes kišt, bet susilaikiau tikėdamasi dar atšilimo biggrin.gif Ir šiandien vos vos jau žininio nepasikūriau, šaltmirė lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis tai jau vakar vakare man pries gristant is jogos treniruotes pakure kelias malkeles zidini. Nors salta namuos nera, bet kazkaip senai kurtas, faina taip prie ugneles. Tai as visi susalus grizau, oi kaip gerai buvo smile.gif

Maniskes merginos iskeliavo i paruosiamukus, labai patenkintos. Inesai pries iseinant baisu buvo, ji labai prieraisi, todel sunkoka buvo, bet per viena dienele persiorientavo smile.gif Aukletojos sake tik kad pykstas, bet tai jos konkuruoja, dabar gi labai reik pasirodyt smile.gif O siaip viskas gerai. Siandien as jau rudenin es striukes istraukiau is spintu, nes ryte buvo 7,5 C. Bet vasariniu striukuciu dar nesukisau i dezes, nes greitu laiku tikiuosi atsilimo smile.gif

Mane tik jau trecia savaite labai kankina sienlige, nezinau nei nuo ko ir kaip su tuo kovot, nes vaistai mane net ir naujos kartos labai slopina ir galva pasidaro kaip arbuzas. Visuomet vengdavau alergenu ir nereikejo vaistu, bet dabar net nezinau kas cia mane taip veikia.
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2010 09 03, 01:20)
Maniskes merginos iskeliavo i paruosiamukus, labai patenkintos. Inesai pries iseinant baisu buvo, ji labai prieraisi, todel sunkoka buvo, bet per viena dienele persiorientavo smile.gif Aukletojos sake tik kad pykstas, bet tai jos konkuruoja, dabar gi labai reik pasirodyt smile.gif O siaip viskas gerai.

pas mus butent del tos priezasties ir isskiria dvynukus,kad nebutu konkurencijos tarp ju paciu,nes skaito ,kad tai ne i nauda,kai tenka rungtyniauti,ne tik su klasiokais,bet dar ir su sese ar broliu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NYC*: 05 rugsėjo 2010 - 01:08
Nemalonu, kai kiti sausinuku skyrelio dalyviai tik paskaito kas parasyta, o jau nuo neatmenamu laiku nieko neparaso, nors vis matai kd skaitineja smile.gif
Sveikos.
Turbut kad lile esi teisi .senei cia ir buvau ir tikriausiai jau pamirsot kad buvau,per ta laika spejau pagymdit trecia dukrite ir suzinot kad sergu veziu.tai kad sunkei dabar sekas nervai paslija. verysad.gif Monos dar neleidom i paruosiamaja,nusprendem tegul dar pabuna darzeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bazrcar: 05 rugsėjo 2010 - 13:02
Bazrcar, oj su kokiom naujienom apsilankei. ir smagu ir kartu šiurpas per kūną perėjo. unsure.gif
labai linkiu nugalėti ligą ir kuo greičiau pasveikti. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ir taip pat sveikinu su dukrytės gimimu, aukit sveikutės!!! wub.gif
laikysiu už tave kumščius. 4u.gif


labas rytas.
šiandien paskambino man iš darželio ir pasiūlė į paruošiamąją grupę pereiti, nes dar turi vietos, bet nesutikau. kažkodėl nenoriu visai skubėti, dar pasimėgaukim vaikyste. smile.gif
Atsakyti
Bazrcar laikykis, visgi yra daug nugalinciu sia liga, is visos sirdies linkiu ja nugaleti. Tikiuosi viskas bus gerai. Pamenu, kad ir kazkokia mamyte is dvynuku turejo problemu su sia liga, bet lyg ir viskas juda geraja linkme.


Renute: O tai gal galima pereiti, tik krepseli nenaudoti, o siaip buti paruosiamuku grupeje, kaip eiliniam darzelinukui.

Mes savaitgali gribavom, mano merginos tai su seneliais vienais sode, tai net gal sakyciau daugiau grybu rado nei mes su MB. O pargrizo su n slapiu drabuziu, gerai, kad buvau daug atsarginiu pridejus, gerai kad nesusirgo.
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2010 09 06, 10:51)
Renute: O tai gal galima pereiti, tik krepseli nenaudoti, o siaip buti paruosiamuku grupeje, kaip eiliniam darzelinukui.

o taip galima? aš labai nesidomėjau, bet girdėjau, kad tik metus galima paruošiamukuose būti.
be to ji kaip ir mama labai permainų nemėgsta, tai galvoju dar nekeisiu nieko. smile.gif paskui jau papasakosiu, kad atėjo naujas etapas ir keliausim į paruošiamąją grupę. smile.gif
Atsakyti
Gal kas zino kokiu musu amziaus vaikams bureliu, kad laikas butu po darbo ir arciau Panemune. Problema ta, kad pas mus remontuojama sale ir sokiu ar muziku greiciausiai nebus, del to noriu kazkaip truputi merginas pajudinti, bet minciu 0, ieskau nete info irgi nieko Panemuneje nerandu, na dar tiktu Ž.Šančiai, bet ir ten nieko nera. Gal kam teko girdeti ka nors del sokiu vaikams ar dailes.
Atsakyti
Bazrcar, linkiu, kuo greičiau įveikt ligą. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(lile @ 2010 09 06, 13:42)
Gal kas zino kokiu musu amziaus vaikams bureliu, kad laikas butu po darbo ir arciau Panemune. Problema ta, kad pas mus remontuojama sale ir sokiu ar muziku greiciausiai nebus, del to noriu kazkaip truputi merginas pajudinti, bet minciu 0, ieskau nete info irgi nieko Panemuneje nerandu, na dar tiktu Ž.Šančiai, bet ir ten nieko nera. Gal kam teko girdeti ka nors del sokiu vaikams ar dailes.


Kur yra šokiai po darbo, tai žinau, bet tikrai ne šalia šančių. Aistės grupiokė ten žada lankyt, tai mam sakė, kad užsiėmimai vakarais.
Bet gerai paieškojus gal ir arčiau rastum, nes čia būtų prie buvusio pasimatymo.
Atsakyti