Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukų nameliai

Bazrcar, kuo didžiausios sėkmės ir kantrybės kovojant su liga 4u.gif Ir žinoma, didžiausi sveikinimai sulaukus trečiosios dukters, ot tėtis turėtų jaustis pagerbtas tarp moterų biggrin.gif

QUOTE(renute @ 2010 09 06, 10:56)
o taip galima? aš labai nesidomėjau, bet girdėjau, kad tik metus galima paruošiamukuose būti.
be to ji kaip ir mama labai permainų nemėgsta, tai galvoju dar nekeisiu nieko. smile.gif paskui jau papasakosiu, kad atėjo naujas etapas ir keliausim į paruošiamąją grupę. smile.gif

Mano panelė tokiom teisėm lanko kartu su paruošiamukais. Kadangi mūsų darže surinko 1,5 grupės paruošiamukų, tai tokius tarp 5-6 metų sukėlė kartu su paruošiamukais į vieną grupę. Kaip suprantu mokysis pagal tą pačią programą, tik neišnaudos savo krepšelio.
Pasimetus ir aš dėl būrelių. Vienaip galvojau pavasarį, kitaip dabar atrodo. Lyg ir reiktų pradėt kažką lankyt, bet taip bijau įsipareigot su tais papildomais vežiojimais, nes namie ir taip retai kada prieš 8 būnam doh.gif
Atsakyti
ilja, jo būreliai tikrai atima nemažai laiko, bet mes jau neturim kito pasirinkimo biggrin.gif Kadangi pernai lankė, tai jau pusę vasaros prazyzė kada jai treniruotės prasidės. doh.gif Bet šiaip tai smagu, kai turi užsiėmimą, kuris jai patinka. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2010 09 06, 15:08)
ilja, jo būreliai tikrai atima nemažai laiko, bet mes jau neturim kito pasirinkimo  biggrin.gif Kadangi pernai lankė, tai jau pusę vasaros prazyzė kada jai treniruotės prasidės.  doh.gif Bet šiaip tai smagu, kai turi užsiėmimą, kuris jai patinka.  thumbup.gif

Žinau, vaikams veikla yra būtina, pati jos turėjau daug ir dabar stogas važiuoja, kai jos nėra. Bet savo paną ir labai gerai pažįstu, zyzimo meistrė, daug nervų man kainuotų su ja kokį nors užsiėmimą rast, jai, kad ir patinka kas nors, bet pradžioj būna labai didelis pasipriešinimas, prieštaravimas doh.gif O po to būna laiminga biggrin.gif Tik va, kaip tą pradžią ištvert rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai kosmariskai atrodo tie uzsiemimai iki velaus vakaro, namo pareini ir jau vaikus pavalgydini ir miegot. Gaunas nei pabendravimo, nei pazaidimo vaikams, o maniskes parejusios dar taip laukan nori ir vis kaimynu dairos, tai nezinau kaip cia. O dar kas baisiai atrodo tai ziema vezojimas. Mums be masinos niekur, kaimas vadinas smile.gif O kaip ziema per plikledzius kur isvaziuot neisivaizduoju, tai plikledis, tai uzsninga. Gaunas reik dzipo, ale kur tiek pinigu paimti, kad ji nusipirkti ir dar islaikyti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lile: 06 rugsėjo 2010 - 14:48
Taigi tie užsiėmimai nebūna kiekvieną dieną. Pvz mes dabar turėsim 2 laisvas dienas (+savaitgalis), taip, kad manau užtektinai laiko ir į kiemą išeit. Be to Aistei ilgiausiai užsiėmimai būna iki 19val. Bet va jei turėčiau kelis atliekamus milijonus, tai pirkčiau namą miesto centre, tikrai sutaupyčiau daug laiko biggrin.gif
Atsakyti
Jovka zinok kaime laika leisti geriau smile.gif nes ten ramu, paukstkai, eziukai, kiskuciai smile.gif O mieste tik smogas. Miesto privalumas trumpi atstumai smile.gif Manau kaime gerai gyventi kai vaikams nereik i mokykla smile.gif))) tuomet pats geriausias laikas kaime smile.gif O va kai jau mokyklon laikas, tuomet geriau i miesta, nes tas veziojimas gali uzknisti.
Atsakyti
Sveikos.
Aciu uz palaikima ir pasveikinimus.
del keliu milijonu tai gal ir as nieko pries ir namo centre bet tai kad ten kur mes gyvenam daug geriau uz centra,miestas bet jautes kaip kaime pas mus nosavu namu kvartalas, labai grazu ir tilu pauksteliai taip ciulba kad nakti prabusdavau.o del keliu tai mes sia ziema gyvenom bute baltupiose tai tas pac kad kaimo keliai nes isvaziot neimanoma visi kaiminai sniega tik kasa.o i darza su masina 10minuciu vaziot tai budavo po pus antros valandos vaziodavom.
Mona bureli lanko darzeli,lankie sokius ir anglu bet pasiliko tik anglu sako nebenori sokt,ir po darzelio jau nebenori jokiu bureliu ,jai fainiau namie su sesem padukt ir filmukus paziuret,kompe pasedet.
Del ziemos tikios kad nebus tokie keliai kai praeita ,man dabar su visom trym teeks vazinet. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bazrcar: 06 rugsėjo 2010 - 18:01
As cia apie kaima gal ir per grupiai, visgi dar mieste gyvenu, tik kadangi pakrastys smile.gif tai beveik kaimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2010 09 06, 15:59)
Jovka zinok kaime laika leisti geriau smile.gif nes ten ramu, paukstkai, eziukai, kiskuciai smile.gif O mieste tik smogas. Miesto privalumas trumpi atstumai smile.gif Manau kaime gerai gyventi kai vaikams nereik i mokykla smile.gif))) tuomet pats geriausias laikas kaime smile.gif O va kai jau mokyklon laikas, tuomet geriau i miesta, nes tas veziojimas gali uzknisti.


Va va būtent dėl to labiau miestas traukia.
O va ramybei norėčiau turėt sodybą ant ežero kranto, kur būtų galima leist savaitgalius ir vasaras. Bet tiek milijonių neturiu, taip, kad čia tik drambliuko svajonės biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės.
oj kaip aš norėčiau, kad mano vaikas ką nors lankytu, man labai gražu pažiūrėti, o ir neslampinėja iš kampo į kampą.
bet kad ji nieko nenori. doh.gif nevesiu per prievartą, lauksim dar gal sugalvos ką nors laikui bėgant. smile.gif
Atsakyti
Renute tai ir maniskes ne kazin ko ir nori, va tik baseino klausia, kada eisim. O man tas labai nepatogus, nes dienos metu einam, tai merginu neiseina parvesti ant pietu miego is karto, gi ir pavalgyt turetu, o taip nespejam.
Atsakyti
Sveikos blush2.gif
Kai rasiau gulejau ligoninei,tai va vakar atliko paskutinius tirimus ir gidimus,pasake kad as jau sveika valio valio valio.
Jus neisivaizdojat koks jausmas kada tu zinai kad sveikas kad gali isnaujo ikvept grino oro ir atsipalaidot su dziaugsmu po tiek kanciu. ax.gif
Atsakyti