Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogų spaudymas

žINot,nežiūrėkit į veidrodį ir nekils to noro bigsmile.gif nes tikrai pasilieka randai ,kurios reikiaa gydyt wink.gifsėkmės
Atsakyti
QUOTE(Dzinaaa @ 2011 02 25, 09:52)
žINot,nežiūrėkit į veidrodį ir nekils to noro  bigsmile.gif  nes tikrai pasilieka randai ,kurios reikiaa gydyt wink.gifsėkmės

ar spaudi, ar ne, vis tiek pasilieka
Atsakyti
QUOTE(Dzinaaa @ 2011 02 25, 09:52)
žINot,nežiūrėkit į veidrodį ir nekils to noro  bigsmile.gif  nes tikrai pasilieka randai ,kurios reikiaa gydyt wink.gifsėkmės


thumbup.gif
Vitulka, tikrai taip nesuzalojama oda, jei nespaudai... As kuo daugiau draskiau, tuo daugiau randeliu demelio pazeistu kraujagysliu...o su einant metams oda jau nebera kaip trylikmetes, sunkiau gyja...

Taip spaudymo atsisakyt padeda vaiksciojimas i pasimatymus (nusidraksius neisi...)
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2011 01 29, 01:24)
As irgi spaudytoja.O kuom dezinfekuojat?Ir sasus kaip greiciau uzgydyt,nes ir tie 'netycia'nusilupa doh.gif ?



Yra labai geras skysti Octenisept dezinfekcijai. Tinka ir suaugusiems ir vaikams ( jei kur nusidraske) arba galima arbatmedzio aliejuka naudoti.
Atsakyti
Kai spuogu nelieka, tai ir spaudyt nera ko. Vasara-rudeni naudojau rugstines priemones, tai sumazejo ir spuogu ir tu inkstiru zymiai, tada nebekisdavau nagu, nes nebudavo prie ko. Bet veliau panaudojus netinkama krema vel uzsikimso poros, pradejo list spuogai, visas veidas inkstiruotas nu ir prasidejo, niesti nagai iskrapstyt tas bjaurastis lauk doh.gif dabar vel rugstis naudoju, vel spuogiu, inkstiru mazeja ir veida maziau draskau. O siaip taip - ar draskai ar ne, lieka randai. Man asmeniskai spuogai is viso negyja, ir po keliu savaiciu issispaudzia pulinukas, tik pats spuogas maziau pastebimas atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2011 02 27, 01:54)
O siaip taip - ar draskai ar ne, lieka randai. Man asmeniskai spuogai is viso negyja, ir po keliu savaiciu issispaudzia pulinukas, tik pats spuogas maziau pastebimas atrodo.

drinks_cheers.gif visai kaip man. Labai sunkiai gyja, ar spaudžiu ar ne. Atrodo jis ir nurimsta kokį kremą patepus, bet taip ir stovi raudona dėmė negydama, kol paskui vėl atsinaujina ir tada "leidžiasi" spaudžiamas.
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2011 02 27, 01:54)
Kai spuogu nelieka, tai ir spaudyt nera ko. Vasara-rudeni naudojau rugstines priemones, tai sumazejo ir spuogu ir tu inkstiru zymiai, tada nebekisdavau nagu, nes nebudavo prie ko. Bet veliau panaudojus netinkama krema vel uzsikimso poros, pradejo list spuogai, visas veidas  inkstiruotas nu ir prasidejo, niesti nagai iskrapstyt tas bjaurastis lauk  doh.gif dabar vel rugstis naudoju, vel spuogiu, inkstiru mazeja ir veida maziau draskau. O siaip taip - ar draskai ar ne, lieka randai. Man asmeniskai spuogai is viso negyja, ir po keliu savaiciu issispaudzia pulinukas, tik pats spuogas maziau pastebimas atrodo.


as irgi turiu rugstini prausikli 7 proc., lietuviu gamybos "ODA". Lyg ir nieko... atrodo irg maziau gerybiu randas ant veiduko odos..
Atsakyti
Turejau ir as problemu su spuogu spaudinejimu, vis sunkiai susilaikydavau neprikisus nagu. o po to atsirado rimtesne problema - odos uzdegimas doh.gif manau su savo tokiu yprociu ir prisidirbau cia blink.gif
Atsakyti
Jau mėnuo kaip nespaudau spuogų biggrin.gif Kai tik pamatau kokį išsikėlusį iškart nuo veidrodžio atsitraukiu, kad nekiltų pagunda jo nukrapštyti biggrin.gif
Atsakyti
o kaip tuos randukus gydyti? kuo tepti kad bent apmazetu ar nu ka dar galima padaryti? nes mano visos rankos nuo peciu iki alkunes demetos nuo spuogeliu isspaudymo, dabar nebespaudziu nera jau ko, bet vaizdas tragiskas cry.gif cry.gif cry.gif kur cia kreptis reiktu pas kosmetologa ar dermatologa? gal paskirtu ka nors g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pop*Candy @ 2011 03 14, 19:43)
Jau mėnuo kaip nespaudau spuogų  biggrin.gif Kai tik pamatau kokį išsikėlusį iškart nuo veidrodžio atsitraukiu, kad nekiltų pagunda jo nukrapštyti  biggrin.gif



bet jei jauti,kad viduje yra pulinukas baltas?Jis kaip tik turetu buti isspaustas,nes pats jis nepradingsta..
Atsakyti
Kaip tik negalima giluminiu spuogu spaudyt! Man buvo toks raudonas issokes, viduj pulinukai, kadangi kovoju su siuo iprociu, tai neispaudziau, o patepau arbatmedzio AE ir po keliu dienu isnyko:)

Bet ka daryti su tais inkstirais... Nors nusisauk! Kaip jus juos naikinate? Visa nosis mano juodais taskiukais "apseta"...

NUO SPUOGU MAN JAU DEPRESIJA...
Atsakyti